2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kanal 7 şoray uzun yolda programı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli Forumkanal 7 şoray uzun yolda programı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
figen Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: kanal 7 şoray uzun yolda programı
    Gönderim Zamanı: 10.03.2006 Saat 11:56

arkadaşlar,

pazar akşamı kanal 7 de yayınlanan şoray uzun yolda programı çankırı ya geliyor. sanırım pazartesi itibariyle çekimlere başlayacaklar. yöresel konularla ilgili enteresan konular, insanlar, mekanlar ilgilerini çekecektir. yardımcı olmak isteyen arkadaşların tavsiyelerine açığım.programın yönetmeni arkadaşım. kendisini haberdar edebilirim.

teşekkürler

Yukarı Dön
Fatih Bayram Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.03.2006 Saat 11:29
haberi okuyunca çok mutlu oldum figen hanım.yöremizin tanıtımı için bir tv programı bin kampanyaya bedel,unutmayalım.
Yukarı Dön
abdullah cevizc Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.03.2006 Saat 15:48
akçavakıf köyüne gidebilirler şu anda halen yaren devem etmekte bilginize
abdullah cevizci
Yukarı Dön
CANBAZOĞLU Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.03.2006 Saat 22:05

Duyarlılığınız için   teşekkürler  Figen hanım  diğer hemşerilerimizden de aynı ilğiyi bekliyoruz  ..

Birde  bu proğram çekimleri bittiğinde  hangi  gün  ve saatte yayınlanacağını  burdan   duyurursanız  memnun  oluruz.

ali canbaz

Yukarı Dön
figen Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.03.2006 Saat 16:54

şoray ve ekibi,

çekimlerini yeniceköy de tamamladı. program akışları nedeniyle merkez e ve diğer köylere gidemediler. desteği için zeynep dinç hanım a ve hemşehrilerimize teşekkürlerini bildirdiler.

ben de ayrıca gönülden sevgilerimi iletiyorum.

Yukarı Dön
mustafa Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.03.2006 Saat 01:15
iyi.. ALLAH kaßul etsin :)
ÇANKIRILIYIM BEN...
Yukarı Dön
ozanyazar Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2006 Saat 12:50

Beni köyüm Çankırı merkezde Fidanlık'tan (Kenbağdan) geçilerek gidilen İç Yeniceköy.

Bahsedilen bu Yeniceköy, iç Yeniceköy mü acaba ? Ayrıca proğramın yayınlanacağı günü önceden öğrenen olursa, yazarsa sevinirim.

Saygılarımla...

Çankırı'lı
Şair-Kısa Öykü Yazarı

Ahmet Ünal ÇAM

Yukarı Dön
kavakli Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.04.2006 Saat 19:27
Program 6 Nisan Perşembe 19.45'te yayınlanacak. İlginenlerin bilgisine.
Yukarı Dön
AHMET LAFCI Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.04.2006 Saat 08:17

Bu hafta programda Çankırı ve Kırıkkale’den görüntüler yer alacak.

Şoray Uzun Yolda’nın gelenekselleşen, kına gecesi adetleri, bu hafta Çankırı’dan ekrana geliyor. Çankırı’da kına geceleri nasıl olur? Damat adayı neler yapar, gelin ne ister?
Her bölgeden değişik yemek tarifleri aktaran Şoray Uzun yolda, hem pratik hem de lezzetli bir pişirme yöntemine tanık oldu. Toprağa bir kazık çakılıyor, tavuk bu kazığa geçiriliyor, üstüne bir teneke örtülüyor ve etrafında ateş yakılıyor. Havaların ısındığı şu günlerde piknikçilere özel bu yöntemin ayrıntıları Şoray Uzun Yolda’da.

Türkiye’yi karış karış gezen Şoray Uzun ilk defa böylesiyle karşılaştı. Her türlü tik sahibi insanla görüşen program ekibi, havlama tikiyle ilk defa karşılaşıyor. Tiki tutuğu zaman havlamak zorunda kalan adamla ilginç bir söyleşi…

Oyuncakçı dükkanlarında her türlü oyuncağı bulmak mümkün. Ancak böylesi az görülür. Şorar Uzun Yolda ekibi, en güzel, en süslü oyuncaklara taş çıkartacak tahta oyuncakların ustasıyla konuştu. Lüks oyuncak mağazalarında bile olmayan tahta oyuncakların yapımı bu hafta ekrana geliyor.

Çiğ balık yiyen adamın ilginç iddiası, buzlu biber, dişleriyle insanları kaldıran adam ve birbirinde çarpıcı konular Şoray Uzun Yolda’da

Her hafta başka bir bölgeden, ilginç insanlar ve olaylar ekrana geliyor. Ne de olsa Şoray Uzun Yolda... Şoray Uzun düştü yollara; farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor.

Şoray Uzun Yolda’yı Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaraları, ilginç yaşam hikayelerinin aktarıldığı programda hem adım adım Anadolu seyahatine çıkıp, hem de eğlenceli bir saat geçireceksiniz.

Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları Şoray Uzun’un esprili sunumuyla ekrana gelecek. Çeşit çeşit insanlar, kendi buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Şoray Uzun’un uzun yolunda ekrana gelecek. Şoray Uzun Yolda Kanal 7 ekranlarında.

KAYNAKhttp://www.kanal7.com.tr/content.php?id=8

AHMET LAFCI
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek