2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri » Web Yarışmaları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yarışan Site: handırı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumYarışan Site: handırı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Yarışan Site: handırı
    Gönderim Zamanı: 19.02.2006 Saat 14:12

Handırı köyü sitesi

http://www.handiri.com/

Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
ahmetykr Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.02.2006 Saat 19:33

Ben senin gibi düşünmüyorum byismail;
Her yönüyle benim köyüm Handırı, yaşayanları tanımak, tanıştırmak ve birlikte kaynaştırmak amacındayım; Önemli olan yarışmaya katılmak değil,  önemli olan tanıtmaktı. Bunu da Çansaati.org sitesinde yarışma düzünleyerek tanıtımında yardımcı olan Sayın Ahmet Gülşen beye teşekkür ediyorum.

http://www.handiri.com

Yukarı Dön
hade Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.02.2006 Saat 22:34

Handırı köy sitesini ziyaret ettim ve çok beğendim.Bir handırılı olarak köyümünde bir sitesi var demek çok gurur verici bir olay. Sılayı gurbete gurbeti sılaya bağlayan bir köprü oluşturması açısından bir adım olması ve haberlerin iletilmesi çok güzel oldu. Köyümüzün güzel manzarasını artıran fotoğrafların çoğaltılmasını merakla bekliyorum. Köyümüzün ileri gelenleri ile yaptığınız söyleşilere yenilerini eklemenizi bekliyorum. Yayla şenlikleri ile ilgili çalışmalar yaparsanız sevinirim.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Yukarı Dön
hade Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.03.2006 Saat 22:39
sayın ahmet yakar bey hazırladığınız site köy halkınız için eminim ki gurur verici olmuştur. Sizin sayenizde gurbetteki halkımız birbiriyleriyle tanışacaktır. Sitenizin hayırlara vesile olacağına inanıyorum. Bende sizden aldığım destek sayesinde kendi köyümün sitesini kurdum. Bu konuda çok yeniyim ama ilk adımı ben atarım ,belki yeni nesil bunu geliştirir diye düşündüm. Sitem www.kanlica18.com Başarılarınızın devamını dilerim . Ayrıca okulunuza kurduğunuz siteyide gördüm ve beğendim.
Yukarı Dön
AHMET LAFCI Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.03.2006 Saat 17:34

SİTEYİ TAKİP EDİYORUM GÜN GEÇTİKCE İÇİ DOLUYOR VE HAKİKATDEN ÇOK ARAŞTIRILIP ÇALIŞILMIŞ

EMEĞİ GECENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

AHMET LAFCI
Yukarı Dön
ahmetykr Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.04.2006 Saat 14:43
Orada bir köy var uzakta o köy bizim köyümüz. Bir çoğumuzun ömrünü geçirdiği, bazılarımızın gençliğini verdiği, bazılarımızın da sadece  önemli günlerde bulunduğu tek bir buluşma  ortak nokta olarak gördüğü düğünde, bayramda, iyi günde, kötü günde buluşma yeri. Biz Dereçatı (Handırı) köyü gençleri köyümüze ve Soyumuza  vefa borcu olarak bu siteyi düzenliyorum. Gelemeyenlerin hasretlerini bir nebze olsun dindirmek, kardeşlikleri ve dostlukları koymak için, çünkü başka köyümüz başka buluşma noktamız yok. İlk durağımız orası idi son durağımızda inşallah orası olacak. Büyük dedelerimiz o şirin yer için onca didinmişler ve  mücadeleler vermiş, ben ve bana destek olanlarda onların emanetlerini en güzel şekilde tanıtmak için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğim.
10 Şubat 2006 tarihinde bu işe başladım. 3 ay gibi kısa sürede bu duruma gelebildim. inanıyorumku işin yüzde sekseninini geçtim. başlamak yolun yarısıdır. derler. bunu başardım kaldı diğer bölümüne köyümüz sitesi istediğimiz yere gelecek ama biraz zaman istiyor. yerinde yapmak, çalışmaları takip etmek zor ama bunu da başaracağıma inanıyorum. Handırı köyümüzün sitesinin ilk aşaması olan tanıtmaktı bunu da çansaati sitesi ile başardık çok sayıda ziyaretçimiz var. "teşekkürler çansaati" forum sayfamızı Nisan 2006 tarihinde yeni açtım hergün yeni üyelerle ve yeni konularla hizmete sunulmuştur. saygılarımla.. http://www.handiri.com
Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.04.2006 Saat 15:28

Dayım'ın oğlu Ahmet YAKAR'ın hazırlamış olduğu www.handiri.com sitesi gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık.

Site gün geçtikce yenileniyor. İlerki günlerde köylülerimizin ve dostlarımızın katkıları ile daha da gelişecek.

Doğal, gayet samimi bir köy sitesi. Handırı'ya da Handırılı'ya da bu yakışırdı.

Jüri üyelerini etkilemek istemem ama; Handırı sitesinin "doğallığına" dikkatlerini çekmek isterim.

% 50 Handırılı olarak :) , böyle bir köy sitemiz olduğu için ben çok gurur duydum. Başta "Çakır Ahmet'in" torunlarından olan Ahmet YAKAR'ı ve emeği geçenleri kutlarım.

Aşağıdaki fotoğraf % 50 Handırılı olmamın belgesidir.

10.06.1952  Fatma YAKAR ile Mehmet Yoğurtçu'nun nişanı.

Fotoğraftakiler: Ayaktakiler,soldan sağa: Handırılı"Çakır Ahmet" Yakar, İç Yenice Köylü Raziye Dereli(İlyasoğlu), İç Yenice Köylü ZAHİDE (HALA) Yoğurtçu, Fatma Zencirci, Mustafa Zencirci.

Oturanlar:Havva Yakar,Kuçağında kızı Hamide Yakar,....Fatma Yakar (Yoğurtçu), Mehmet Yoğurtçu(Yoğurtçuoğlu İbrahim ağanın oğlu), Rukiye,... NOT:Fotoğraftaki Fatma Zencirci ve Raziye İlyasoğlu dışındakiler rahmetli olmuşlardır.

"Çakır Ahmet'in" En büyük torunu İbrahim Zencirci(Yoğurtçu) 

Düzenleyen i.zencirci - 29.04.2006 Saat 16:15
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
ahmetykr Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.08.2006 Saat 14:05

Handırı Tv yayına başlamıştır.

Handırı Köyünü daha yakından tanıtmak amacıyla handırı Tv kurulmuştur.

Yukarı Dön
ahmet yakar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.10.2006 Saat 20:15

Aksaray Emniyet Müdürümüz Sayın Sabri YAKAR' ın konuşması www.handiri.com web sitesinde handırı tv de yayınlanmaktadır.

İftar yemeğinde Aksaray' ın sorunları ve alınması gereken tedbirler hakkındaki konuşmasına katıldım ve aynen HANDIRI TV de yayınlıyorum.

Çankırımızın ve köyümüzün gurur kaynağı Sayın Sabri YAKAR' a teşekkür ediyorum.

dostlarla elele, hep birliktel
Yukarı Dön
ahmet yakar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.10.2006 Saat 14:12
Aksaray Emniyet Müdürü Sabri YAKAR ın oğlu Gümüşhane Kelkit Cumhuriyet Savcısı Ahmet Gazi YAKAR ın Düğün ve Başdonanma görüntüleri http://www.handiri.com web sitemizde ve Handırı tv' de yayınlanmıştır.
Yeni çifte ömür boyu mutluluklar dilerim.
dostlarla elele, hep birliktel
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek