2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - GÖKHAN  EKİM  dinletisi "arayış"
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumGÖKHAN EKİM dinletisi "arayış"

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
erhan1213 Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı erhan1213 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: GÖKHAN EKİM dinletisi "arayış"
    Gönderim Zamanı: 13.04.2008 Saat 02:58
EGE ÜNİVERSİTESİ DEVLET TÜRK MUSİKİ KONSERVATUARI ÖĞRETİM GÖREVİLİSİ SAYIN GOKHAN EKİM' İN  22 nisan salı günü EGE ÜNİVERSİTESİ BORNOVA KREDİ YURTLAR KURUMU GÖSTERİ SALONUNDA  GERÇEKLEŞECEK OLAN saat 20:30 daki "arayış"" adlı dinletsine bütün çankırılı  hemşerilerimizi bekleriz GÖKHAN%20EKİM%20DİNLETİ

Düzenleyen erhan1213 - 13.04.2008 Saat 03:00
erhan yağcılar
Yukarı Dön
Hakkı Duran Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Hakkı Duran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.04.2008 Saat 11:06

TEBRİK

Müzik alanında akademik çalışma yapmış ve yapmakta olan değerli hemşehrimiz Gökhan Ekim'in sanatçı kişiliğini de ortaya koyması bizleri sevindirmiştir.

Kendisini tebrik eder, sanat hayatında başarılarının devamını dilerim.
Hakkı DURAN
Yukarı Dön
ekim Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ekim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.04.2008 Saat 09:23
   22 nisan tarihindeki resitalime İzmir' de yaşayan tüm hemşehrilerimi bekliyorum.Ayrıca etkinliğimizi duyurma inceliğinde bulunan değerli dostum ve hemşehrim Erhan Beye ve yorumlarıyla bize güç veren değerli büyüğümüz Hakkı Duran Beylere şükranlarımı sunuyorum...
                                                                 Saygılarımla
                                                                 Gökhan Ekm
Yukarı Dön
Fatih Bayram Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Fatih Bayram Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.04.2008 Saat 11:49
Hemşehrimizi tebrik ediyorum.Sanat alanında hemşehrilerimizin bu güzel haberlerinin çoğalmasını temenni ederim.
Sayın Ekim'in Ankara'da yada Çankırı'da  bir dinletisi olursa katılmak isteriz.Haberdar ederseniz seviniriz.
İyi çalışmalar..
Yukarı Dön
Necati Ülker Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Necati Ülker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.04.2008 Saat 15:07

YÜREKTEN ALKIŞ

EGE ÜNİVERSİTESİ DEVLET TÜRK Musiki Konservatuarı

öğretim görevlisi, Çankırılı olmasından dolayı, kendisi ile gurur duyduğumuz,

Sayın Gökhan EKİM’İN 22.Nisan 2008 Salı günü “ARAYIŞ” İsimli Bağlama Resitali,

Bence harika bir gelişmedir.

Zira 06/102006 Tarihindeki Araştırma yazımda, bu konulara değinmiştim.

Bu güne kadar değinilmeyen , yozlaşan MÜZİK KÜLTÜRÜMÜZE yeni boyutlar kazandırılması beni her zaman mutlu etmiştir.

TÜRK HALK MÜZİĞİNİN, melodik ve yapısal Zenginliği, hiçbir musiki türü ile karşılaştırılmayacak kadar büyük boyut ta’dır. Bu kadar zengin olan bu musiki  bu güne kadar kendi akışına terk edilmiş , sahip çıkılmamış daha doğru bir deyimle, sahip çıkılmasına sanki müsaade edilmemiş, böylece büyük folklörük değerleri olan, ve halkın bağrından kopan,nice halk ezgileri, unutulmuş, tarihin karanlıklarına kaybolmaya terk edilmiştir.

Aslında HALK Müziğinin, en büyük ve güçlü özelliklerinden birisi , hiç kuşkusuz bölgesel tavır,saz, ve sözlere, sahip olmasıdır.

Onun içindir’ki çağımızda bilgi ve ilim şart olduğunu vurgulamıştım. Çankırı Dernekler Federasyonu bünyesinde amatörce müzikle uğraş veren gençlerimize, bir kapı açarak, hem, bu mesleklerini geliştirmelerini sağlamak, hem etkinliklere göndererek, para kazanmalarını sağlamak, hem de YARAN Meclislerine yetişmiş sazende bulmakta güçlük çektiğimiz içindi, ancak şu ana kadar iki kişi baş vurdu koca Ankara’da

Bize destek verecek hocalarımıza da, mahcup durumda kaldık. insanlarımızın neden bu kadar duyarsız davrandıklarını anlamış değilim.

Görüyorum ki, akademik karayeri olan müzik dünyamızın yine Bence “DUAYENİ” Sayılan, Sayın Gökhan  EKİM bir çığır açarak bu geceyi Müzik severlerle Paylaşıyor, seni yürekten kutluyorum, tüm sevgimle ALKIŞLIYORUM yolun açık olsun,

Gönlün sevgiyle dolsun. 15.04.2008    

Necati ÜLKER

Necati Ülker
Yukarı Dön
ekim Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ekim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.04.2008 Saat 12:05

Değerli büyüğüm Necati Ülker'in övgü dolu sözleri için çok teşekkür ediyorum.Hemşehrilerimin desteklerini benim için hem büyük bir destek hem de ağır bir sorumluluk olarak değerlendiriyorum.Umarım bu sözlere layık olabilirim...

Gökhan Ekim

Yukarı Dön
ALPAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ALPAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.04.2008 Saat 16:25
Sevgili Gökhan,çalışmalarını ve başarılarını yakından takip ediyor ve gurur duyuyoruz.Seni tekrar tebrik ediyor,gözlerinden öpüyorum.Ayrıca  çok özlem duyduğum baban İbrahim Ağabeyimede selam ve saygılarımı sunuyorum.ZEKİ ALPAN
Yukarı Dön
ekim Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ekim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.04.2008 Saat 21:08
    Zeki amca sağol.Ellerinden öpüyorum...
Yukarı Dön
mehmet Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.01.2012 Saat 22:40
Syn Gökhan EKİM hocamızı şu an ülke tv de izliyorum.Gerçekten yorumuna, sesine,tavırına hayran kaldım.Saygılarımı sunarım... 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek