2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Araştırmalar » Çankırı İçin Düşünüyorum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Güle Güle Müdürüm
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumGüle Güle Müdürüm

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kebikec Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Güle Güle Müdürüm
    Gönderim Zamanı: 26.02.2009 Saat 20:28

Saygıdeğer hemşehrilerim, değerli Çansaati okuyucuları,

Bugün Çankırı için, memleketimizin tarih ve kültür potansiyelini canlandırabilmek için dört yıla yakın bir zaman diliminde birlikte projeler ürettiğimiz, çalıştığımız, birlikte heyecanlanıp birlikte hayal kırıklığı yaşadığımız bir dostumdan, bir arkadaşımdan, memleketimiz için değer olduğuna inandığım bir kardeşimden telefon aldım. Biraz yorgun ama daha çok üzgün ve kırgın olan ses tonuyla konuşmasından bir şeyler olduğunu sezmiştim. Ne o söyleyebiliyor, ne de ben sormaya cesaret edebiliyordum. Hal hatır çerçevesindeki bir minval üzere konuşmamız devam ediyordu…

Ve birden sessizlik, o malumun ilamı olan sessizlik…

Ama fazla uzun sürmedi… Derin bir nefesin ardından, "Ömer Hocam" dedi, "görevi bırakıyorum, eşyalarımı topladım, dengimi düzdüm, mesainin bitmesine çok bir şey kalmadı, son olarak da sana telefon edip veda edeyim istedim… Hakkını helal et" dedi…

Sevgili dostlar, bazı anlar vardır, sözün bittiği noktadasınızdır, teselli sözcükleri hafif ve komiktir, kâr etmez, üzüntüler samimidir, ama yetmez. Bir keder kaplar içinizi, artık hiçbir şeyi sorgulayamaz hale gelirsiniz. "Sağlık olsun hocam" diyebildim, "sen canını fazla sıkma; çünkü bizim için öğretmenlikte de bir değersin, müdürlükte de…" dedim. Dedim ama, adeta "adam harcama makinesi" haline getirdiğimiz memleketimizin bu en eski ve en geleneksel(?) ama artık usanç getiren adetimize lanet okumaktan da kendimi alamadım!.. Asla teselliye kâfi gelmeyecek basit sözlerimin ardından gelen suskunluk, her şeyi çok daha açıklayıcıydı.

Yüksel Arslan

Benim çıkarsız, menfaatsiz, önyargısız, art düşüncesiz, kalbi dostum, muhibbim… İyi işler şövalyesi…

Yüksel Arslan

Çankırı Belediyesinin Kültür Müdürü… Sayısız faaliyetin mimarı, fikir ortağı… Ama artık değil, çünkü istifa etti… Öğretmenliğe döndü…

Değerli okuyanlar,

Ben burada sizlere Yüksel Arslan'ın müdürlüğü sürecinde yaptıklarını anlatacak değilim. Çünkü hepiniz gerek bu siteden, gerekse Çankırı'da yaşananlardan biliyorsunuz, görüyorsunuz. Ve eminim siz de benim gibi teslim edeceksinizdir: Çankırı'da tüm Türkiye yerel yönetimlerini imrendirecek, kıskandıracak, onlara emsal teşkil edecek bir araştırma merkezini vücuda getirmek, birbiri ardı sıra yayınlar -üstelik nitelikli ve bilimsel yayınlar- yapmak, kongre, panel, sempozyum düzenleyerek kültürel hayatı canlandırmak ve bir çok akademisyenin nazar-ı dikkatini Çankırı'mızın kültürüne, tarihine, edebiyatına ve sosyal yaşamına celp etmek ancak Arslan gibi çılgının işidir! Ama büyük işler de çılgınları sever

Yüksel Arslan artık belediyede müdür değil… Ama hâlâ Çankırı için çok şey… Tek tesellim ise Araştırma Merkezi ile ilgisi kesmeyecek olması…

Bilirim, insanların hayatında ne kadar çok "keşke" varsa, yaşanmışlık o kadar sığdır, kuraktır, tatsızdır. Belediye yönetiminin geriye yönelik beş yıllık icraatında kaç tane "keşke" var, bilmiyorum ama Yüksel Arslan'ın istifasıyla kuvvetli bir "keşke"ye sahip olduğu artık bir gerçek.

Teşekkürler Yüksel Arslan, teşekkürler benim kültür müdürüm, çok sevdiğim Çankırı'ma değer üstüne değer kattığın için, tarihimize katkıların, kültürümüze verdiklerin için teşekkürler. Başkalarının olamasan da sen benim gibi, bizim gibi memleketini ve memleketinin insan değerlerini seven, sayan ve korumaya çalışanlar için gönlümüzün kültür müdürüsün.

Yolun açık ve aydınlık olsun, Allah seni mahcup etmesin…

Yukarı Dön
ekim Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.02.2009 Saat 21:43
        Yüksel Beyin istifası Çankırı için öneli bir kayıp. 85 Yıllık Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde "Halkevleri" ne idyse, Çankırı için de Çankırı Araştırmaları Merkezi odur. Bu merkezi kurumsallaştırma yönündeki çabalarına bizzat tanıklık ettiğim Yüksel Beyin istifasının engellenmesi adına gerekenlerin de bu site öncülüğünde başlatılmasını buradan talep ediyorum...
                                                                Gökhan Ekim
Yukarı Dön
derelli Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.02.2009 Saat 08:39
Yüksel beyin belediyedeki görevinden ayrılacağı konusu ikili görüşmemizde kendisi tarafından şahsıma söylendiğinde ilk tepkim lütfen yapmayın olmuştu. Bilemiyorum, sanıyorum görevlendirmeler yasa ile yeniden düzenlenmesinden kaynaklanan bir olgu olsa gerek. Sevgili kardeşim Ömer ve Ekim beylerin bizlerin hislerine tercüman olması da ayrı bir olgu. Ancak, yeniden belediyede görevlendirilmesi Valilik ve belediye takdirlerine bağlı olduğunu biliyorum. Kanaatim odur  ki Yüksel bey Valilik oluru yenilendiğinde hayır demez. Zira hayır diyecek insan baştan böyle bir görevi kabul etmez. Mutlaka Yüksel beyi de inciten bir durum hasıl olabilir. Ancak Sayın Valimizin konuya el atması ile bu sorun mutlaka düzelir inancını taşımaktayım. Araştırma merkezinin üyeliği başka bir şey oradan çıkacak bilgilerin paylaşımında kullanılacak argumanların kullanılması başka bir şey. Yüksel bey kardeşimiz de bu görevi büyük bir özveri ile yapmakta idi. Bana göre Çankırı Valimizi bu konuda oluşturacağımız kampanya ile ikna edip aynı görevine veya Valilikte oluşturulacak bir görevle istihdamı ve şimdiki görevini yürütmeyi sağlamak olmalı. Saygılarımla.

Yukarı Dön
Necati Ülker Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.03.2009 Saat 21:21

Sayın Yüksel ARSLAN Müdürüm siz bizlerin gönlünde asla silinmeyen kültür müdürümüzsünüz. Çankırı için tarih yazıyorsunuz. Kaybolan değerleri ortaya çıkarıyorsunuz. Gelecekte siz bu çalışmalarınızın manevi alanda geniş bir araziye ektiğinizden hasat zamanını belki göremeyebilirsiniz ancak gerçek dünyada karşılığını mutlaka alacağınızdan eminim. Birde bu Çalışmaları gönülden azimle yapmanız ayrıca takdire şayandır. Sizi bu azimli yoldan ayırarak ulvi görev olan öğretmenlik mesleğinize dönmenizi kimler niçin sebep oldu ise çok büyük yanlış yaptıkları bir gerçektir. Sizin yeriniz çok sevdiğimiz İlimiz Çankırı’nın geç anlaşılan şimdi araştırıldıkça ortaya çıkan değerlerdir. Ve bu değerleri ortaya çıkararak gelecek kuşaklara harika bir miras ve belgeler bırakıyorsunuz, sizi tekrar kutluyorum. Gönüllülüğe dayanarak yaptığınız bu çalışmaları, epey bir yol almışken, (aslında) henüz yolun başındayken,

“BIRAKMANIZ ÇOK BÜYÜK TALİHSİZLİKTİR” Ben yetkililerin yerinde olsam sizin çalışma saatlerinize müdahale etmeden, tamamen serbestçe hareket etmenizi sağlar, ayrıca maddi açıdan örtülü ödeneklerle destekleyerek donatırdım. sizi ve sizin gibi yararlı çalışmalarınıza katkı sağlayan ilk aklıma gelenler ise Sayın Sadık SOFTA gibi İbrahim AKYOL gibi insanları daha doğrusu harika bir çalışma kurulu olan diğer değerli insanları kutlarken, ilerleyen zaman diliminde “KEŞKELERLE KARŞILAŞMAMAK” İÇİN İSTİFA KONUSUNU ihtiyaca binaen GERİ ALMANIZI ARZU EDİYORUM.sağlık ve başarılarınızın devamını diliyorum.Necati ÜLKER karatekin YÂRAN kültürü yaşatma Derneği Başkanı ANKARA

Necati Ülker
Yukarı Dön
semderelli Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.03.2009 Saat 22:38
 Bir din kültürü öğretmeninden ne kadar kültür! müdürü olursa o kadar olabilmiş bir insan...Tamamen siyasi ,o makamı hakeden bir sürü insanın harcanması ve nihai son...ne bekliyordunuz.bırakın artık bu siyasi atamaları.Memleket iş yapacak insanlarını arıyor...Öğretmenlik hayatınızda başarılar...
Semih Derelli
Yukarı Dön
sakalli Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.03.2009 Saat 14:28

Şimdiye kadar kaç tane belediye de kültür müdürü gelmiştir ama hangisi Yüksel Hocanın yaptıklarını yapmıştır. bir sormak lazım...

Yüksel Hocanın yerine başka biride gelmiş olsaydı gene yapamazdı. çünkü o bu işi yaprken gece gündüz devam işiyle ilgileniyordu.. Başka bir hocaydı...

Yüksel Hocanın gittiğine çok üzüldüm ama şu en son yazılan yazıya daha çok üzüldüm tahmin ediyorum ki o yazıyı yazan kişi yüksel hcoayı tanı mıyordu tanısa böyle konuşmazdı..

Sevgi ve saygı ile görüşmek üzere Yüksel Hocam....
Bu Topraklarda Bizde Varız
Yukarı Dön
yksl18 Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge
Araştırmacı

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.03.2009 Saat 13:08

Değerli dostlar,

Hayatımı her zaman ve her ortamda, makam ve mevkilerin oluşturduğu atmosfere göre değil, değerlerim üzerine inşa etmeyi hedeflemiş bir insanım. Ortaya koyduğum çalışmalar kişiler için değil bu memleketin ve bu ülkenin değerlerini koruma adına yapılmış olan çalışmalar olup zamana bırakılmıştır. Zira biçilen hayat süreci içerisinde geride bir eser bırakabilme idealinde olup bundan yoksun bir hayatın boşa geçmiş olduğunu düşünmekteyim.
Mütevazi bir insan olmama rağmen şunu rahatlıkla söyleyebilirimki; yapmış ve planlamış olduğum çalışmalar son yüzyıl içerisinde gerçekleştirilen en büyük kültür, tarih ve araştırma hareketidir. Bunu zaman daha iyi takdir edecektir. Bu anlamda katkı sağlayan ve beraber çalıştığım tüm dostlarıma teşekkür ederim. Şunuda belirtmek isterimki son nefesimize kadar her ne kademede olursa olsun görev ve sorumluluklarımız bitmemiştir. Bu anlamda zamanın ve bırakacağımız mirasın kıymetinin farkındayım. Ömer bey olmak üzere tüm dostalar teşekkürler.

Not: Görev tercihi şahsımın tercihidir.

Yüksel ARSLAN
Yukarı Dön
Semih Değim Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.03.2009 Saat 16:54
Kendisini tanıdığımda;meyvelerinin bir el uzatımlık mesafede olduğunu tek çırpıda anlayacağınız yalınlıkta, bilimsel şüpheciliğin tüm gereklerini didik didik eden titizlikte ve anlam yelpazesini evrenin sınırlarına (!) yaymaya çalışan derinlikte bir insan gördüm.

İlk gördüğüm anda Çankırı'nın geleceğine yönelik böyle insanlar da varmış demekten kendimi alamadım ve oluşturduğu illüzyondan etkilenerek Osmanlı döneminden kalma bir kitabı emrine tahsis ettim.

Cahilliğimden dolayı değerini bilemediğim bu eserin "Kadı"nın kitabı olduğunu kendisinden öğrendim. Bana "keşke" dedirtmeyen nadir insanlardan birisi oldu.

Bu nedenle,O'na asla "Güle Güle" dememekte ısrarcı olacağım.

Kendisinden aldığım işaretin de, bu yönde olmadığı ve olmaması gerektiğini idrak sürecinde amatör ruhunun aramızda dolaşacağını düşünmekteyim. Nitekim görev ve sorumluluklarının takipçisi olacağını ifade eden bu iyi insan, aramızda kalmaya devam edecektir; etmelidir de.

Kendisinden -her ne şekilde ,yer ve zamanda olursa olsun- yapacağı çok önemli katkıların hızını kesmeden çalışmalarını devam ettirmesini talep etmekteyim.

Her zaman mütevaziliğin değişik örneklerini sergileyen bu iyi insanı şımartın; korkmayın...

Kendisini gönülden alkışlıyor ve buna da devam edeceğim.

Düzenleyen Semih Değim - 06.03.2009 Saat 15:54
Semih Değim

Bir insan köprü kurar,bin insan geçer.
Yukarı Dön
Recep C Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.03.2009 Saat 20:30
Değerli Yüksel Bey

Öncelikle şimdiye kadar yaptığınız başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ederim.
Güle güle demek o kadar da kolay değil. Çünkü halef-selef konusunu bilmediğim için bu görevi aynı doğrultu ve başarıda yürütebilecek birisi kolay kolay yetişmez. Yetişmesi de zaman alır. mesai saatlerinde memur zihniyetiyle yerinize gelecek  bir kimseden fazla beklentim de yok.

Çankırı ve Türk kültürüne olan araştırmacılığınız ve bildiklerinizi paylaşmakta gösterdiğiniz medeni cesaretinizden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

Şartların neyi gerektirdiğini bilmiyorum ama, bu göreve tekrar gelmek istediğinizde kapıların size sonuna kadar açılması gerektiği kanısındayım.

Yeni görevinizde başarı dileklerimle selamlar.
Recep Cırık - Belçika

Yukarı Dön
seref cakir Açılır Kutu Gör
Kurum Temsilcisi
Kurum Temsilcisi

Dernekler Fed.

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.03.2009 Saat 21:09
Her ayın 18. de Ankarada yapılan Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanlar toplantısının birinde Çankırı Belediyesi'nin davetlisi olarak Çankırı'da Çankırı Araştırmalar Merkezinde yapmıştık. Yemek faslından sonra bizlere Kültür Müdürü tarafından bir brifing verildi. Tüm başkanlar şok... Hala konuşuluyor.  Bilmediğimiz onlarca bilgiye sahip olduk. Görmediğimizi gördük, Duymadığımızı duyduk. Kendisinden Allah Razı Olsun.
Seref Çakır
Dernekler Danışmanı
Yukarı Dön
Bayram Polat Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge
Spor Muhabiri

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.03.2009 Saat 00:31

Değerli Yüksel Hocam,

Çankırı'nın geçmişini ortaya çıkartıp, geleceğine ışık tutması için verdiğiniz mücadelenin doruk noktasına yaklaştığı zamanda  almış olduğunuz bu kararı büyük bir üzüntüyle karşıladım.  Bana göre; Çankırı'ya kazandırmış olduğunuz dev eserler sorumluluk sahibi her Çankırılının size ebediyen minnettar kalacağı ve sizden hep övgüyle söz edeceği anlamına gelmektedir. Genç arkadaşlarımızla birlikte yakından inceleme  fırsatı bulduğumuz Dr. Rıfkı Kamil Urga Araştırma Merkezi ve sonuca ulaştırdığınız diğer projeler Çankırı'nın iftihar tablosu olmuştur.   Çankırı'ya ilk defa gelen veya daha önce ziyarette bulunmamış olan arkadaşlarımızı Çankırı'da götürdüğümüz ve gururla gösterdiğimiz  ilk yer Araştırma Merkezimizdir.  Bizler genç yüreklerimizle, masumane, saf, temiz  duygularımızla, Çankırı için  elde edilen kazanımlardaki emekleriniz için size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Gizli Kahramanlar Asla Unutulmaz, Yüksel Hocam...

Görevi bırakmanıza rağmen Çankırı için yapacaklarınızın devam edeceğini umut ediyor, sağlık ve başarı ve huzur dolu yılların sizin olmasını diliyorum.

mail@bayrampolat.com
Yukarı Dön
Melek Varvar Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.03.2009 Saat 11:24

İnsanın arkasından hayırla anılabilecek eserler bırakması onu ölümsüzleştirir. Memleketimize kazandırdığınız çalışmalar ve araştırmalar için çok teşekkür ederiz. Çankırı kültürünü yaşatmak ve tanıtmak en büyük gayemizdir. Bu kararın hakkınızda hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Melek Varvar
Yukarı Dön
Şeref IŞIK Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.04.2010 Saat 15:08
Yüksel ARSLAN hemşerimin Çankırı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevinden ayrılmasını doğal karşıladım.Araştırma Merkezi Başkanlığından ayrılmasını anlayamadım.Hadi tamam onu da kabul ettim.Yüksel bey Çankırı Belediyesine, Araştırma Merkezine küstü tamamda 2010 başından beri Çankırı Araştırmaları Sitesine neden küstü benim anlayamadığım en önemli husus bu.Kendisinden iki konuda rica da bulundum.Birincisini sağolsun karşıladı.Ama ikincisi ve benim için en önemlisini ise işlerinin yoğunluğunu bahane ederek karşılamadı.İstediğim sadece bilgi idi.Eğer tercüme zamanı olmazsa bana birer örneklerinin gönderilmesini rica ettim. Karşılayacağının sözünü vermesine rağmen maalesef gereğini yerine getirmedi.Bu yüzden Yüksel bey madem kendisini bu işe ve Çankırı sevdalılığına atadı eğer öyle ise neden çalışmalarını bizle paylaşmıyor.Neden verdiği sözü tutmadı.O hatırlar benim kendisinden hangi bilgiyi rica ettiğimi.Kitabının çıkacağını söyledi.Hala beklemedeyiz ama yanıt yok. Yüksel bey ona buna küseceğine birazda aynaya bakmalı diye düşünüyorum.

Düzenleyen Şeref IŞIK - 19.04.2010 Saat 15:11
Yukarı Dön
yksl18 Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge
Araştırmacı

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.04.2010 Saat 18:51

Aslında bir cevap yazmıştım ama sonradan vazgeçtim.

Düşünce ve yargılarınızla başbaşa saadetler dilerim.

Düzenleyen yksl18 - 20.04.2010 Saat 08:18
Yüksel ARSLAN
Yukarı Dön
fduran18 Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.04.2010 Saat 23:34
sayın Yüksel Arslan
Sizi tanımıyorum ama tanımış olmayı çok isterdim. Yazılanlardan anladığım kadarıyla Çankırı için çok çalışmışsınız ve görevinizden ayrılmış olmanıza rağmen hala  çalışmaktasınız. Sizin gibi faydalı kişilerin sayısının artması dileğiyle saygılar sunuyorum.
Fduran18
Yukarı Dön
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.04.2010 Saat 14:28

Sayın Yüksel ARSLAN bey,

04.01.2010 tarihinden beri vereceğiniz bilgileri sabırla, size  saygı duyarak bekledim.Bu süreç içinde bu sitede konu ile ilgili yazılarıma cevap vermediniz.İki defa mektupla size yazdım.İlk mektubuma telefonla cevap verdiniz ikincisine ise  cevap verme gereğini duymadınız.Size biraz  muhalefet yazı yazınca hemen cevabınızı olumsuz olarak verdiniz.

Sizin  aşağıda belirttiğiniz ve tamamen beni muhatap olarak aldığınız
"Aslında bir cevap yazmıştım ama sonradan vazgeçtim.

Düşünce ve yargılarınızla başbaşa saadetler dilerim." tamamen yukardaki yazıma karşılık beni  muhatap alan   yazınızı değerlendirdim.
    Siz böyle değerlendirdikten sonra söyleyeceğim bir şey yok. Sizden istediğim bilgileri  eğer vermek isteseydiniz bu süreç içinde bir şekilde o kadar ısrarlarıma, ricalarıma karşılık olarak zaten   verirdiniz.Demekki vermek istememişsiniz.Şimdi ise bir cevap yazmıştam ama  sonradan vazgeçtim sözünüz ise tamamen şark kurnazlığı ve işin hikaye kısmı.Bizim dinimiz de verilen sözün yerine getirilmesini emreder.Bildiğiniz üzere.

Sizden alacağım bilgileri kitap bastırarak altına da kendi adımı yazıp piyasaya sürecek bir karakterde insan değildim.Bu  benim aldığım eğitim ve aile terbiyesine de yakışmaz. Böyle bir düşüncem olsa bile sizden istediğim bilgiler kitaba konu olacak çoğunlukta değilki zaten.Topu topuna iki sayfalık bir bilgi. Hiç önemli değil.Göndermemeniz tamamen şahsi görüşünüz.Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur derler.1980-1984 arası Çerkeş'te görev yapmış  bir öğretmeni 20 sene sonra Konya'da gördüm konuştuk.Diyeceksiniz ki ne alaka.Bellimi olur günün birinde karşılaşırız belki.Allah bilir.Benim nasıl bir insan olduğumu o zaman belki anlarsınız.
    Ben istersem ve günün birinde ihtiyaç duyarsam eğer Allahın izni ile  bana göndermediğiniz ve halen Çankırı Araştırmaları Merkezi arşivinde kayıtlı bilgileri gider yerinde işin ehli  uzman bir kişi ile tercüme edip temin edecek ekonomik ve  kültürel birikime sahip düzeyde bir insanım sayın Yüksel ARSLAN hocam.

Selamlarımla.

Düzenleyen Şeref IŞIK - 22.04.2010 Saat 08:41
Yukarı Dön
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.04.2010 Saat 15:36

Her kes işini yapmalı.

Bu yüzden yukarıda yazan sayın Semderelli kardeşimin aşağıdaki yazısına aynen imzamı atıyorum.Teşekkürler Semderelli.

Siyasi görüşle makamlar paylaşılmamalı.Bu yüzden Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden ayrılan Yüksel ARSLAN hocanın gidişine kimse üzülmemeli.Demekki onu getiren Makam böyle uygun görmüş. Bir din kültürü öğretmeninden ne kadar kültür! müdürü olursa o kadar olabilmiş bir insan...Tamamen siyasi ,o makamı hakeden bir sürü insanın harcanması ve nihai son...ne bekliyordunuz.bırakın artık bu siyasi atamaları.Memleket iş yapacak insanlarını arıyor...Öğretmenlik hayatınızda başarılar...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek