2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sevgi PETEK BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİ
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumSevgi PETEK BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Necati Ülker Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Sevgi PETEK BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİ
    Gönderim Zamanı: 20.10.2008 Saat 17:25

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATCIMIZ

SEVGİ PETEK

BAŞARILI BİR AMELİYAT    GEÇİRDİ

Federasyonumuzun kadın kolları yönetim kurulu üyesi Çankırı’mızın müzik elçisi Kendisi ile Gurur duyduğumuz Sayın Sevgi PETEK bu gün özel ÇAĞ Hastanesinde

Prof. Dr. Sayın Gürsel DURSUN Hocamızın bizzat yaptığı ameliyat başarı ile gerçekleşmiştir. Yapılan işlemleri hastane yetkililerinden sorduğumuzda (polip) Teşhisi olup “Drrek loparoskopi ile polip Ameliyatı gerçekleşmiştir. Anlatıldığına göre on gün sonrasına kadar hiç konuşmama yasağı konulmuş on günün sonunda ise Doktoru tarafından alıştıra, alıştıra konuşmalar başlayıp tam sağlıklı işlev görmesi, en az üç ay süreceği ifade edilmiştir. bu durum hastalığın seyrine göre değişeceği belirtilmiştir.

Bu gün akşam saatlerinde taburcu olup evine çıkabileceğini de öğrendik, Geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin gönüller sevgiyle dolsun.

Sabahın erken saatlerinde mor el vermek, yanında bir can dostu olabilmek için gittiğimde, Çağ hastanesinde Sanatçımız Sevgi hanımefendinin oldukça kalabalık akrabaları ile karşılaştım. Aynı zamanda akrabalarını yakinen tanıma fırsatım oldu. Çankırı Dernekler Federasyonu Temsilen yönetim kurulu üyesi Sayın Ahmet Ali KIRIŞ Federasyonumuzun kadın kolları yönetim kurulu üyeleri Sayın Nermin AYDINLI. Sayın Hatice ÇAKIR, Sayın Serap KIRIŞ hanımefendiler, Hastanede idiler ameliyattan çıkıp odasına sırayla girip geçmiş olsun dileklerinde bulunduk, çok mutlu olduğunu kalemle yazarak bizlere bildirdi,

Eşi Sayın Cengiz beyin biricik oğulları Sayın Berat CAN’IN heyecanlarını burada dile getirmek hayli zor ALLAH onlara da sabırlar versin. bu arada birde ziyaret edenler için anı defteri açılmış gelen ziyaretçiler duygularını o deftere yazıyorlar. Çok hoş bir düşünce en azından hastayı üzmeden duyguları bir hatıra kalacak şekilde ebedileşecektir. Bende ailece olan düşüncelerimi, duygularımı, Şiirimsi bir şekilde yazdım bu yazdıklarımı da okuyucularla paylaşarak habere son vermek istiyorum Dostlar böyle zamanlarda belli olur.

Yüce rabbim bizleri ne muhtaç etsin nede mahcup etsin. 20.10.2008

Biliriz ki fani dünyada padişah değiliz,

Biz gönül hırkasını yamar giyeriz,

Dostlarla ağlar Dostlarla güleriz,

Biz dostlarınız Leyla-Necati ÜLKER’LERİZ

Ailece sana ALLAH’TAN Acil şifalar dileriz.

Necati ÜLKER

Karatekin Yâran Kültürü Derneği Başkanı

Çankırı Dernekler Federasyonu

Necati Ülker
Yukarı Dön
turgut_reis Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.10.2008 Saat 11:30
Geçmiş olsun dileklerimle umarım eski sesine tekrar tez zamanda kavuşur.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.10.2008 Saat 13:39
Çankırı Bedensel Engelliler derneği olarak; geçmiş olsun dileklerimizi gönderirken Allah'tanda acil şifalar dileriz. Bütün dualarımız sizinle

Dernek Başkan - Necati TOPDEMİR

Düzenleyen esmerkız - 22.10.2008 Saat 13:49
Yukarı Dön
Bayram Polat Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge
Spor Muhabiri

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.10.2008 Saat 09:19
Sanatı ve kişiliğiyle bizlerin gönüllerinde taht kuran, samimi ve sıcak kanlı tavırlarından hiç bir zaman ödün vermeyen bu güne kadar Çankırı ve Çankırılılar için bir çok fedakarıkta bulunan bizlere her daim abla kardeş yakınlığında davranan SEVGİ PETEK' e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Çankırı Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları ve Çankırı Gençlik Derneği ve bütün Çankırılı gençler adına Başkan Yardımcımız Recep Niyaz, Genel Sekreterimiz Fatih Bayram ve Yönetim Kurulu Üyemiz Aylin Aydınlı ile birlikte Sevgi Ablamızı ameliyat olduğu gün hastahanede ziyaret ettik, başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve yüzündeki gülümsemenin her zaman olduğu gibi devam ettiğini görmek bizlere ayrı bir mutluluk verdi.

Tez zamanda eski sağlığına kavuşup, doyumsuz eserlerini bizlerle yeniden paylaşması dileğimizle...

Çankırı Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları & Çankırı Gençlik Derneği
mail@bayrampolat.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek