2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Araştırmalar » Çankırı İçin Düşünüyorum » Seçim Dosyası
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - CHP ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BAHATTİ
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumCHP ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BAHATTİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
haberci Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Canssati.Org Haber Servisi

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: CHP ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BAHATTİ
    Gönderim Zamanı: 10.01.2009 Saat 10:45

CHP Genel Merkezi Çankırı'da belediye başkan adayını açıkladı.

29 Mart 2009’da yapılacak olan yerel seçimlere CHP Çankırı Belediye Başkan adayı Bahattin Ayhan’la girecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Karar Yönetim Kurulu yapmış olduğu toplantı sonrası 58 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. Açıklanan iller arasında Çankırıda vardır. Çankırı belediye başkan adayı Bahattin Ayhan olarak açıklanmıştır.

Çankırı insanının yakından tanıdığı bir isim olan gazeteci-yazar Bahattin Ayhan'ın yerel seçimlerde Çankırı için farklı bir ses olacağını ve tartışma yaratabilecek söylemlerde bulunacağını düşünüyor, Çankırı Araştırmaları Sitesi (www.cansaati.org) olarak Gazeteci-yazar Bahattin Ayhan’a çalışmalarında başarılar diliyoruz

BAHATTİN AYHAN’IN ÖZ GEÇMİŞİ

1946 doğumlu olup Orta ilçesi Sakaeli nüfusuna kayıtlıdır. Öğrenim ve çalışma hayatının tamamı Ankara’da geçmiştir. TED Ankara Kolejinden sonra ziraat ve işletme tahsili görmüştür. İyi derecede İngilizce ve vasat düzeyde Almanca bilir.

Memuriyet hayatına Tarım Kredi Kooperatiflerinde başlamış, Tarım Bakanlığı, Tarım Bakanlığı Özel Kalem ve Tarım Bakanlığı Müşavirliği yanında T.B.M.M de danışmanlık ve en son olarak da Başbakanlık Müşaviri iken kendi isteği ile emekli olmuştur. Türkiye de Tarım Politikası ve Mahalli İdarelerin yeniden yapılandırılması komisyonlarında görev yapmıştır.

Emeklilik sonrası TEMAV- Tarımsal Eğitim, Mekanizsayon ve Araştırma vakfının genel sekreterliğini yapmıştır. Şu an adı geçen vakıfta denetçi olarak görev yapmaktadır.

Ayrıca Çankırı Karatekin derneği yönetim kurulu üyesi, Çankırı Dernekler federasyonu delegesidir. İstanbul Çankırılılar Vakfı kurucu üyelerinden olup 1987 yılında Ankara Çankırılılar Derneği’nin çıkarmakta olduğu ‘’Çankırı Dergisi’’ nin sorumlu yazı işleri müdürlüğünü yapmıştır.

Çankırı konulu çok sayıda araştırma ve yazıları vardır. Yayınlamış olduğu kitaplar: Çankırı tarih Coğrafya Ekonomi (1984), Çankırı ve İlçeleri (1988), Çankırı Tarihi (1998), Çankırı Vilayeti (1998), Çankırı Tarih Kültür Turizm (2007) I.Baskı. Çankırı Tarih Kültür Turizm (2008) II.Baskı. Çankırı Turizm Rehberi (Basılıyor). Diğer konularda: Tanrının Öfkesi (2005)-Bilim Kurgu, Küresel ısınma ve Kıyamet (2007)

Çankırı Araştırmaları Sitesindeki yazıları okuyunuz

Düzenleyen ahmetgulsen - 10.01.2009 Saat 10:53
Cansaati.Org
Yukarı Dön
Nermin Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.01.2009 Saat 11:38
Çankırı'nın yapısını,sorunlarını ve Çankırı için ne yapılması gerektiğini bilen Sn:Bahattin AYHAN Çankırı için çok iyi bir tercihtir.Kendisine başarılar diliyorum.

Nermin AYDINLI
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek