2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Araştırmalar » Çankırı İçin Düşünüyorum » Seçim Dosyası
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Fikrim Geldi
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

 


Kilitli ForumFikrim Geldi

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Kayıt Tarihi: 01.10.2003
Şehir: ANKARA
Status: Aktif Değil
Points: 877
Mesajın Direkt Linki Konu: Fikrim Geldi
    Gönderim Zamanı: 26.02.2007 Saat 21:22

Sanal Seçim Vaatleri

Seçimler yaklaşıyor. Tarih verilmese de bu yılın ikinci yarısı bu yönde hareketli geçecek. Bizler Çankırı Araştırmaları sitesi olarak muhalefetsiz bir iktidara Çankırı bağlamında bağımsız ve sivil, politik olmayan bir parti gibi muhalefet rolü oynadık. Üslubumuz hizmeti engelleyici değil yönlendirici bir muhalefet şeklinde oldu. Yolumuza devam edeceğiz.

 

Cansaati.Org seçimleri erkene alıyor. Erkene almakla kalmayıp genel ve yerel seçimleri de birleştiriyor. Evet biz “Sanal Erken Genel ve Yerel Seçim” çalışmalarını başlatıyoruz. Tüm sanal vatandaşlara kutlu olun. (Miting alanından alkışlar yükseliyor)

 

Nereden aklımıza geldi, diye sorarsanız şöyle cevap vereyim. Malum Cem Uzan biraz erkence vaatlerini sıralamaya başladı. Başladı ama çok kısa zamanda bu vaatlerin muhabbeti de yapılır oldu. Öyle ki e-posta adreslerinde dolaşan Cem Uzan vaatlerine bakın: “Hafta sonu tatili 3 gün olacak”, “Rio Karnavalı Türkiye’de düzenlenecek”, “sakızlar kaybolmayacak” daha bir çok komik vaat sıralanıyor. Biz de biraz muhabbetle, uçuk kaçık ama saygılı, sadece Çankırı’ya özgü vaatler vermek istiyoruz. (yerine getirmeyeceğimiz için bol keseden)

 

 

Kıymetli vatandaşlar, (pardon, havaya girdim galiba)

Kıymetli cansaati.org üyeleri,

bugün Sanal Seçim startını veriyoruz. Üyelerimiz vaatleri ve projeleri ile adaylıklarını ortaya koyabilirler. Her üye adaylığını kendisi ilan edecek ve vaatlerini sıralayacaktır. Ancak vaatler biraz uçuk biraz kaçık olmalı. Zihinleri zorlamalı fakat yine de bir ideali ortaya koymalıdır. Bu gerçek bir seçim değildir. Sonunda meclise girmek yada başkanlık koltuğuna oturmak söz konusu değildir. Dolayısıyla projelerinizi neden yapamadınız diye kimse size hesap sormayacaktır.

 

Milletvekillerinin ve belediye başkanlarının görev alanları vatandaş tarafından çoğu kez net olarak bilinmez ve karıştırılır. Bunun için biz Genel ve yerel seçimleri birleştirdik.

 

Adaylığını koyanlar içinde sonunda yapılacak ankette en çok oy alan kişi sıralaması yapılarak, sırasıyla;

 

Birinci sıra sanal Çankırı Milletvekili

İkinci sıra sanal Çankırı Milletvekili

Üçüncü sıra sanal Çankırı Milletvekili

Sanal Çankırı Belediye başkanı

Sanal x ilçesi belediye başkanı

Olarak ilan edilecektir. Bu forumda aday olan veya yorum yapanlar içinde bir kişiye kura ile kitap hediye edilecektir.

 

Seçim Takvimi:

26 Şubat 2006 – Sanal adaylıkların açıklanması

Mart ayında bir gün – Aday anketlerinin düzenlenmesi

Nisan ayında bir gün – kazananların belirlenmesi ve hediye kitabın talihliye gönderilmesiDüzenleyen ahmetgulsen - 26.02.2007 Saat 21:33
Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Kayıt Tarihi: 01.10.2003
Şehir: ANKARA
Status: Aktif Değil
Points: 877
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.02.2007 Saat 21:35

Ben Adayım,

1-     Köylerde zihniyet ve görüntü kirlenmesini önlemek için çanak antenleri söktürtüp, her eve internet bağlatırdım ve açılış sayfalarını cansaati.org olarak ayarlardım.

2-     Acı ve tatlı çayın azalan suyuna bir çözüm olsun diye ikisini birleştirir tek bir çay haline getirirdim sonra adını da “orta çay” olarak değiştirirdim. Birleşen çayda su miktarı artınca yaren kapısı ile kembağ arasında şehir içi deniz (pardon çay üzeri) ulaşımını başlatırdım (yolculara çaylar ihaleyi kazanan şirketten).

3-     Çankırı’yı Venedik’le kardeş belediye ilan eder, bizdeki çay üzerinde bulunan estetik köprülerimizden birinin örneğini oraya (izin verirlerse!) dostluk köprüsü olarak inşa ederdim.

4-    Kale ile Ateş Okulu arasına havadan bir çelik halat çekerdim ve Çankırı’nın çarpık kentleşmesini herkes rahatça görsün diye teleferik seferlerine başlardım. Rüzgarın batıdan mutedil estiği günlerde ise ortadoğunun en büyük bayrağını bulur takardım. Teleferiği ve bayrağı finanse etmesi için de hafta sonları çamaşır kurutması için halka kiraya verirdim.

5-     Çankırı’nın tanıtımında önemli (!) rol oynayan, Çankırılı olmayan hatta adlarının başına “Ankaralı …” dediği halde her defasında bizim insanımız tarafından ısrarla Çankırı ile ilişkilendirilen bu adamlara “Üstün Kültür ve Tanıtım Tahripkarları Nişanesi” ihdas eder takardım.

6-    Bazı insanların Çankırı’ya girişini yasaklar mümkünse hariçten okudukları gazeller için telif davası açardım. Çankırı’da (Çankırılı olsun olmasın, görevli olsun olmasın) mevcut bulunan kişiler haricinde başkalarının konuşmasını ve yazmasını yasaklardım.

7-       When in Rome, do as the Romans do (Roma’dayken Romalılar gibi davran) kuralı aksine, Çankırı’dayken yabancı gibi, dışarıda iken de Çankırılı gibi davrananların TC Kimlik Numarasından bir hane tenzil edilmesi için Mecliste Soru önergesi verirdim.

8-       Beni Vekil seçtiğinizde ilk iş olarak yarım kalan hastane binasını Türkistan’dan gelecek çekik gözlü ithal doktorlara satar ve kazanılan parayla ne yapacağımı düşünürdüm.

9-       Ankara’dan İstanbul’a giden hızlı treni Çankırı’dan geçirir, hızlı trenle Çankırı’ya ilk gelen yolcu kafilesini yaren ekibi ile karşılardım. İçlerinden dört kişiyi de torba yoğurdu ile ödüllendirirdim.

10-   Ön araştırma yaparak Çankırı’da arsa alan yabancıları tespit eder ve henüz Çankırı’ya taşınmadan (ülkelerindeki) adreslerinde ziyaret eder, kim olduklarını sorgulardım. Komşulukta kusur etmemek için sevdiklerini sevmediklerini iyice öğrenirdim. Mahalleliye sarma hazırlamaları için iç genelge yayınlardım.

11-   Okul, cami, devlet kurumu bahçelerinin ve belediye park- bahçelerinin duvarlarını kaldırır sınıfsız ve sınırsız bir yaşam kolaylığı getirirdim. Tüm helaları bedava yapardım.

12-  Çankırı’ya girişte, yaren kapısında vize uygulardım.

13-   Tarhana çorbası yemeyen öğrencilerin davranış notunun düşürülmesi hakkında kanun hükmünde kararname çıkarttırırım.

14-   Çankırı’da her akşam kahvehaneye gitme bağımlısı erkeklerin içinde bulundukları sağlıksız şartlar nedeniyle bağlı oldukları sigorta koluna ait “işyeri tehlike sınıfına giren sigorta prim oranının” artırılması için girişimde bulunurdum. Buna mukabil baba şefkatinden uzak kalan çocuklar için tüm kahvehanelere internetten online izleme teknik altyapısı hazırlamaları standardı getirterek çocukların evden babalarını görmelerini sağlardım.

15-   Şehir merkezindeki kalan birkaç metrekare boşluğu da değerlendirerek balkondan balkona şehir için ulaşım teknolojileri konusunda Japonya’ya Khow how satardım.

 

Beni seçtiğiniz taktirde Cansaati.Org üyelerini devletin ve belediyenin tüm ücretsiz hizmetlerinden bedava yararlandıracağım.

 

Bitmedi, fikrim geldikçe ekleyeceğim. Rakipsiz seçim olmaz sizi de aday olarak karşımda görmek istiyorum. Sevgili sanal vatandaşlarım.

Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Kayıt Tarihi: 25.12.2005
Şehir: İzmir
Status: Aktif Değil
Points: 772
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.02.2007 Saat 21:38
Ben de Adayım; 
 

Bu günden itibaren Çankırı Deniz Ticaret Odası Başkanlığı kimliğimi, Üstüne Vazife Olmayan İşlere Karışanlar Platformu Kurucu Başkanlığımı bir kenara koyuyorum ve ÇANKIRI’NIN olması gereken yere hızla ulaşması için, olmazsa olmaz öneme sahip bu tarihi görevi üstlenmeye, yani ÇANKIRI’NIN BAĞIMSIZ  BİRİNCİ SIRA MİLLETVEKİLLİĞİNE talibim. Çansaati üyelerinin reyini istiyorum.

Çekilin yolumuzdan, açın ÇANKIRILININ önünü, durduramazsınız…

 “ARİSTOKRAT ÇANKIRILI “ geliyor

 
"Kırkevlerden yuvarlanınca, kucaklama taşını bulamayana oy vermeyin"
 

 

SEÇİM VAATLERİM:

 

1-     Yirmi senedir Üniversite hayali ile yaşayan Çankırılıyı avutanlara inat, geçmiş yirmi yılın her bir yılı için; 20 tane üniversite…Her köye bir fakülte, her mahalleye Yüksekokul…YOK’u canla başla savunanların her birine Üniversite sekreterliği…

 

2-     Yıldıztepeki 20 odalı otelde ve Ilgaz’ın bizim olan yamancında bulunan, bu sene 5. kez açılış kurdelesi kesilen, Doruk Otel de “makama” ayrılan ve YOK’culerin bolca kullandığı odalar vatandaşa kullanımına açılacak. Hoş geldin kokteyli yerine “karlı pekmez”verilecek. Yok’cüler gibi ski bilmeyen Çankırılıya gazoz kapağından zilleri olan, meşe ağacından kızak hediye edilecek. Doruğun başından, bayır aşağıya “ŞAK” kurmaları için, hoplangaçlar yaptıracağım..

 

3-     Akmayan, damlamayan Vali Çeşmesi yıkılacak. Yerine “GÜRÜL GÜRÜL” akan, Vatandaş şelalesi yapılacak. Oluğunda isteyen araba yıkasın, isteyen "tokaçlıyarak"kirli çamaşır.

 

 

          

4-  Haftanın dört günü Çankırı da, üç günü Ankara da oturan bürokratların, haftanın 7 günü Ankara da oturmalarını sağlayacağım. İmzalayacakları evrakları Ankaraya ayaklarına resmi plakalı kırmızı toyota ile yollayacağım.

            
           
 
           5- Bazı nüfus memurlarına daha iyi fal bakabilmeleri için
               LCD ekran labtop, kablosuz“ışıklı”maus vereceğim... 

 

6- Tatlı çayın üstünü betonla kaplatacağım. İki geçeli Villalar yaptıracağım.

Yedi, sekiz katlı apartmanları yıkacağım, yerine gökdelenler dikeceğim.

Kastamonu caddesini Çankırının “MENHATTINI” yapacağım.

 

7- Çankırı’nın içindeki tüm ağaçlar kesilecek, sinek ve pamuk yapıyor. Yerine bir milyon kırmızı-mavi ışıklı plastik palmiye dikilecek. Çevreci Kadir Yavuz aydınlatılacak…

 
          8- Kavşuta 20 tane çim futbol sahası, Uluyazıya balkanların 
              ve orta doğunun en büyük golf sahası. Hıdırlık kaşına avcılık 
              ve atıcılık poligonu. Deve yoluna 20 tane tenis kortu.   

 

9- Köyde, ve şeer de isteyen vatandaşa 5 toklu, 10 Çankırı Keçisi… İnanç köyün de ki TOKİ’nin rağbet görmeyen evleri ahır ve samanlık yapılacak.  

     
          10- İstanbul’dan Çankırı ya giderken her yol sapağına
               Çankırı levhası asılacak. Vatandaşına “yaptım, meclisten   

 

11-  Çangırılı gibi gonuşamıyanlar bedava diksiyon kursuna gönderilecek. Bizzat hocalık yapılacak. Halk Eğitimin açtığı folklor kurslarında. Çankırı Halk Oyunlarından başka oyun öğretilmeyecek.

 

12- “Televole Yaren Ağaları” için şifreli TV. Açılacak. 18 yaş altındakilere izletilmeyecek. Gençlerimiz tehlikeli yayınlardan korunacak. Tavuğu çalan bulunacak, adalete teslim edilecek. 

 

13- Çankırılıyım diyince; Ankara, Çankırı mı? Diyenler Tuz Mağarasında bir aylık eğitime alınacak. Tuz Mağarasında mazot kokusu içinde piyano resitali dinletilecek.

 

14-Plakasında 18 yazmayan Çankırılı’ya ceza kesilecek. Yaren kapısından geri çevrilecek…

 

15-  Beni destekleyen basın mensuplarının Ulusal Gazetelerde Çankırı haberleri yapmaları sağlanacak. 5 Yıldızlı“Şeyh’ül Muharrir” sarı basın kartı verilecek. Her yıl gittikleri tüm KIBRIS seyahatleri bedava olacak. Çankırılıya- Çankırı propagandası yapanlar, Kastamonu ve Çorum’a sürgün edilecek.  

     16- Benim işçim, benim memurum, benim köylü benim öğrencim 

Sabah: Tarhana çorbası, mercimekli, üstüne küpecik peyniri ve bol nane  ekilecek.

Öğle:Samırsaklı et (Cihan Lokantasından), Karaköprü  hıyarından cacık.

Akşam: Çiftçi fırınına “koltuk altına” sürülmüş bütün etten göveç, çabada bulgur pilavı taze nane ve yeşil soğanla servis edilecek. Samsa datlısı. Hazım için ekşili bamya. Hep Angara dan gelenler mi yiyecek, benim  “işçimin, benim memurumun, benim köylümün, benim öğrenciminde ağzı var. “Makam aşçısı” iyice “turistik” olduğu için yerine mühlis tepesindeki lokantalardan aşçı tayin edilecek..

 Düzenleyen i.zencirci - 27.02.2007 Saat 15:37
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
Ali TAŞ Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 18.04.2006
Status: Aktif Değil
Points: 197
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.02.2007 Saat 09:51
Her iki aday uyanıklık yaparak, benim projelerime sahip çıkıp açıklamalarda bulundukları için adaylığımı ve programımı açıklayamayacağım, ancak bunu gurur veya izzeti nefis meselesi yapıp arkadaşlara da tavır almam doğru olmaz,siyasetin içinde bunlarda vardır, kısmet olursa ben daha sonraki seçimlerde adaylığımı ilan edeceğim.Bu seçimlerde milletvekilliğinde oyumu sayın İbrahim Zencirci beye ,Belediye Başkanlığında sayın Ahmet Gülşen beye vereceğim ve onları her platformda destekleyeceğim.Umarım onlarda bu kıyağımın altında kalmazlar ,seçildiklerinde yüzlerini dönmezler ve bize de uygun makamlar ve imkanlar tahsis ederler. 
 
Her iki adaya başarılar diliyorum,seçimlerin ülkemize ve Çankırımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Ali TAŞ
Yukarı Dön
ifranirfan Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 16.05.2006
Status: Aktif Değil
Points: 69
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.02.2007 Saat 13:05
         Ben de aday olmaya karar verdim.
sanal da olsa neler vaad ederdim neler yapabilirim diye düşündüm. İnsanlarımızı ,sitemizde yazan arkadaşların yazdıklarına şöyle bir göz attım. Neler yazmış neler düşünüyorlar onları inceledim. Gördüğüm kadarıyla Çankırı'lı olup ta Ankara'da yaşayan arkadaşların kendisini Ankara'lı olarak lanse etmesi göze çarpıyor. bu onların hiç bir zaman Ankaralı'yım demesi Ankara'lı olmasını sağlamayacak,sadece kendi komplekslerini ortaya çıkaracaktır.   Ankara' lı olmak neyi değiştiriyor.

       Büyük şehirlere yakın olan iller o şehre yakın olduğundan gelişmiş.Bu durum bizim il için ters yönde gelişmiş o kadar Ankara ya yakın olmasına karşın, bir türlü kabuğunu kırıp dışarı çıkamamış.


        Bana oy verirseniz. !

       1- Çankırı ve Ankara arasına son sistem elektrikli trenler her beş dakikada gidiş geliş.
       2- Çankırı'ya 5 yıldızlı oteller   çevre illerde yaşayan insanlar cts pazar günlerini  çankırı da geçirsin.
       3-Ilgaza dağ evleri yapılmasını sağlayıp, onların dağ havasıyla başbaşa ucuz ve konforlu bir hizmet sunulmasını sağlarım.
       4-Bütün vatandaşların sağlık ve eğitimlerinin bedava verilmesini sağlayıp, Çankırı'yı eğitim üssü, Ilgaza orman fakültesi ,turizm ve otelcilik yüksekokulu. Bütün ilçelerine birer fakülte açardım.
       5-Orta ilçesine ziraat fakültesi açar burda organik tarım yapılmasını sağlar her kullanılan ürünün zirai ilaç kullanmadan tamamen organik olarak üretilmesini sağlayacam.
       6-Çankırı da ne kadar kahvehane varsa hepsini kütüphaneye çevircem. Buralara  bedava int hizmeti verecem.

        7- Sempozyum ve kültür organizasyonlarına ağırlık verecem. insanları her alanda bilgilendirmeye yönelik paneller düzenleyecem.
        8-AB ayarında 7 tane ilimiz var . 8 . sinin çankırı olmasını sağlayacam.
        9- 8 sınıfta bütün öğrencileri sınava sokup puanlarına göre liselere yerleştirilip, hiç bir liseye sınavsız girilmeyeceği için bütün öğrencileri çalışmaya sevkedecem.
       10. Çankırı da taş mescit olan yere tıp fakültesi açıp orda alternatif tıp araştırmaları ve bilimsel araştırmave geliştirme yapmak için büyük bir labaratuar açacam.
       11-ilimiz hayvancılığa müsait bir konumu nedeniyle et ve et ürünlerinin geniş kapsamda işlendiği ve hayvancılığın gelişmesine yönelik ne varsa yapacam.
          
       12-Gıda işiyle uğraşan restaurant,büfe vb. gibi yerleri  işletenlerin mutlaka gıda ile ilgili eğitim almış kişlerin olmasını sağlayacam.

        13- Rüşvet yolsuzluk gibi konuları tamamen gündemden düşürmek,işe alımlarda liyakat usulüne göre davranılmasını sağlayacam.


                    Siyaseti sevmeme karşın bir şeyler yazdım. Güzel günlerde görüşmek üzere oylarınızı bana verin oylarınızı bana verirseniz, hepinize birer kitap hediye edecem.   
                                                               saygılarımla
                                                                                           İrfan BÖCEK 
Yukarı Dön
fatihkaska Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Kayıt Tarihi: 28.12.2005
Şehir: istanbul
Status: Aktif Değil
Points: 27
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.02.2007 Saat 15:56
--ben de bu göreve talibim--
İlk olarak şunu belirtmek istiyorum, ben genç idealist ve iyi bir eğitim almış çankırılı bir kardeşinizim, yaş sınırının düşmesi benim de ne zamandan beri düşündüğüm fikirleri gerçekleştirebilmek için bir fırsat olabilir.
Artık parası olan değil, bilgisi olan ve halkın içinden gelen insanları destekleyin, babam emekli bir işçi, annem ev hanımı, ablam sınıf öğretmeni, ben ise yüksek mühendis olmak için çabalıyorum(tez aşamasındayım), yıllardır iett otobüsleriyle okula gidip geldim, yazları harçlığımı çıkarmak aileme yük olmamak için garsonluk yaptım, bu yüzden halkımızın çektiği sıkıntıoları çok iyi biliyorum, ayrıca köyde yaşayan akrabalarımız sayesinde köy yaşamaının zorluğunu ve anadolu insanını yakından tanıma fırsatım oldu.
İtiraf ediyorum ben hiç bir yaren gecesine katılamadım, ama ilkokul çağlarımda elimde orak tarlalarda ekin biçtim, teyzemin çocuklarıyla beraber dağlarda davar güttüm, potoz zamanı gücümün yettiğince yardım ettim.
Şimdi gelelim vaatlere, aslında bu kelime yanlış genelde insanlar vaatlerini tutmaz, bana uyan söz vermektir ve mert insanlar  sözlerini tutarlar.

-----öncelik eğitim, her köyde okul kurulması için çabalayacağım, hala ilkokul olmayan köyler var, ve çocuklar servisle toplanıp yatılı okula götürülüyor, bu yanlış bir uygulama, okuldan kastım bina değil, her köyde köy odası vardır, buralar okul gibi kullanılabilir.
------sonra insanlarımızın, köylülerimizin çektiği sıkıntılar var, muhtarlardan torpili olanlar, muhtarların birinci dereceden akrabaları devletin tüm teşviklerinden yararlanırken, diğerleri bu yardımları bilmiyorlar. Görevini böyle kullanan muhtarlara gereken dersin verilmesini sağlarım, teşvikler tüm köylümüze verilir, tarım ve hayvancılık özendirilmeli, köy kooparatifleri kurulmalıdır.
--------köylü teyzelerimiz, ablalarımız halı yapımı, el işi, gibi kurslar verilerek aile bütçesine katkıda bulunması sağlanabilir, onların ürettikleri ürünler vakıf sayesinde büyükşehirlerimizde satılabilir.
--------sağlık sorunu, bu sorunun çözümü için muhtaç ailelere acilen yeşil kart çıkarılmalı, köy köy gezip hasta insanlar merkezlere tedaviye gönderilmelidir. Günümüzdeki hastalıkların bir çogunun sebebi insanlarımızın çektiği sıkıntılardır, bu sıkıntıları çözmek zaten hastalıkları azaltacaktır.
--------birde şu var, okuyan insanlara her açıdan destek olunmalıdır, çünkü unutulmamalıdır ki, memleketimizden çıkan her yetişmiş insan gün olacak memleketine dönecektir, bilgi , birikim ve tecrübelerini hemşerileriyle paylaşacaktır.
--------kahveleri kapatacağım, onların yerine halk odası denebilir, kütüphane tarzında yerler yapacağım, herkesi okumaya teşvik edeceğim, bir yandan kitap okurken bir yandan sıcak çaylarını içebilecekleri huzurlu ortamlar yaratmak için çalışacağım.
--------her köyde köyün en işlek bölümüne sigara ve içkiden kansere yakalanan insanların fotograflarının sergileneceği bir yer yaparım, köylülerimizin çoğu sigara içiyor, bunların zararlarını adam akıllı görsünler.

BUNLARIN HEPSİ HAYAL, EMİNİM NE ÇANKIRMIZDAN BÖYLE BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKAR NE DE MEMLEKETİMİZDEN, NEDEN BİLİYORMUSUNUZ, ÇÜNKÜ PARA DESTEĞİ YOKTUR, ARKASINDA BİR AŞİRET YA DA BAŞKA BAĞLANTILARI YOKTUR, İZLEYİN TELEVİZYONLARI BİZİ YÖNETENLERİN DURUMUNU BİR GÖRÜN, BUNUN EN ÖNEMLİ SEBEBİ, GÖREVİNİ DOĞRU DÜRÜST YAPABİLECEK İNSANLAR YERİNE  TAKIM TUTAR GİBİ PARTİ TUTTUGUMUZDAN, TANIMADIĞIMIZ SADECE BİZİM TAKIMDAN OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜMÜZ İNSANLARA OY VERDİĞİMİZDENDİR.

hepinize saygılar sunuyorum, dilerim bir gün gerçekten milletvekili olabilirim, ama istiklal marşını okumayı bilmeyen, cebi dolu, göbekli, çorabını kartvizit yapan  milletvekili değil, ülkemizi kurtaran ulu önder ATATÜRK gibi bir milletvekili....Düzenleyen fatihkaska - 25.03.2007 Saat 18:37
BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR
Yukarı Dön
akaraabali Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 10.01.2006
Şehir: İstanbul
Status: Aktif Değil
Points: 135
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.03.2007 Saat 12:00


Bende adaylığımı Koyuyorum bende varım arkadaş!! Hodri Meydan!! :D

Bana oy verirseniz. !

       1- Ilgaz Projemi hayata geçireceğim.

       2-Daha sonraki Projem Şu an hazırlık aşamasında!! Onu hayata geçireceğim.

 3- Çankırı’dan Ilgaz’a tren yaptırıp halkın daha rahat seyahat etmesini sağlayacağım

       4-Köylerdeki Betonlaşmayı önleyip Uğur Dündar’ın yeni programdaki Evler gibi Amerikan tipi evler yapılmasını teşvik ettireceğim.

       5-Korgun Organize Sanayi Bölgesini –Çorlu Organize Sanayi gibi yapacağım.

       6-Çerkeş’teki Aytaç Fabrikasının Karşısına
Maret,Pınarın fabrikalarını açtırmaya çalışacağım.Çerkeş’i Sucuk  Merkezi yapmayacağım.

 7-Çankırı’da Yaren Konfederasyonu koyup Yarenler birliği yapıp yarenleri

sertifikasyon sistemine dönüştüreceğim.


        8-Kurşunlu Çavundur Hamamını Termal kaplıcaların en iyi Otellerle donatıp  Karadeniz’e giden kişilerin  Kaplıcaya uğramasını  sağlayacağım.

        9-Atkaracalar’daki Balıklı Gölü Urfa Balıklı göl gibi yapacağım.

 10- Korgun Şıhlar Köyündeki “Muzla Suyu” diye anılan soda benzeri suyu Maden suyu yapıp satmasına yardımcı olacağım.

       11- Köy derneklerimizi faaliyetlerini inceleyip Yılın Köyü yarışması düzenleyeğim.

       12-Biz Milletvekilleri Aylık Çankırı da yaptıklarımızı anlatan toplantılar düzenleyeceğiz.

                  13-Şabanözü ve Eldivan’da da yayla turizmini attıracağım.

 14-Ankaranın Kırkpınarını Eldivan da yada Şabanözüde yaptıracağım

 15-Çankırı Merkeze Üniversite Çalışmaları için Vakıflara hertürlü desteği vereceğim.

        16-Her ilçeye Fakülte Kuracağım.

 17-Korgun a İşletme-İktisat Fakültesi Ilgaza Orman Fakültesi
Kurşunlu ya Maden Fakültesi ,Çerkeş e Mühedislik fakültesi,Ortaya
Jeoloji Mühendisliği,Şabanözü-Kızılırmak-Yapraklı Ziraat Fakültesi Kuracağım.

18-Çankırı Merkeze Hukuk ve Fen Edebiyat Fakültelerini Koyduracağım.

19-Çankırı Gençliği için Ankara Yoluna Gece Bar tipi koyduracağım.

 20-Çankırıda Liseleri onartıp Döner Sermaye ile Öğrencilerin para kazanmasını sağlayacağım.

 21-Çankırıda Korgun Tarafındaki girişte bulunan büyük şekilsiz binaları yıktıracağım yerine AcarÇankırı Kurduracağım :D

 22-Tatlı Çayın ve diğer çayların Tatlı tatlı akmasını engelleyip Barajlar Kurmasını için DSİ sıkıştıracağım.

 23-Çankırı da Wirelles internet Ağa koyup Çankırının heryerinden ücretsiz internete girmesini sağlayacağım halkın.

 24-Yaz aylarında Ilgaz ve Diğer Piknik-Mesire  yerlerine Bedava Minibüsler koyup Arabası olmayan kişilere Piknik yapmasını sağlayacağım

 Aklıma Geldikçe ekleyeceğim.Ben seçilirsem eğer bunların hepsini yapmaya çalışağım..

 Ali KARAABALI

Ali KARAABALI
İstanbul Çankırı Gençlik Derneği(ÇAN-GENÇ)
--Aynı Toprağın Çocuklarının Buluştuğu Adres---
www.icgd.org.tr www.cankirigenclik.net
Yukarı Dön
reis18-81 Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 05.10.2006
Şehir: DÜZCE
Status: Aktif Değil
Points: 46
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.03.2007 Saat 13:04
HADİ BAKALIM
 
 
Yapacağım tek şey şayet kazanırsam;
 
Vatan sevgisini şehir sevgisinin üstünde tutan biz Türk Milliyetçilerine cansaati org tarafından uygulanan sansürü kaldırmak için daha etkin mücadele edeceğim.
 
İlgililere not: Ne diye hala oyunda oynaştasın Fatihin İstanbulu fethettiği yaşı çoktan geçtiniz.
 
Şeyh Edabalının dediği gibi;
 
AVUN OĞUL,
AVUN,
AVUN,
AVUN
 
 
Dua ile
NE MUTLU TÜRKÜM DİYEBİLENE
Yukarı Dön
santaffe Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 16.09.2006
Status: Aktif Değil
Points: 41
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.03.2007 Saat 10:37
 
 
1-"Asil" olmak "vekil" olmaktan her zaman daha kaliteli bir duruştur ve yüzden adıma "vekil" dedirtip aslımdan sıyrılmamak için aday-maday olmuyorum..
2-Tekerrür eden tarih ve sosyal hafıza şunu gösteriyor ki binbir eziyetle asillikten vekilliğe inenler ,sahip oldukları sevgi yerine ardında bıraktığı kalabalıkların "yergi"sine muhatap oldukları için aday-maday olmuyorum...
3-Her menfaate cevap veremeyecek kadar "küçük" olduğum için, cep telefonumun hafızası 150 ile sınırlı olduğu için aday-maday olmuyorum..
4-Keraat tablosunu doğru ezberlediğim için, üçgenin iç açıları toplamı hakkında bilgi ve kanaat sahibi olduğum için aday-maday olmuyorum.
5-Ses tonumunu nazikleştirmediğim için, kibarcıklaşalamadığım için, "k " harflerini  Çankırıca teleffuz ettiğim için aday-maday olmuyorum.
6-Yarın bir çukurun dibinde, kıbleye doğru dönmüş gövdeme sorulacak sorulara doğru cevap vermek için aday-maday olmuyorum...
7-Yukarıda benden önce bildirge sunan arkadaşların hiçbirinin böyle niyetleri olmadığını biliyor ve onları yalnız bırakmamak için ben de aday-maday olmuyorum...
Serdar Sertoğlu
Yukarı Dön
ifranirfan Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 16.05.2006
Status: Aktif Değil
Points: 69
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.03.2007 Saat 10:59
             İstanbul'dan selamlar,
sn. Sertoğlu'nun yazısında aday,maday  olmayacam yazısını okuyunca, Nasreddin hoca'nın fıkrası aklıma geldi.

       
             Çok eskiden hava yağmurlu hoca ile karsısı evde oturmuş sohbet ediyorlar. Keyifleri yerinde ,muhabbetleri de çok iyi, az sonra yağmurlar hızlanıp evin çatısından aşağı doğru akmaya başlıyor. Nasreddin hoca burda yaşanmaz artık yeni bir ev bulmalıyım diye düşünürken,Karsının istekleri bitmiyor. Hoca sessiz sedasız ev,aramaya çıkıyor.
    
              Biraz araştırma ve soruşturmadan sonra bir ev buluyor.  Evi taşıyacak kesimle anlaşıyorlar. Soruyorlar " Hocam neyin taşınacak" o da cevap veriyor. "yatak matak,yastık mastık,karyola maryola"diye cevap veriyor. 4 akçeye anlaşıyor. Eşyalar taşındıktan sonra Hoca 2 akçe veriyor. Taşımayı yapan, "hocam hiç size yakışıyormu 4 akçeye anlaştık 2 akçe veriyorsun"der, Hoca da "yatak matak , karyola maryola dedim,yatağı getirdim matağı getirmedim. Anlayacağın üzere yarısını getirdim yarısını getirmedim" demiş.
                                                                                                   İrfan BÖCEK
Yukarı Dön
Karaman Bey Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 19.09.2006
Status: Aktif Değil
Points: 136
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.03.2007 Saat 21:03

Tüm adaylara başarılar dilerken oyumu İbrahim Bey'in lehinde kullanıyorum.

Gerçekten güzel vaatler.


Yukarı Dön
HAS ORTALI Açılır Kutu Gör
Okur
Okur


Kayıt Tarihi: 18.01.2007
Şehir: ANKARA
Status: Aktif Değil
Points: 11
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.03.2007 Saat 13:55

Seçmen olarak aday olah herkese başarılar diliyorum.

Adaylarımızdan; kimine göre çok zor, kimine göre çok kolay yapılabillecek bir şey istiyorum.

Kul hakkına girmeme, gayretli olma, bu insanların en iyilere layık olduğunu bilme.
Yukarı Dön
ahmetykr Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 08.01.2006
Status: Aktif Değil
Points: 27
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.03.2007 Saat 15:59
Bende Adayım; Kızıleşme suyunu getirmesemde bolca vaat edeceğim ve Bu fotoğrafı ışıklı olarak Dereçatı (Handırı) Köyü  girişine asacağım.
 
 
 
Yukarı Dön
Lütfi Ersoy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 24.11.2006
Şehir: Çankırı
Status: Aktif Değil
Points: 7
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.03.2007 Saat 10:49
     Valla çok güçlü adaylar var karşımda ama hiç kimse yenilmek için çıkmaz sahaya. Onun için ben de adayım.
     Ancak benim hiç bir vaadim yok. Ben şimdiki belediye başkanımızın büyük emek ve mesai harcayarak getirdiği (?) hizmetlerin sefasını sürmek için adayım sadece. Güldürcekten güldür güldür gelen suyu içmek, kaleye yapılan şelalelerin serinliğiyle rahatlamak, yaren kapısının tanıtımına sağladığı katkıdan dolayı Çankırı ya dolacak turistlerle konuşup vakit geçirmek,ana cadde üzerine taşınan çarşamba pazarından alış veriş yapmak,kısacası saymakla sayfalara sığmayacak hizmetlerden yararlanmak istiyorum. Sayın Başkanımız bugüne kadar yaptıklarıyla da yetinmeyip hızımıza hız katacağız diyor. Ben de bundan sonraki aday olarak bunu sabırsızlıkla bekliyorum. Zira dediğim gibi benim hiç bir vadim yok. Sayın Başkanımızın yaptıkları daha benim gibi 3-4 başkan adayını 3-5 dönem daha idare eder nasıl olsa.
     Seçmenler yanlış anlamasın, bundan benim tembelliğim gibi bir sonuç ta çıkmasın. Ama başkanımızın üstün gayreti ve çalışması bize yapacak bir şey bırakmadı. Onun için yapamayacağım şeylerin sözlerini vermiyorum ben. Diğer adaylara başarılar dileyemiyorum malum seçim işi...
     Sandıkta görüşmek üzere, saygılarımla.
 
Yukarı Dön
sevincvip Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Kayıt Tarihi: 19.03.2007
Status: Aktif Değil
Points: 27
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2007 Saat 14:56

BENDE ADAYLIĞIMI AÇIKLIYORUM

-Çankırı İline Çansaş  a yakın kısımlarda Uzay Araştırmaları Merkezi ve devamında TÜBİTAK ortaklaşa projelerini hayata geçireceğim.
-Eldivan Bülbül Yuvası, Ilgaz Dağı Milli Parkı, Yapraklı Yaylaları vb yerlere turistik geziler düzenlemek için acentaları teşvik edeceğim.
-Şehrin en uygun yerlerine tramwaylı sistem getirip, hem nostalji hem de ulaşımı sağlayacağım.
-Çankırı içerisinden akan acı çayın ıslahı için TEMA vb ulusal ve uluslararası düzeyde vakıf ve organizasyonlarla işbirliğine gireceğim.
-Gençlik Merkezi ismiyle değil hakettiği şekilde faaliyete sokacağım.
-İlimizde artan veya artacak olan suç ve suç örgütlerine karşı kameralı güvenlik sistemleri için (İstanbul Mobese gibi) gerekli önlem ve çalışmaları yapacağım.
-Şehrin güzide bir kaç yerini trafiğe kapattırıp gezi ve cafe mekanları haline getireceğim
-Çankırıya özgü tuz heykelleri, bazlama, el yapımı çeşitli çalışmalar, tarhana vb ürünlerin satışı için Kastamonu caddesinde ahşap Çankırı Büfeleri oluşturacağım.
-Taşmescitin geçmişteki özelliğini ön plana çıkartıp, (yılan kapartma tıp sembolu) DÜNYA TIP BAYRAMININ Çankırı da kutlanmasını sağlayacağım.
-Dünya Olimpiyat Şampiyonasının Yapraklı Yaylasında yapılmasını sağlayacağım :)
-Dar Gelirli ailelerin gelir düzeyini yükseltici master planlı projeler yapıp, takipçisi olacağım.
-Çankırı iklim ve konularına uygun araştırma merkezlerini kurup, profesörler ve araştırmacılar diyarı yapacağım.
-Çankırının doğal yerlerine gözlemevleri yaptıracağım. (Kuş vb)
-Çankırı Üniversitesi için küçük faaliyetler yerine çok daha kapsamlı ulusal bazda, ülkenin ileri gelenlerinin daveti ile büyük gelirler elde edilmesini sağlayacağım.
-çANKIRININ işlek caddelerinden bir kaçına karikatür sokağı yapacağım.
-Çankırı Federasyonunun dahasağlıklı çalışabilmesi için profesyonel kadro ile gerekirse maaşlı personellerle katkı da bulunacak ve devamında daha sistematik bir şekilde birçok konuda hemşerilerimize katkıda bulunmalarını sağlayacağım.
-Aylık iŞ rEHBERİ ÇIKARIP , İl içinde, İl DIŞINDAKİ diğer illerimizde iş arayan, personel arayan nitelikli, niteliksiz personel ihtiyaçlarını hemşerilerimizin hizmetine sunacağım.
-Köylerde seracılık,koyunculuk,turizm vb yatırımları teşvik ve takipçisi olacağım.
-HİÇBİR VEKİL ARKADAŞIMLA KÜSLÜK YAŞAMAYACAĞIM :)
-Profesyonel bir kadro kurup, yaren meclisi, yemek kültürü, türkülerimizi yansıtan bu kadro ile isteyen illerimizde ve bizim teklif edip gittiğimiz illerde ilimizin daha sistematik ve kapsamlı ve daha bilimsel tanıtımını sağlayacağım.
-Yamaç Paraşütü, Dağcılık, Rafting gibi sporların gelişimini sağlayacağım.
-Bilim Organizasyonlarının çoğunu çankırı da yapılmasını sağlayacağım.
- Köylerimize GERİ DÖNÜŞÜM PROJELERİ hazırlayacağım.
- İlimizde Devlet organizasyonunda ÖSS Hazırlık Kurslarına ağırlık vereceğim.
 
:):)
ŞİMDİLİK BU KADAR YETERLİ SANIRIM. HERKESE BAŞARILAR.


Düzenleyen sevincvip - 21.03.2007 Saat 08:40
Sevinç ÜLKER
Yukarı Dön
haberci Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Canssati.Org Haber Servisi

Kayıt Tarihi: 07.12.2005
Şehir: Çankırı
Status: Aktif Değil
Points: 290
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.03.2007 Saat 14:45
Bu forumda yorum yapan, aday olan yada adayları destekleyenlerden birine bir kitap hediye edilecektir. (Hediyeyi karşılayan sayın İbrahim ZENCİRCİ'dir. Oy verirken dikkate almanızı tavsiye ederiz :))
ödül kitap detayı ana sayfada

Düzenleyen haberci - 25.03.2007 Saat 14:47
Cansaati.Org
Yukarı Dön
mürselalkan Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Kayıt Tarihi: 22.05.2006
Status: Aktif Değil
Points: 33
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.03.2007 Saat 20:06
 10- İstanbul’dan Çankırı ya giderken her yol sapağına
               Çankırı levhası asılacak. Vatandaşına “yaptım, meclisten  karar aldırdım” diyen eski vekillere inat.
 
Maruflu hemşerim Mürsel Alkan için.

 ------------------------------------------------------------------------

ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH.
 
Oylarım sana:)
 
vesselam.


Düzenleyen mürselalkan - 25.03.2007 Saat 21:39
Çankırı'lı olmak ayrıcalıktır.
Yukarı Dön
Osman Faruk Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 26.12.2006
Şehir: ÇAYIRPINAR
Status: Aktif Değil
Points: 3
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.03.2007 Saat 10:28
      Ben Oyumu İbrahim amcaya veriyorum. Her ne kadar Çankırı'lılıktan istifa ettiğini söylesede onun Çankırı'sız yapamayacağını biliyorum.
 
 
 YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE...


Düzenleyen Osman Faruk - 26.03.2007 Saat 10:29
Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe...
Yukarı Dön
gdestanci Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Kayıt Tarihi: 06.01.2006
Şehir: İstanbul
Status: Aktif Değil
Points: 51
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.04.2007 Saat 17:18
Bende milletvekili adayı olmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir.
Galiba ilk önce vaadler vereceğim. evet hazırlanın vaadlerimi sıralıyorum.
Değerli seçmenlerim :)))
1- Oyunuzu bana verin. Gerisini merak etmeyin. Gereken yapılacaktır.
 
Oyunuzu bana verirken heralde beni tanımak istersiniz. 1978 İstanbul doğumluyum. Üniversite mezunuyum. Aktaş Köyü Kalkındırma Derneği yönetiminde bulundum. Bana oy verirken Aktaşlılara sormanız yeterlidir.
 
Adaylığımı açıklamak için biraz geç kalmışım ama olsun. geç olsun temiz olsun.


Düzenleyen gdestanci - 10.04.2007 Saat 17:26
Güven DESTANCI
www.aktasder.c
Yukarı Dön
sakalli Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Kayıt Tarihi: 11.12.2006
Status: Aktif Değil
Points: 14
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.04.2007 Saat 09:39

tüm büyüklerimizin başarılı olmasını diliyorum ama çok aday oldu gibi bence gine de siz bilirsiniz

Bu Topraklarda Bizde Varız
Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Kayıt Tarihi: 25.12.2005
Şehir: İzmir
Status: Aktif Değil
Points: 772
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.05.2007 Saat 21:06
 Çekilin yolumuzdan, açın ÇANKIRILININ önünü, durduramazsınız…

 “ARİSTOKRAT ÇANKIRILI “ geliyor

 
"Kırkevlerden yuvarlanınca, kucaklama taşını bulamayana oy vermeyin"
 

Beni seçerseniz....
 

Çankırı Belediye Sipor AS Başkanlığına Ali ŞEN’i atayacağım. 

Çankırı Belediye Sipor Teknik direktörlüğüne Fatih TERİM getireceğim. Zico, Gerest, Tigana yardımcı hoca olacak. 

Çankırı Belediye Sipor’un Galibiyet pirimi her maç için; 1 (yazı ile bir) milyon dolar yapacağım. (Beraberliğe yok. Mağlubiyet olursa, gereği yapılacak)

 
 
Futbol Federasyonu Başkanlığına  Erdoğan Büyükpapuçcu ağabeyimi getireceğim. Çankırı Belediye Sipor her maça 3-0 galip başlayacak.
 
Cefakar, vefakar taraftara kombine bilet, ısıtmalı loca ve de koltuk.(maç esnasında, çay, kahve, tarhana çorbası açık büfe) 

Çankırı Belediye Siporu hem Süper lig, hemde Kupa Şampiyonu yapacağım. (ya olacak, ya olacak) 

Çankırı Belediye Sipor’a  UEFA ve Şampiyonlar ligi kupasını, ikisini birden aldıracağım.  

 
*****************************************************
 

Çankırı Milletvekili sayısı 18’e (yazı ile onsekiz) çıkaracağım. 

Çankırı da madem Deniz Ticaret Odası var. Denizi de ben getireceğim. 
 Düzenleyen i.zencirci - 04.05.2007 Saat 21:24
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
sevincvip Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Kayıt Tarihi: 19.03.2007
Status: Aktif Değil
Points: 27
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.05.2007 Saat 09:01

Adayların kitap ödülü vermesi ve devamında bunun reklam edilmesi, sanıyorum ki İbrahim ZENCİRCİ' nin de düşünce yapısına terstir. Saygılarımla  :) :) :)

Sevinç ÜLKER
Yukarı Dön
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Kayıt Tarihi: 01.10.2003
Şehir: ANKARA
Status: Aktif Değil
Points: 877
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.05.2007 Saat 21:31

Seçimlerin beklenenden erken yapılacağını tahmin ederek biraz şaka biraz gönderme mukabilinde sanal seçimi sitemizde başlatmıştık Ancak şimdi gerçekten seçimler geldi. Dolayısıyla bu seçim burada noktalanmaktadır. Sayın Zencircinin vaadettiği ve bir kitap evinde ayırtılan kitap kendisinin kura ile seçeceği kişiye teslim edilecektir.

Seçimler ile ilgili sitemizin çalışma usulleri ve yayın politikası yakın bir zamanda ilan edilecektir.
 
Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Kayıt Tarihi: 25.12.2005
Şehir: İzmir
Status: Aktif Değil
Points: 772
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.05.2007 Saat 23:51
 
 
Sanal Seçimin Büyük Jürisinin Oybirliği ile kitap ödülünü; ÇAYIRPINARLI OSMAN FARUK kazanmıştır. Osman Faruk'u tebrik ederiz.
Ödülünü Kevser Kitapevinden alabilir. 
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

 

Popup Örnek