2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Gündem/Köşe Yazarları » Ibrahim Zencirci
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - KAYIP ARANIYOR..!
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumKAYIP ARANIYOR..!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: KAYIP ARANIYOR..!
    Gönderim Zamanı: 07.08.2009 Saat 15:10

KAYIP ARANIYOR

Almanya doğumlu, Şabanözü/Mart Köyü nüfusuna kayıtlı,

Pilot Teğmen,

Diplomasi Muhabiri,

Avustralya Büyükelçiliği Siyasi Danışmanı,

Kanada Uluslararası Kalkınma Ajansı Kafkasya Temsilcisi,

Ankara Dış Siyaset Araştırmaları Merkezi (ANKAM) Kurucu Başkanı,

Insight Turkey Editörü,

Turkish Daily News Köşe Yazarı,

Marshall Fonu Türkiye Direktörü,

Today’s Zaman Köşe Yazarı,

Dışişleri Komisyonu Sözcüsü,

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı,

Stratejik İletişim Merkezi (Stratim) Direktörü,

Genç Liderler Derneğinin seçtiği, 2008 yılı genç liderleri içinde yılın siyasetçisi.

AK Partinin "Aslan Sosyal Demokrat" Milletvekili,

Çankırılıların, “Sen neymişsin be abi..!” si  ve de medar-ı iftiharı,

Türkiye ile Rusya arasında yapılan “Yüzyılın anlaşmasında” TV. lerde ve yazılı medyada gözlerimizin arayıp da bulamadığı

AK Parti Çankırı 3. Olağan İl Kongresinde Milletvekili Nurettin Akman ile yaptığı liste savaşından yenik ayrılan, sonra hepten ortadan kaybolan.

Çankırı’da da uzun süre görülmemekte ve halen kayıp olduğu düşünülen,

23. Dönem Çankırı Milletvekili Suat Kınıklıoğlu’nu

Gören, tanıyan ve bilenlerin insaniyet namına;

Çankırılı hemşerilerine haber vermeleri önemle rica olunur.

Bulanlar veya yerini haber verenler ödüllendirilecektir.

Çankırı’yı Sevenler Platformu.

Düzenleyen i.zencirci - 09.08.2009 Saat 14:28
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
melih18 Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.08.2009 Saat 17:56
Şimdiye kadar hangisini gördük,bildik,tanıdık,bulduk ki?
melih yumak
Yukarı Dön
seref cakir Açılır Kutu Gör
Kurum Temsilcisi
Kurum Temsilcisi

Dernekler Fed.

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.08.2009 Saat 11:25
Ben gördüm;

13 Temmuz 2009 Pazartesi Günü saat 14:00 da TBMM Tören Salonunda Çankırı Yaren Kültürü Yaşatma Derneğininde aralarında bulunduğu 2009 TBMM Onur ödül törenleri esnasında şans eseri kulislerde 1,5 dakika gördüm. Hemen resmini çektim.
Seref Çakır
Dernekler Danışmanı
Yukarı Dön
akurudayi Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.08.2009 Saat 20:43
İsmi ve onca ünvanı geçen sayın vekilin köylüsü olurum gerçi köyümüzle ve memleketimizle alakası olmasada. Şahsen tanımam, babasınıda tanımam, köyde tanıyanda hemen hemen yoktur. Yani Çankırılığı, Şabanözü'lüğü ve Mart Köylülüğü sadece nüfus kayıtlarındadır. Sayın vekilin Çankırı ve Çankırılıların adına TBMM'de bulunmasında maalesef biz Çankırıların hatası vardır. Oyumuzu vermeyelim lütfen tanımadığımız, bilmediğimiz ve bizi bilmeyen insanlara, bizden olan, bizi seven, bizim için çalışan inasanlar girsin meclise, hatta yukarıda yazılan hiç bir ünvanı olmasada... Sadece memleketini ve insanlarını sevsin yeter...

Suat bey kızmasın ama şu anki haliyle ve tavırlarıyla değil köylüm babam dahi olsa 1000 oyum olsa birini dahi vermem....

Saygılarımla

Ahmet Kurudayıoğlu

Ahmet KURUDAYIOĞLU

Yukarı Dön
eskidost Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.09.2009 Saat 11:54
ibrahim bey yine neşenizden birşey kaybetmemişsiniz
eskidost
Yukarı Dön
kadiryavuz55 Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge
Çevreci

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.09.2009 Saat 00:45

ALINTI :     http://www.cansaati.org/topluluk/forum_posts.asp?TID=2530

MİLLETVEKİLİMİZ SUAT KINIKLIOĞLU İLE BASIN TOPLANTIMIZ

İlimiz Milletvekili Suat Kınıklıoğlu ilimizin yerel gazete muhabirleri , Köşe yazarları, ilimiz  Ulusal basın muhabirlerimizle, bir araya geldi..Çankırı ve ülke gündemi hakkında görüş alış verişlerinde bulunuldu.

Sayın Millet Vekilimiz Suat Kınıklıoğlu İl başkanı Mustafa Şelci, İlçe Başkanı Hüseyin Boz,  Milletvekilimiz danışmanı Kenan Karabacak la birlikte katıldı.

Çankırı ziyaretlerim de sizlerle olmayı arzu ediyorum. Fakat yurt dışı çalışmalarım çok yoğun olduğu için buna zaman bulmakta zorlanıyorum.

İkinci toplantımızı parlamentoda yapalım. Sizlerde Meclisin atmosferini görün havasını koklayın  

İlimizi ziyaretlerimizde bakan milletvekili arkadaşlarımızı davet edip ilimizi tanımalarını istiyoruz. Bu gezilerde dostluklarımız çok daha pekişiyor. İlimiz için yardım ve destek sağlamamız çok daha kolay oluyor.

Önümüzde yerel seçimler var. Hedefimiz mevcut belediye başkanlıklarına yenilerini katmak çalışmalarımız bu yöndedir.

Parlamentoda yeterli bir muhalefetin olmamasından dert yandı. Gerek parlamentoda gerekse Belediyelerde muhalefetin güçlü olması demek çok daha güzel çalışmayı getirecektir. Siyasette çıta yükselecektir. Çıtanın yükseltmesi demek siyasette kalitenin hizmetin artmasını da beraberinde getirir.

Çankırı da proje üretilmediği AB nin karşılıksız hibe projelerine projeler gelmediği yönünde şikâyette bulundu. Projeler üretilip sunulması yönünde talepte bulundu. Bu projeler ne kadar çok çoğalırsa Çankırı'nın ufku o kadar açılır, iş istihdamı artırır.

Sayın Milletvekilimize şu soruları yönelttim.

1- Çankırı ve çevresindeki çam ağaçlarının kurma sebepleri nelerdir. İlgili birimlerden gelen cevapları yetersiz ve yanlış buluyorum bunun tarafınızdan araştırılması, daha üst makam ve yetkililerince araştırılmasını istiyorum.

2- Avrupa Birliğince desteklenen Çankırı Belediyesi ve Çankırı Meslek Yüksek okulunca müşterek yapılan, AKTİF İŞGÜÇÜ PROGRAMLARI, “ BÖLGESEL KALKINMAYI DESTEKLEME” projesi dahilinde kurslar açılmıştı?  Bu proje kapsamında 21.12.2004 ile 21.12. 2005 tarihleri arasında, 33 adet kurs açılmış olup, 1167 kursiyer başarı gösterip sertifikalarını almışlardır. Bu kursiyerlerin çok büyük bir çoğunluğunun ücretleri ödenmemiştir. Konu hakkında araştırma yapmanızı istiyorum. Kursiyerlerin mağduriyetlerinin önlenmesini istiyorum.

3- Ülkemiz genelinde hazine satışları yönünde ilimiz Türkiye ikinci olmasının sebep sebepleri ne olabilir. Yetkili kurumlarımızca neden eksik yanlış bilgi veriliyor?

4-İlimize Üniversitenin gelmesi yönünde tüm Çankırı halkının siyasilerinin bürokratlarımızın katkı ve desteği olmuştur. Neden üniversitemize arazi bulmakta zorlanıyoruz.? Bu sözlerde Sayın valimiz Ali Haydar'a aittir "bazı odaklar üniversiteye tahsis edilecek araziler üzerinde arsa spekülatörlüğü yapma gayreti içerisine giriyorlar." Kim bu arsa spekülatörleri ?

Sayın Millet Vekilimiz, "Konular hakkında inceleme araştırma yapılması gerek, yazılı olarak verirsen araştırıp inceleyelim, ondan sonrada sorularına yanıt vereyim." Dedi, bende bunun üzerine konu ve konulara ilişkin bilgi ve belgeleri kaynak göstererek yazılı olarak verdim.(bu soruları elimde yazılı olarak ta mevcuttu zaten)

Böylesi bir toplantının geç kalmış bir toplantı olmasına karşın doğru yerinde bir toplantı olmuştur. Bu ve benzeri toplantıların yapılmasının devamlı olması dilek ve temennisi ile son buldu.

BU GÜNE KADAR DAHA SAYIN VEKİLİMİZDEN,

BİR CEVAP ALMIŞ DEĞİLİM?

Bu basın toplantısının üzerinden 10 ay gibi bir süre geçti! Hala sorduğum sorularıma cevap alamadım?

Sayın Vekilimizin İkinci toplantımızı parlamentoda yapalım. Sizlerde Meclisin atmosferini görün havasını koklayın! Söz ü de vekilimizce henüz gerçekleşmedi?

Sayın vekilimize bu güne kadar ulaşmam mümkün olmadı! Ulaşan ulaşabilen arkadaşımız olursa lütfen bu taleplerimi kendisine ulaştırmasını rica ediyorum.  

Meyil adresim mutlaka sayın vekilimizde vardır. Zira birkaç kez meyil attım, basın toplantısı davetlerini de cep telefonumu arayarak bildirdiklerine göre sayın vekil danışmanımız Kenan KARABACAKTA var. Bana bu güne kadar dönülmedi?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Şayet sayın vekilimiz bana döner, sorduğum sorularıma da yazılı bir cevap verirse bunu da kamuoyu ile paylaşacağımı şimdiden bildirim?

saygılarımla Çevreci Kadir Yavuz

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek