2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri » Web Yarışmaları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yarışan Site: Dikenli Köyü
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumYarışan Site: Dikenli Köyü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Yarışan Site: Dikenli Köyü
    Gönderim Zamanı: 21.01.2006 Saat 14:30

Dikenli Köyü, http://www.dikenlikoyu.com/

hazırlayan Ali KARAABALI

Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
akaraabali Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.01.2006 Saat 14:44

Arkadaşlar Merhaba,

Sitemiz Ben Ali KARAABALI tarafından Köyümüzün Tanıtımı için Daha öncelerde Mehmet Cankara Beyin Yaptığı sitenin bir benzeri olarak Haziran 2005 de www.dikenlikoyu.com olarak yapılmıştır.

Çankırı Korgun Dikenli Köyündeki Forum sistemi www.korgun.org la korgunlu gençlerin biribirini tanımak amaçlı www.korgun.org siteye taşınmıştır.

Çankırı Korgun Dikenli Köyü sadece Tanıtım Amaçlı bir sitedir.Başka bir amaça hizmet etmemektedir.Sitemize yardım etmek isteyen herkesin maillerini  info@dikenlikoyu.com bekliyoruz.

Sitemizin Hostu www.greennetworks.com.tr Çankırılı Yaşar Beyin katkılarıyla greennetworks den alınmıştır.

Çankırı Korgun DİKENLİ KÖYÜ 1998 DEN BERİ internette olup Çankırının Köylerinden ilk internet ortamına giren köylerinden dir.

Sitemiz Yapımında Bize yardımcı olanlar;

*Şaban KARAABALI

*Tahir KARAABALI

*Yaşar Bey

*Ahmet Gülşen

Çok teşşekür Eder.Saygılarımı Sunarım.

Ali KARAABALI
İstanbul Çankırı Gençlik Derneği(ÇAN-GENÇ)
--Aynı Toprağın Çocuklarının Buluştuğu Adres---
www.icgd.org.tr www.cankirigenclik.net
Yukarı Dön
endertarım Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.01.2006 Saat 00:11
   Dikenli köyünün tam karşısındaki komşu köy olan Karatepe 'li( Şıhlar) bir hemşehrisi olarak Ali kardeşi tebrik ediyorum. Güzel bir site yapmışlar. Forum sayfalarını  www.korgun.org la birleştirip onlara da bir jest yapmalarından ötürü ayrıca kutluyorum. Çünkü, Korgun sitesininde ilgiye ihtiyacı var. Ayrıca, bu sene turnuvada bizi yendiler ama canları sağolsun..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.01.2006 Saat 12:18

Bu sitede yorumlarımın yayınlanmaması nedeni ile www.derecati.com sitemi yarışmadan çektiğimi ilettim yanlız bir takım kişilerin (önde gelenlerin) bilmeden bilmedikleri konularda yorumlarını eleştirmem nedeni ile yorumlarımın yayınına izin vermilmemiş tir.Bu nedenle üyeliğimin iptali silinmesini istiyorum Eğer yapılacaksa iyi bişiler objektif olsun diyorum.

Ve Ahmet Gülşen'i kınıyorum.Bir yayıncı objektif davranmalıdır.Çankırı sevgimi inanın azalttınız elimden geleni yapmaya hazır olan ben bu olaylar karşısında şasırdım.Bu işler bu şekilde olmas malesef esefle kınıyorum.

www.derecati.com

Düzenleyen byismail - 07.05.2006 Saat 16:39
Yukarı Dön
akaraabali Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.01.2006 Saat 20:14

Merhaba,

Sevgili Ender TARIM,Byismail cevaplarınız için teşekkür ederim.www.dikenlikoyu.com sadece ben tarafından güncellenmekte olup ve diğer projeler,okul,iş derken fazla zaman ayıramamaktayım ve o yüzden  sitemiz diğer siteler yanında biraz daha zayıf kalmakta.

Diğer projelerimden söz açmışken geçmişte olduğu gibi Çankırı Köyleri arasında bir ilke adım atıp kendi köyüm adına 1988 Köy Çekilen video kayıtlarından yararlanarak 3 tane belgesel yapmıştım.Bu mevcut belgeseleri 2 Tanesi toplam 120dk oluşmakta.3üncü belgesel köyümüzde şenliklerde Slayt Gösterisi olarak 17 dk.oluşmaktaydı.Bu belgeseleri yeterli bulmayıp 2005 yaz ayında köyümüzde Dedelerimizi Ebelerimizi tek tek Kamera ye Kayıt ederek köy Arşivini hazırlamış bulunmaktayım,bu arşivi bu sene içerisinde DikenliKöyü halkına sunmak istemekteyim.Ayrıca birkaçtane projem daha vardı onlar Bitince zaten Sitemize giren herkes görmesi mümkün olacaktır.

Ender bey, www.korgun.org forum sistemini yönlendirdim fakat inanın memnun değilim.En yakın zamanda Ahmet Gülşen Bey,le Görüşüp proje katılan köylerin forum sayfaları toplamı olarak hepimiz ÇANSAATİNDE BULUŞALIM ADINDA bir proje sunarak köy sitelere giren herkesi  bir arada toplamak olcaktır.

Ali KARAABALI
İstanbul Çankırı Gençlik Derneği(ÇAN-GENÇ)
--Aynı Toprağın Çocuklarının Buluştuğu Adres---
www.icgd.org.tr www.cankirigenclik.net
Yukarı Dön
yasar Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.04.2006 Saat 04:49
Yarışma Yorumu : Siteye biraz daha ilgi gösterilip üzerinde durulsa güzel bir tanıtım sitesi olacak. Önerim hiç bir zaman dışardan bir siteye link vermemek siteden uzaklaştırır ve katılımı azaltır. Önerim biraz daha ilgi ve paylaşım için dışardan kişilerin yorumlarını almak.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek