2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Gündem/Köşe Yazarları » Ibrahim Zencirci
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Çankırı Fenerbahçeliler Der. Bşk.'nına Açık Davet
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumÇankırı Fenerbahçeliler Der. Bşk.'nına Açık Davet

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Çankırı Fenerbahçeliler Der. Bşk.'nına Açık Davet
    Gönderim Zamanı: 03.04.2008 Saat 18:20

Sayın Ahmet Demirci, çankırıpress’den öğrendiğimiz habere göre, 2 Nisan Çarşamba akşamı oynanan Fenerbahçe – Chelsea karşılaşması için, taraftar kartı sahibi bir otobüs dolusu üyenizle, “çeyrek final müsabakasını seyretmek ve her zaman yanında olmaktan gurur duyduğunuz Fenerbahçe’nizi desteklemek üzere” Çankırı’daki dernek binanızın önünden hareket etmişsiniz.

Maçı daha fazla hemşerinizin seyredememesinden dolayı üzüntülerinizi ve Fenerbahçe müsabakalarını seyredebilmek için taraftar kartı olması gerektiğini belirtmişsiniz.

Bir otobüs dolusu, taraftar kartı sahibi üyelerinizle, Çankırı’yı en güzel şekilde temsil ettiğinize inanıyoruz.

2-1’lik galibiyetle taraflı, tarafsız tüm Türkiye’yi mutlu eden Fenerbahçe’yi ve Çankırılı taraftarlarını kutluyoruz.

Sayın Demirci; Uzakta yaşayan Çankırılılar adına, Sizden bir ricam olacak.

Külfetli bir şey değil, ne taraftar kartı, ne üyelik, ne otobüs masrafı, ne pahalı bilet parası, gerektiriyor.

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği üyelerini (kartlı veya kartsız), Çankırı Belediye Spor’un iç sahadaki ilk maçında, şeref tribününün sağında, “ekâbir tribününde” görmek isteriz.

Duyduğumuz, okuduğumuza göre, elli, altmış kişilik seyirciyle yükselme gurubu için mücadele veren Çankırı Belediye Spor takımımızın sizlerin profesyonel desteğine ihtiyaçları var.

Şampiyon Fenerbahçe’nin Çankırılı taraftarlarına şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

Merak edene not: Çankırı Belediye Spor Taraftar Derneği varsa üye olmak istiyorum

Düzenleyen i.zencirci - 03.04.2008 Saat 18:23
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
Recep C Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.04.2008 Saat 23:41
Öncelikle bir GS li olarak Göğsümüzü kabartan bu başarıdan dolayı fenerbahçe ve Fenerbahçelileri kutluyorum. Finali oynamaları için de duacıyız.

Bu arada Sayın Zencirci'nin belirttiği gib Çankırımızın güzide kulübü'ne üyelik için sitemizde bir kampanya açılmasını istiyorum.
Bu futbolcularımız için moral kaynağı olacaktır.

Çankırı Belediyespor'a başarılar diliyorum.
Çankırımızın adını duyurmak için verdikleri uğraşıyı alkışlıyorum.

Yukarı Dön
Bayram Polat Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge
Spor Muhabiri

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.04.2008 Saat 20:06
Değerli büyüklerim, öncelikle Çankırı'mızı profesyonel liglerde temsil eden tek takım olma özelliğini taşıyan Çankırı Belediyespor'umuzun desteklenmesinde göstermiş olduğunuz duyarlılık için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İlimizde faal olarak çalışmakta olan Fenerbahçe ve Bjk Derneklerinden özellikle Çankırı Belediyespor konusunda daha aktif olmalarını ve Çankırı Belediyespor'u da aynı samimiyetle desteklemelerini bekliyoruz.

Ben Çankırı Belediyespor'un ilk ve tek internet sitesi olan www.cankiribelediyespor.org nin sahibi ve tasarımcısıyım. aynı zamanda bir Galatasaray taraftarıyım. ancak Fenerbahçe'nin uluslararası alanda kazandığı bu büyük başarıyla birlikte bizlerde gururlandık ve bu gururumuzu Çankırı Belediyespor'un internet sitesinde de ana sayfada, ana resim kısmında açıkça tüm Çankırılılar adına belirttik. Bunda da herhangi bir menfaat ve taraftarlık gözetmedik.

ama mademki değerli hocam Çankırı belediyespor konusunda görüşlerini belirtmiş ve Çankırı Belediyespor'a destek istemiş. Bizler Çankırılılar ve Çankırı Belediyespor'lular olarak Fenerbahçeye olan görevimizi yerine getirdik ve aynı duyarlılığı Çankırı Fenerbahçeliler Derneği'nden de bekliyoruz.

Fenerbahçeliler Derneğini ve Beşiktşlılar derneğini önümüzdeki maçlarda tam kadro halinde Çankırı atatürk stadında görmeyi arzuluyoruz. Gelin pankartlarınızı açın Çankırı Belediyespor'un yanında olduğunuzu sizlerde gösterin.

Tüm Çankırı El Ele, Hep Beraber 1. Lige...

mail@bayrampolat.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek