2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - TOKİ Konutları İçin Son Fırsat..!
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumTOKİ Konutları İçin Son Fırsat..!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı i.zencirci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TOKİ Konutları İçin Son Fırsat..!
    Gönderim Zamanı: 30.03.2007 Saat 12:11

Toplu Konut İdaresinin İnaç-Tarım Köy Projesi, 1000m2 arsa içersinde,3 oda,1 salon, 100m2 kullanım alanlı köy evleri, %10 veya %15 peşinatla, 180 ay vade ile 60.000.-YTL civarında, 222 adet köy evinden,kalan 149 köy evi satışa sunulmuştur. Son başvuru tarihi 31 Mayıs 2007

Uzman olarak; Apartman hayatından, şehrin trafiğinden ve gürültüsünden bıkan, evi olmayan hemşerilerimiz için iyi fırsat olduğu kanaatindeyim.

Çankırı - İnançköy Tarımköy

Çankırı İnançköy Tarımköy Projesi kapsamında 149 adet konut 22 Mart – 31 Mayıs 2007 tarihleri arasında açık satış yöntemi ile satışa sunulmuştur. Ayrıca bu proje için kendisinin, eşinin ve 18 yaşından küçük çocuklarının üzerinde evi olmayan öğretmenler, öğretim görevlileri, güvenlik kuvvetleri mensupları ve bunların emeklilerine de %10 peşin 180 ay vade ile satış yapılması uygun görülmüştür. Bu kişilerin müracaat esnasında mesleki kimlik veya emekli kimliklerini ibraz etmeleri ve bir fotokopisini de ilgili Banka’da kalan sözleşmeye eklemek üzere vermeleri gerekmektedir.

Düzenleyen i.zencirci - 30.03.2007 Saat 12:27
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
Mehmet KARADERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Mehmet KARADERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.04.2007 Saat 20:05
Çankırı İnançköy Tarımköy TOKİ konutları Çankırı Şehrimize bir hareketlilik getirecektir.Bu projenin şehrimizde başlamasında emegi geçenlerin tümünü kutluyorum.Bu ilanda bazı konuların noksanlığını gözlemledim.Belkide yazılı bulunan bilgileri görememiş olabilirim.Bahse konu konutlar Çankırı Şehir Merkezine Kaç Kilometre uzaklıkta?.Bitmişmi?.Veya ne zaman bitecek?.Bittikten sonra teslim aldığımızda içinde oturmak zorundamıyız?.Kiraya verebilirmiyiz.Şu anda Bitmiş olsa Kiraya verme imkanımız varsa.Kaç YTL kira getirisi olur.Bu gibi Bilgilerde Hemşehrilerimize veri
lirse sevinirim.Bu konuda haberdar olursa Çankırı Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet SEMERCİ'dende özel bilgi bekliyorum.Kendisi Bayramörenden okul arkadaşımdır.Bulunduğu Makamdan Dolayı kendisini kutluyor Başarılarının devamını diliyorum.

Düzenleyen Mehmet KARADERE - 21.04.2007 Saat 20:12
1837
Yukarı Dön
i_ozyilmaz Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı i_ozyilmaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.04.2007 Saat 18:19

Merak ettiğim bir şey var acaba toki neden evleri şehirlerden uzaklara yapıyor. Bu sadece çankırıda değil çoğu ilde böyle.

saygılar:  ibrahim özyılmaz

Düzenleyen i_ozyilmaz - 28.04.2007 Saat 18:20
Bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır,Toprak eğer uğrunda ölen varsa Vatandır.
Yukarı Dön
serkan Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.04.2007 Saat 21:32

Türkiye genelinde TOKi nin yaptığı evlerin çoğunluğu hazine arazisi üzerine yapılmaktadır bundan dolayıda projelerini gerçeklerştirecek geniş alanlar kent merkezinde olmadığı için kent çeperlerinde kentte en yakın alanları tercih etmektedirler Ayrıca eğer hazine (devlet) arazisine yapmazsa fiyatları piyasaya göre düşük olmaz.....

Serkan ŞAHİN
Yukarı Dön
mhm402 Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mhm402 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.04.2007 Saat 16:42
Sayın İbrahim bey bence Tokinin evleri şehir dışında inşa etmesinin nedeni şehir merkezlerinde arsa fiyatlarının çok yüksek olması. Eğer şehir içinde inşaat yapmaya kalkışırsa Toki ucuz ev üretemez bence.
www.kaymazagel.com
Yukarı Dön
i_ozyilmaz Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı i_ozyilmaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.04.2007 Saat 20:22

Sayın serkan bey bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim.

saygılar...

Bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır,Toprak eğer uğrunda ölen varsa Vatandır.
Yukarı Dön
nuri erkenci Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nuri erkenci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.05.2007 Saat 16:12

Toki'nin İnaç'da yaptığı evlerin çoğu satıldı.Kalan sayısı çok az.Onlarda fazla toprak harfiyatı gibi yüksek maliyetli yerler.Buraya kadar  sizlerinde bahsettiği sevindirici bir havadis. lakin burdan ev alan insanlar çevre düzenlemelerini yaptılar/yapıyorlar,ağaçlarını diktiler,sebze fideleyenler bile oldu.Sonuç felaket. Anahtarlarını alalı 2-3 ay olmasına rağmen ne su,nede elektrik! İnsanlar evlerinde oturamıyorlar.Kerbela'nın Çankırı şubesi!Allanların Allah yardımcısı olsun.Satanlarada Allah vicdan versin.İnsanlar taşıma suylar ağaç suluyorlar.
Herkese Selamlar,Saygılar.

Nuri ERKENCİ
Yukarı Dön
mfindik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mfindik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.05.2007 Saat 00:38

Bilgi için teşekkür ederim. Yapılan evler depremden sonra köylere yapılan evlere benzemiş biraz...

Yukarı Dön
sedefiye Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sedefiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.06.2007 Saat 12:45

inşallah tüm arkadaşlara hayırlı olmuştur

Yukarı Dön
kursunluluapo Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kursunluluapo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.06.2007 Saat 18:59
memleketimize hayırlı olsun

ev ihtiyacı olanlar için buyuk bir fırsat

çankırı-kursunlu ilçemizde de  basvurular tamamlanmıs
300 den fazla kişi basvuru yapması  kursunlu muz için  büyük gelişme

basarılar
Yukarı Dön
vodafone Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı vodafone Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.01.2010 Saat 14:14
Merhaba Hemserilerim,

artik toki inacköy"deki evler ufak tefek sorunlarini cözdü..Benim de orada bir evim var.Hemen üniversite binasinin yaninda..Hic oturulmamis..Eger talip olan olursa ben devretmeyi düsünüyorum...Benden devralacak kisi geri kalan borcu taksitle ödemeye devam edecek...Evin özellikleri 1200 metrekare arazi icinde kösebasi icinde bildiginiz gibi 100 metrekare müstakil ev var...Eger niyeti olanlar varsa bana ulassinlar...Devir islemi icin Halkbank"ta olacak...Sonrasi ev sizin ..Kalan taksitleri erkenden kapatmak isterseniz yaklasik %25 indirim yapiyor...Devir ücreti 40000 tl dir...Taksitleri su anda 363 tl dir.Toplam borc yaklasik 50000 tl dir...Hemen kapatmak isterseniz de indirimden yararlanip borcu kapatabilirsiniz...Eger ilgilenen olursa bana 05067826288 nolu  numaradan ulasabilirler...

Tüm Hemserilerime  sevgiler...Selamlar...
Yukarı Dön
ferdi semerci Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ferdi semerci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.01.2012 Saat 00:39
biz de şimdi yapilan 1+1  de oturuyz heryeri dökülüyo evlerin nasil yaptilarsa
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek