2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÇANKIRI TİCARET LİSESİ MEZUNLARI GECESİ
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumÇANKIRI TİCARET LİSESİ MEZUNLARI GECESİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
derelli Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: ÇANKIRI TİCARET LİSESİ MEZUNLARI GECESİ
    Gönderim Zamanı: 03.03.2006 Saat 09:23

ÇANKIRI TİCARET LİSESİNİN İLK MEZUNLARI GECESİ

Çankırı Ticaret Lisesinin 1968-1969 yılı ilk mezunları 37 nci yıl mezuniyet gününü eş ve çocukları dahil bu dönemdeki ilk öğretmenleri ve müdürü ile birlikte 25/03/2006 Cumartesi günü akşamı Çankırı Büyük Otelde kutlayacaktır.

Geleneksel halde devam eden gecemize sınıf ve okul arkadaşlarımızı her yıl olduğu gibi bu gecede eş ve çocukları ile birlikte görmek istiyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla. Nurettin DERELLİ

Yukarı Dön
husnuekizceli Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.03.2006 Saat 14:07

Nurettin ağabey, her ne kadar kıdemimiz tutmasa da bu gecenizi kutlamak bizlere düşen görevdir. Nice 37 yıllara. Lütfen, benimde mezun olduğum bu okul mezunlarına o gece selam ve saygılarımı iletirseniz memnun olurum.

Selam ve saygılarımla

Hüsnü EKİZCELİ

Beyaz Cennet'e Hoş Geldiniz!
Yukarı Dön
CELAL Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.03.2006 Saat 06:41

Benimde mezun olduğum okul olması nedeniyle Nuretin Abilerin gecelerinin hayırlı olması dileğiyle , daha nice 37. yılları aileleri ve çocukları ilebirlikte sağlıklı bir şekilde kutlamalarını diliyorum. Bu geleneğin Tüm Ticaret Lisesi Mezunları Gecesi olarak Başka gün ve Tarihte veya Birgün öncesi veya bir gün sonrası olarak da kutlanması için haddim olmadan öneride bulunmak istiyorum. Saygılarımla;

Celalettin KIZILAY

Düzenleyen CELAL - 15.03.2006 Saat 08:59
Celalettin KIZILAY
Yukarı Dön
Bekir Yılmaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.03.2006 Saat 10:03

Çankırı Ticaret Lisesinin ilk (1969) mezunlarının her yıl geleneksel olarak tertip ettikleri yemekli toplantısı bu yıl  23 Mart 2006 Cumartesi günü Çankırı Büyük Otelde yapıldı. Toplantıya tüm mezunlar eşleriyle birlikte teşrif ettiler. Proğramın onursal konukları başta Vali Bey olmak üzere o zaman ki Ticaret Lisesi öğretmenleriydi. Toplam 100 kişi civarındaydı toplantıya katılanlar.Toplantıyı Tertip Komitesi Başkanı mezunlardan Ömer AKYOL duygu yüklü bir konuşma yaparak açtı. Ömer bey kendi konuşmasının ardından, Valimiz Sayın Ali Haydar ÖNERİ konuşmasını yapmak üzere mikrofona davet etti. Vali bey etkili, övgü dolu ve motive edici bir konuşma yaptı. Bu konuşması sırasında şöyle küçük bir de sitemde bulundu. "Toplantınızın eşli olduğunu bilseydim eşimi de getirirdim, O böyle  toplantılara katılmayı hep arzu eder,  duyarsa bana sitemde bulunur, aman duymasın ."  dedi. Vali Beyin Konuşmasını Ticaret Lisesinin şimdiki Müdürü Sayın Mehmet Nuri BİLGİÇ izledi. O' da bu vesile ile yazmış olduğu bir şiirini okuyarak konuşmasını tamamladı. Müdür beyin şairlik yönünün de ağır bastığını böylece öğrenmiş olduk. Müdür beyin konuşmasını, yine mezunlardan Osman ÖZGÜR arkadaşımızın şiirli bir konuşması izledi.  Osman beyin konuşmasını yine mezun arkadaşlarımızdan Nurettin DERELLİ 'nin, rahmetli hocamız H. Avni ÇAKIR'ın albüminden alınan, Çankırı Hükümet Konağında 1905 yılında  yapılan bir törenin  büyütülmüş, çerçeveletilmiş bir fotoğrafının Vali Beye takdimi izledi. O'nun konuşmasını zamanın müdür yardımcısı  Kamil OKTAY hocamızın espri dolu konuşması izledi. Kamil hocamızın konuşmasından sonra yine zamanın güzide hocalarından Nesrin ÖZEN hanımefendi söz aldı. O' da Çankırı anılarını anlatarak, Çankırı ve Çankırı'larla ilgili övgü dolu bir konuşma yaparak geceye renk kattı. Mütakiben yine değerli hocalarımızdan Güngör AYDIN duygusal bir konuşma yaptı.

Bu konuşmalardan sonra mikrofonda saza söze fazla fırsat verilmedi ama yinede şiirler okundu, fıkralar anlatıldı, oyunlar oynandı, anılar tazelendi, dostluklar pekiştirildi derken bir de baktık ki,  ileri alınmadığı halde saatler 24.oo 'ü geçiyordu. Böylece, Çankırı Ticaret Lisesinin ilk mezunları unutulmayan dostlukları, arkadaşlıkları, sevgiyi, saygıyı geleneksel olarak bir kez daha yaşadılar ve yaşattılar.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek