2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri » Web Yarışmaları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yarışan Site: Beloren
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumYarışan Site: Beloren

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Yarışan Site: Beloren
    Gönderim Zamanı: 11.03.2006 Saat 17:31

Belören köyü sitesi

http://www.beloren.com

Hazırlayan: MUSTAFA YİĞİT EGE

site hakkında görüşlerinizi bu bölümde yapınız.

Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
dj_isa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.03.2006 Saat 18:59

slmmm öncelikle herkez mrb ben siteye yeni üye oldumm ve çok güzel buldum böyle bir site kurduğunuz için tşk bir borç bilirim.

www.beloren.com  eski haliyle çok güzeldi zaten ama şimdi yeni düzenlenmiş haliyle daha bi güzel buldum ordaki emeği geçen herkeze tşk ediyorum. belkide köy siteleri içinde en çok ilgiyi gören bence  belören.com diye düşünüyorum çünkü neden derseniz ordaki ortam daha bi hoş daha bi eğlenceli forum lar olsun sitenin diğer aktiviteleri olsun çok hoş hazırlanmış bir site olduğunu düşünüyorum.

bütün hemşerilerime sevgiler saygılar selamlar...

Yukarı Dön
BestModel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.03.2006 Saat 12:22
Merhaba.Kendim ılgazlı olmama ragmen gitmek hiç kısmet olmadı.Nete tesadüf eseri beloren com u buldum.Oradaki gençlerin birbirlerine baglı ve samimi olması beni ılgazlı olarak mutlu etti.Sitedeki göy resimleri forum olsun çok hoş olmuş.Emegi geçen herkeze teşekkür ediyorum
Yukarı Dön
mehmet ciyan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.03.2006 Saat 11:13

Herkese selamlar..

Öncelikle cansaati.org için emek veren herkese teşekkürler.Sitenin yeni hali çok şık oldu.Ellerinize sağlık.

Gelelim Beloren.com'a.Ben uzun sayılabilecek kadar bir zamandır üyesiyim.Pazar hariç haftanın her günü sabah 8 akşam 6 sürekli sitedeyim.Bu kadar saat içerisinde en ufak bi sıkkınlık duymadan çok büyük bi keyif ile site içerisinde yapılan o güzelim sohbetleri muhabbetleri haberleri katılarak takip ediyorum.Sitenin eski hali zaten güzeldi ama yeni haliyle gördüm ki;memleketimizin diğer köy ve ilçelerinin siteleri de mutlaka çok güzel çok keyiflidir illaki hepsine dünyanın emeği veriliyor çünkü amaaa bunların içerisinde bir tanesi var ki diğer güzellerden daha güzel yakışıklılardan daha yakışıklı

Güzellerden daha da güzel yakışıklılardan daha da yakışıklı olan bu site tabii ki de BELOREN.COM ..

Bu güzelim site için emek veren ter döken kendisi ile henüz tanışamadım ama kardeşim YİĞİT'e teşekkürler... 

Yukarı Dön
hacer Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.03.2006 Saat 07:45

Kendi gibi güzel işte sitemizde köyümüz gibi gerçekten o sitenin her çiziğinde bir emek var,heyecan var,coşku var sevgi üzerine kurulmuş olan sitemiz gerçekten çok güzel ben başka ne bir köy sitesinde nede başka genel bir sitede bu kadar yakınlık bu kadar coşku gördüm ben bile şaşırıyorum ... köy içinde olanı nette devam ettiremeyiz diye düşünürken görünce daha fazlasını bir kat daha mutlu oldum bir gün girmesem üzülüyorum www.beloren.com da olmasa köy hasretinden hastalancam valla en son ağustosta gittim ve ilk defa bu kadar uzun süre gitmemiştim sitemizde bunu sürdürmeye çalışıyoruz YİĞİT abimizin ellerine emeklerine sağlık herşeyin en güzelini hak eden sitemiz,köyümüz ve köylümüz bu yarışmadada hakkını alıcaktır..

Yukarı Dön
nurum Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.03.2006 Saat 08:51

herkese merhaba sitenizi beloren.com dan öğrendim çok başarılı ellerinize sağlık

ben belören sitesinin sürekli üyesiyim çalışma saatleri içinde sabah 9 akşam 6 online ım çünkü insanları çok sıcak , site çok düzenli şık ve seviyeli insanın memleketine olan özlemini dindiriyor diyebilirim , sitede olduğum süre içinde hiç sıkılmıyorum sürekli güncel konular ön planda ve çok ta eğlenceli ilk siteye girdiğimde resimlerini görmüştüm belörenin çok beğendim ve forumla birlikte müdavimi oldum

sitenin kurucusu yiğite teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

SAYGILAR

Yukarı Dön
Bektas Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.03.2006 Saat 13:38

Kuruluş aşamasından bu güne kadar sürekli takip ettiğim bir site...Gerek kuruluşunda gerekse yönetiminde büyük emek harcandıgını bildiğim bir site...İlk dönemlerinde belli başlı eksikleri olmasına ragmen kısa sürede eksiklerini web-tasarım konusunda deneyimli ve çalışkan yönetim kadrosuyla kapatmış..bu gün diğer siteler arasından sivrilecek bir hal almıştır.

ÖZellikle siteyi açtıgınızda karşınıza çıkan iki menü seçeneği (Türkce-İngilizce) ve köyün sembolü halini almış bir yerin resmi çok çarpıcı duruyor.Onun dışında forumun özellikle en son hali çok estetik ve çok kullanışlı olmuş..Forum içeriği açısında gereksiz herhangi bir başlık bulmak mümkün değil..yani mod.lar işlerini en mükemmel şekilde yerine getiriyor.Tüm bunların yanında sıcak sohbet havasının bulunması ve yalın türkce kullanma çabasınıda ekleyince muazzam bir site ortaya çıkıyor...En iyi diyebilmek için genel yargıyı bilmek gerekir ama bence en iyi site olmaya en güçlü aday....emegi geçen herkese teşekkürler....

Yukarı Dön
II_QQ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.03.2006 Saat 15:06

Çan saati sitesıne emegi gecen herkese tesekkürler.

Bu arada Çankırılı siteleri dolaşınca tekrar anladımki beloren.com gibisi yok. Eski tasarımı fena olmasadayeni arayüzleriyle daha profesyonelce bir hava oluşturmuş. İçindeki resimlerin güncelliğide İstanbuldayken bile mistik bir havada köydesiniz hissi uyandırıyor.

Emeği geçenlere teşekkürler.

Yukarı Dön
hatice Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.03.2006 Saat 15:23

herkese selam,
gerçekten cok emek ve fedakarlıklar sonucu ortaya cıkan www.beloren.com yeni haliyle daha da bir güzel olup resimleri, oyunları, videolarıyla, forumdaki seviyeli,güzel,eğlenceli sohbetleriyle akşama kadar online kalınacak bir site olmuştur emeği geçen herkese cok teşekkürler  inşallah hakettiği sonucu alır

Yukarı Dön
Nazlı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.03.2006 Saat 11:14

hem içerik hem görünüm bakımından çok modern bir site...gercekten büyük özverilerle hazırlanmış...muhtesem köy manzaralarıyla ,video, belgeseliyle köy insanlarını hatta ılgaz özlemi çeken herkesin özlemini giderebilecegi bir yer...köylüleri nerde yaşiyor olurlarsa olsunlar birbirlerine sımsıkı baglılar ...adeta buluşma noktaları olmuş bu site günün her anı birlikte olabiliyor hısım akraba...bu büyük baglılıga bu güzel site çok mu...harika olmuş site aynı içindeki güzel insanlar gibi...

Yukarı Dön
dj_isa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.03.2006 Saat 00:47

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

işte burası belören belki görmeyen bilmiyen vardır diye  bi resim koyuyum dedim. gelelim www.beloren.com gidişatına bu site gün geçtikçe coşuyor biri beni durdursun gibisinden ama ne belören.com durar  nede belörenliler siteye verilen bu destekten dolayı herkeze tşk borç bilirim...ben şu ana kadar hiç bir köy sitesinin bu kadar aktif olduğunu görmedim yalan söylemek gibi olmasın ama 7gün 24 saat aktif bir site gece yarısı bile girseniz başta ben olmak üzere nöbetçi arkdaşlarım da var.:)) sevigiler saygılar... yarışan diğer site lerede başarılar...

Yukarı Dön
Bilirkişi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.03.2006 Saat 16:12

Belören forum belkide türkiyede eşine çok az rastlanır bir köy forumu her zaman online aboneleriyle güzel vakit geçirilecegi insanın bişeyler öyrenebilecegi bir site.Tasarım ve samimiyet açısından her zaman sıcak kalmıştır.Burada herkeze teşekkür ediyorum.saygılar.

Yukarı Dön
ali_bagci Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2006 Saat 05:57

slm cansaati.org ...öncelikle bu sitenin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim siteyi inceledikten sonra birçok kayde değer araştırma ve yazınn olduğunu farkettim, herkese önerilebilecek gzl bir site...

bu niteliklerde diğer bir sitede belören.com, tasarımı ve içeriğiyle birçok köy sitesine örnek olabilcek, kaliteli bir çalışma...Forumlarının genişliği ve msjları ilede nerdeyse sadece forum sitesi olanlara kafa tutmaya başlayacak...Belören.com'un diğer bir özelliği ise belörenli olmasanız bile sıkılmadan gezebilceğiniz forumuna üye  olup filir alışverişi yapabilceğiz çok gzl bir ortamı var, bilinçli üyeleri ile köydışındaki insanlara sıcak davranıp hoş bir sohbet ortamı oluşturulabilir...

Herkese sevgiler, saygılar... 

Ali Rıza BAşCI
Belören Köyü
Yukarı Dön
ilgazli Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2006 Saat 08:12

evet anlatmak zor o yüzden bakıp gezmeniz lazım dolaşmanız lazım bekliyoruz ayrıca cansaati.org.sizlerede çok teşekkür ederiz

elinize emeğinize sağlık herkesi

bekliyoruz

www.beloren.com

selam ve dua ile

Yukarı Dön
Eyup Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2006 Saat 08:21

Güzel bir site içerik açısından zengin, forum sayfasına diyecek söz yok. Ellerine emeğine sağlık Yiğit. 

www.byenice.gen.tr
Yukarı Dön
MUSTAFA BAŞ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2006 Saat 13:10
tek kelimeyle harika tıpkı belören gençligi gibi arkadaşlar bu siteyle beni şaşırtmadınız gerçekten bekliyordum ve oldu bunun altında bişeyi asla kabul edemezdim sizlere ben harika geçlik demeye devam edecegim ellerinize saglık tüm samimiyetiniz ve sıcaklıgınız yansımış sagolun
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2006 Saat 13:15
selam arkadaşlar yine tekrarlıyorum sizler harikasınız bunuda başarıyla yaptınız hergün bişeyler bekler oldunum harika gençlik bu 10 .falan mesajım sizler böyle siteler yapıyorsunuz acaba biz kullana biliyormuyuz sizin emeginize ayıp olacak ama ben bir türlü mesaj jazamadım bu son deneyişim ama sizizi birkez daha kutluyorum size başarıdan başka bişey yakışmaz saygılar
Yukarı Dön
dahlia Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.03.2006 Saat 14:21

site yeni hali ile gerçekten güzel olmuş.yiğitin bu site adına hakkı ödenmez.ellerine sağlık.

Yukarı Dön
nurum Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.03.2006 Saat 08:44
merhaba arkadaşlar sitemize katılım oldukça artmakta bu bizi memnun ediyor ve herkesin ziyaret etmesini tavsiye ediyorum yalnızca giriş sayfası bile farkımızı gösterecektir resimler fotoğraflar videolar olsun çok güzel ve çankırı adına yapılmış bütün sitelerede başarılar diliyorum saygılar
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.03.2006 Saat 13:11
SEVGİLİ BELÖRENLİLER BİR ÇOK İLKLERE İMZA ATIP KÖY SİTESİ VE BİR FORMDA OLMASI GEREKEN HERŞEYİN BULUNMASI SAMİMİ DÜRÜS SEVECEN YAKLAŞIMINIZLA HOŞ BİR SİTE YAPMIŞSINIZ SİZİ VE KURAN ARKADAŞI KUTLUYOR DOSTLUGUNUZUN ÖMÜR BOYU SÜRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM SAYGILAR
Yukarı Dön
mehmet ciyan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.03.2006 Saat 14:52

Hep destek tam destek

BELOREN.COM

Yukarı Dön
Sevgican Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.03.2006 Saat 13:40

Böyle bir organizasyon düzenlediğiniz için çansaatine tesekkür ediyorum.Çankırılıları biraraya getirecek çalışmalar herzaman yapılmalı.Belören sitesinin kurulusunda buyana müdavimlerindenim.Yiğit oğlumuz yoğun çabaları sonucunda güzel bir siteye bizi kavusturduğu için ona tesekkür ediyorum.Yarışmada başarılar diliyorum.

Yukarı Dön
endertarım Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.03.2006 Saat 21:42

Öncelikle bu siteyi yapan arkadaşları kutluyorum.Bazı eksikliklere rağmen farklı bir köy sitesi yapmaya çalışmışlar. Ana sayfaya biraz daha yoğunlaşmalılar. Bu bölüm biraz tek düze görünmekte...Belören köyüne; iki defa gittim. Hoş ve güzel bir köy.Burada çok rahatlıkla film bile çekilebilir. Köyün altyapısı ve gelişmişliği, bir çok şeye olanak sağlayabilir...  

Düzenleyen endertarım - 25.03.2006 Saat 18:14
Yukarı Dön
Yigit Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.03.2006 Saat 00:02

Öncelikle gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkürlerimi sunarım.Siteyi yaparken Çankırı'nın hatta Türkiye'nin birçok köy sitesini inceledim.Sitemiz 1 yılı aşkın süredir yayında fakat yeni tasarımı çok yeni.İncelemelerimde şunu farkettim;köy siteleri ellerindeki bütün dökümanları anasayfada sergilemeye çalışmaktalar.Belkide dolu görüntü sağlama çalışması belkide kolay ulaşım için bilmiyorum fakat bu kalabalık ve karmaşık görüntüler hem sitelerin açılma hızlarını yükseltiyor hemde hoş olmayan (bana göre) bir görüntü oluşturuyor.Ayrıca hazır portal kullanımı çok yaygın.Phbb Full Moded türkçe çevirisi şuan türkiyede 3 sitede kullanılmakta ve biri bende ve yayılması çok zor çünkü çevirlilmiş versiyonu yok.Fakat ben Phbb Full Moded ın portal kısmını kullanmıyorum.Nedeni ise köy sitelirinin hazır portal kullanmasına karşıyım.Köy siteleri bir özlem giderme aracı bana göre mümkün olduğunca görsel döküman kullanımı ve sadece o siteye ait dökümanlar görüntüler bannerlar butonlar olmalı yani yazıları okumadan sitenin bir köy sitesi hatta şu köyün sitesi olduğu anlaşılmalı.Köy resimleri üzerine yapılan buton menü çalışmaları ben dahil insanları çok mutlu ediyor ben köyümün sitesindeyim köyümün biryerinde bir fotoğraf üzerinde oynanmış güzel bir animasyon bu ince bir olay.Tabi bunlar benim görüşlerim.Diğer site yapıcısı arkadaslarıda çok başarılı buluyorum benim bu işle ilgili felsefem bu ve bu doğrultuda çalışmalarımı yapmaya gayret ediyorum.Sn. Ender Tarım'a bu konuya değindiği için teşekkür ediyorum.Benimde bahsetmek istediğim bir konu idi.Sitede birkaç teknik problem mevcut forum değişikliğinden dolayı birkaç kırık link mevcut bunlar en yakın zmanda düzeltilecek.Bu yarışma için çansaatine tekrar teşekkür ediyorum.Yorum yazan arkadslarada teker teker teşekkürlerimi sunuyorum.Eleştirleri okumaktan keyif alıyorum çünkü gelişmek için eleştirilmek gerekli diye düşünüyorum.

Saygılar Sevgiler...

Yukarı Dön
fangoso Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.03.2006 Saat 14:20

çok iyi duygular besleyerek takip ettiğim bir site... (idi eskiden)

öncelikle site hakkında yorum yapayım... giriş sayfası güzel ama ana sayfa içeriği çok limitli... üzerinde çalışılması gerektiği kanaatindeyim... kırık linkler hala giderilmemş... forum hakkında pek olumlu düşünmüyorum... oncelikle Phpbb Full Moded  kullanmak sizi ayrıcalıklı kılmaz IPB kullanan biri de sizi phpbb kullandığınız için küçümseyebilir... çünkü IPB özellik ve gorsellik bakımından phpbb ile kıyaslandığında çok daha üstün bi forum scripti... hala Türkçe ye çevrilmemiş bolumleriniz mevcut en önemliside işe yarayan yaramayan butun modların yuklu olması forumu karman çorman yapmış... birde full moded hazırlayan arkadaşlar her nedense phpbb için en önemli modu; Ctracker modunu kurmayı unutmuşlar... benim nacizane tavsiyem illaki phpbb kullanacağım derseniz tertemiz bir phpbb 2.0.19 kurup üstüne sadece ihtiyacınız olan modları kurmanızdır... bunun dışında forum içeriğini biraz zenginleştirmeniz bence iyi olabilir... ana sayfayı açtığımda bu başlık dikkatimi çekti "Çankırı Ilgaz Belören Köyü --- www.beloren.com--- Türkiyenin En Aktif
    Köy Forumları**" bence bu başlığı forumda kullanmanız daha uygun olacaktır...

biraz da farklı şeylerden bahsetmek istiyorum... ben sizi kınıyorum... evet kınıyorum... beğenerek gezdiğim sitenizde okuduğum bu başlık beni hayal kırıklığına uğrattı:

http://www.beloren.com/forum/viewtopic.php?t=11

bu başlıktaki yazıları çok üzülerek okudum... kusura bakmayın ama köyüme ve köyümün sitesine saygısızca hitap eden kişileri uyaracağınıza onlara katılmanız beni derinden üzdü... en başta bişeyi bilmeniz gerekir bu forumda en çok mesaj alan site halk oyunu falan almayacak yani kendi üyelerine en çok mesaj attıran sitenin halkoyunu alması kadar saçma bişey olabilirmi sizce?? biz 100 ü aşkın uyeye sahibiz sanıyormusunuzki bir gunde buraya 200 mesaj atamayız?? ayrıca bizim yarışmak yarışma kazanmak gibi bi iddaa mız yok... belki birinci olursunuz ama size tavsiyem adını telaffuz edemediğiniz koye gidip biraz sevgi saygı öğrenin... umarım bu yazımdan sonra o başlıktaki çirkin ifadeleri silme lütfunda bulunursunuz... terbiyemin el verdiği kadar derdimi anlatabildiysem ne mutlu... (bakın sizin başlığınıza bi mesajda ben attım... artık halkoyunu kesin alırsınız...)

Yukarı Dön
fangoso Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.03.2006 Saat 14:46

unutmadan sayın Yiğitin sağduyulu davranarak burada köyümden özür dileyeceğini umuyorum...

Yukarı Dön
batuhan6945 Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.03.2006 Saat 16:38

ÇAN SAATİ ORG'A BU ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

BÖYLE ÇALIŞMALAR SAYESİNDE GİDEMESEKDE KÖYLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ EDİNİYOR VE GİDDİĞİMİZ KÖYLERDE YABANCILIK ÇEKMİYORUZ

AYRICE SİTEYİ YAPAN ARKADAŞLARIN ELLERİNE SAĞLIK

HERŞEY ÇANKIRI VE ÇANKIRI'LI İÇİN

fm18_dj_batuhan
Yukarı Dön
Yigit Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.03.2006 Saat 11:58

Sn. Fangoso öncelikle şunu belirteyim beloren.com hakkında şu şurda olsun bu burda olsun gibi öğüt verir nitelikte mesajlar yazmak sizin haddiniz değil ben nasıl diğer yarışmacı arkadaşlar gibi sizin de sitenize emeğinize saygı gösteriyorsam sizde benim emeğime tasarımıma phbb full moded tercihime ÇEVİRİME saygı göstereceksiniz.Herkesin fikri olabilir daha öncede bu tip mesajlar yazıldı ama kimse sizin gibi yok efendim şunu kullanan sizi küçümseyebilir yok şu başlığı şuraya at gibi öğüt niteliğinde mesajlar yazmadı.Bir önceki başlıkta da yazmıştım gelişmek için eleştirilmek gerektiğini düşünüyorum diye.Eleştireye açığım hatta eleştirilince mutlu oluyorum.Fakat üslübunuz hoş değil.Bunuda yukarıda yazdığım mesajın sizede dokunmuş olabileceğine bağlıyorum.Ama ben kimseye şunu şuraya koyun şuraya şu başlığı atın şu forumu kullanın demedim.Zaten böyle birşey yazmak benim haddime düşmez.Ben sadece bu konu hakkındaki genel görüşümü belirttim hazır portal script vs. kullanılmasının amaca ters düştüğünü düşündüğümü söyledim ve kimseye öğüt vermedim sadece kendi çalışmamdan bahsettim ve kendi çalışmamı bu doğrultuda yaptığımı anlattım.Yarası olan gocunur lafı tam oturdu sanırım...

Bizim forumlarımızdan buraya eklediğiniz başlığa gelelim...Öncelikle başlıkta ben köy ismi göremedim,ve sizin köyünüz ve sitenizden bahsedildiğine dair bir kanıt bulamadım.Eğer siz bulduysanız;
Sizden değil Çatkeselilerden özür dilemekten hiç gocunmam eğer Çatkeseli hemşerilerimizi üzecek birşey söylediysek özür dilerim kendi adıma.Fakat olaya şu acılardan da bakmak gerekir.Birincisi Çankırı'nın kaç tane köyü var?Ve siz bunların hepsini biliyormusunuz hepsinin adını daha önce duydunuzmu?İkinci bir açıda şudur;biz bu yarışmayı kesin alacağız herkese msj yazdıracağız şöyle olacak böyle olacak gibi bir iddamız yok.Eğer iş o hadde gelirse emin olunki Belörenliler attıkları mesajlarla çansaatini kitlerler.Biz forumlarımızda tatlı bir muhabbet bazen tatlı tartısmalar yaşıyoruz.Bu yarışmayada tatlı bir rekabet,rakiplerimize şaka yollu takılıp gülüp eğlenecek bir yarışma olarak bakıyoruz.Tıpkı Fenerbahçenin Galatasaray ı yendiğinde arkadaslarıma takıldığım gibi ne olacak sizin haliniz dediğim gibi yani benzer şeyler gibi geliyor bana.Mesala forumlarımızda tanıştığımız Bucura Yenice Köyü sitesini yapan Eyüp kardesimiz kendisiyle Ankarada da görüşüyorum ve takılıyoruz birbirimize o bana ben ona ben diyorum olm  sizin köyde bi çeşme bi cami var etrafında da iki ev var ne yapacan orda gel belörene diye takılıyorum gülüşüyoruz şakalaşıyoruz.Yarışmada böyledir benim gözümde .Ahmet Bey e soralım madalya varmı Ahmet  Bey kazanana?Ben olduğunu düşünmüyorum.Ama sizin hem kendi siteniz ile ilgili açılmış başlıkta hem bu başlıkta göstermiş olduğunuz agresif tavırlardan dolayı madalyamı var acaba diye şüphelenmeye başladım.Ama burdan söz vereyim madalya olursa sonunda eğer bizede layık görürlerse ben sana hediye edecem.Kaynaşma adına yapılan sitelerin ve yarışmanın olduğu bir ortamda sizin bu tavırlarınızı çok yadırgadığımı belirtmek isterim.

Yukarı Dön
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.03.2006 Saat 14:18

Arkadaşlar Köy Siteleri Web Yarışması Çankırı için çok önemlş bir çalışmadır. Burada yarışan sitelere övgü ve yergide sınırı muhafa edin. Yarışma için iki önemli sponsorumuz var, Nisan sonuna yarışmayı neticelendireceğiz inşallah. Çünkü Mayıs Ağustos arası fotograf yarışması yapılacak.

Haydi sitelerini en güzel şekle getirmek için, içini doldurmak için çalışın.

Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
fangoso Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.03.2006 Saat 15:51
size sadece gülüyorum... ben zaten kendi adıma bi özür beklemedim... o başlıkta yazılanları hala savunabilmeniz son derece komik... ayrıca ben bu başlıktaki mesajlarımı oldukça yapıcı buluyorum... ben size full moded kullanmayın demedim... tum önerilerim sadece tavsiye mahiyetinde oldu mesajıma başlarken bile beyenerek gezdiğim bir site demiştim ama yarışma ve kazanma hırsı sitenin açılış gayesini bile ortaya koyuyor... siz de soylediniz çankırının tum koylerini kim biliyorki?? size yakışıyormu o zaman benim koyum için adı duyulmamış koy seklinde hitap etmek?? belören koyunu 70 milyon tanıyormuş gibi konuşuyorsunuz... uyelerinizinde yorum yazalım oy kapalım şeklindeki ifadeleri hiç de hoş değil... sizin başkalarıyla nasıl muhabbet ettiğiniz beni ilgilendirmiyor... ben koyume "adı duyulmamış köy" "çatkapı" gibi isimleri yakıştırmıyorum da söyletmemde... size yolunuzda başarılar...
Yukarı Dön
Yigit Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.03.2006 Saat 17:00

Sn. fangoso öncelikle sitemiz 1 yılı aşkın süredir yayında sitemizin açılışının yarışmayla bir alakası yoktur lütfen asılsız iddalarla bizi yıprapmaya çalışmayın.Yazdıklarınızda sürekli beni yarışma için gereğinden fazla hırs yapmakla itham ediyorsunuz fakat yazılan msjları dikkatlice okuyan birisinin yarısma da kazanma hırsı içinde agresif tutumlar sergileyenin kim olduğunu anlaması gayet kolay.Belören forumlarında yapılan sohbetin samimiyetini kavrayamadığınızdan olacak aramızda konusulanları sanki Belören halkı seferber oldu yarısmayı kazanmak için heryola başvuruyorlar gibi göstermeye çalışıyorsunuz.Bu yarışmanın amacı bana göre sitesi olmayan köylerin sitelenmesi ve sitelerin daha güzelleşmesidir.Bu amaç doğrultusunda tatlıda bir rekabet vardır illaki fakat bu yarışmayı kazanmanın beloren.com için çokta bir önemi yoktur.Belören Köyü halkının birbirleriyle kaynaşması için yaptığım site; bir seneyi aşkın süredir günlük yaklaşık 120 mesaj ortamasıyla devam eden forumlarıyla fason üyelikler düşüldükten sonra 200 den fazla üyesiyle site çerçevesinde organize edilen Ankara Gençlik ve İstanbul Gençlik buluşmalarıyla köye yaptığımız futbol sahası ile 2005 Keşkek Festivaline katkılarımızla,yakında yapılacak ağaç dikme faliyetiyle zaten amacına ulaşmış vaziyettedir ve her geçen gün yeni fikirlerin üretildiği belören için düşünenleri kendilerini ifade edebildikleri biryerdir.Bendan sonrası zaten kendiliğinden oluşuyor.

Köyünüzün ismini herkes bilmeli yada doğru telaffuz etmeli gibi davranmanız çok ilginç memleketimizin kendine has bir şivesi vardır.Bizim köyede bölveren derler ama kimseye sen bizim köye niye bölveren dedin diye karşı gelmedim...Yada bizim köyü bilmeyen birisine niye bilmiyorsun diye sataşmadım.Benim toprağına, suyuna ,kokusuna ,insanına aşık olduğum köyümü bir başkası bilmiyormuş adını yanlış söylüyormuş!! Ne olmuş yani?

Ben bu yarışmaya yukarıda belirttiğim amaçların oluşmasına katkıda bulunmak için katıldım.Maddi manevi hiçbir beklentim yoktur.Köyümü herkes tanımalı herkes adını doğru telaffuz etmeli gibi bir gayem hiç yoktur.Ben çalışmalarımı köylüm ekseninde yürütüyorum,forumlarda aynı köy kahvesinde ettiğimiz muhabbetide ediyoruz hatta edebiliyoruz.Karşılaşında lan agasının dediğimiz adama forumlarda bey diye hitap etmiyoruz.Sizin forumlarımızdan belirli kelimeleri çekip alın işte böyle böyle demenizi sadece yarışma hırsına bağlıyorum,tıpkı kendi siteniz adına açılan başlıkta siteniz hakkında yorum yazan birisine köyünüzün ismini doğru telaffuz edemediği için saldırmanız gibi...

Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.03.2006 Saat 09:46

SEVGİLİ fangoso

ÖNCELİKLE MRB.TABİ BU ŞEKİLDE BİR TARTIŞMAYLA TANIŞMADAN DAHA MEDENİ SEVECEN VE GÜZEL BİR ORTAMDA YADA ŞARTLARDA MRB. DEMEK İSTERDİM GÖRÜYORUMKİ YAZILANLARDAN BİR ALINMA KIRILMA SÖZKONUSU ANCAK BENDE KENDİ ADIMA BENİM MESAJLARIMDA  BİR KIRICILIK YADA YANLIŞ BİR SÖZ VARSA GERÇEKTEN ÖZÜR DİLERİM KÖYÜNÜZÜN İSMİNİ BİLMEMEMİZ NORMAL UMARIM İYİ İŞLERLE YADA GÜZEL HABERLERİNİZLE BUNDAN BÖYLE SIKCA DUYARIZ ÇATKESE KÖYÜ VE KÖYLÜSÜNE GÜZEL GÜNLER DİLERİZ BİZLERİ TANISANIZ KESİNLİKLE HİSSETTİGİNİZ DÜŞÜNCEDE OLMADIGIMIZI ANLARDINIZ ZAMAN ZAMAN KENDİ ARAMIZDAKİ TARTIŞMALARDADA  BELKİ BU TÜR KELİMELER GÖRE BİLİRSİNİZ BU KESİNLİKLE BİR ART NİYET TAŞIMAZ SİZİ TEMİN EDERİM ŞUNU GÖRDÜMKİ SİZDE BİZİMGİBİ BİR KÖY AGŞIGI SINIZ BU İNAN ÇOK SEVİNDİRİCİ TEKRAR SÖYLÜYORUM BİZİM KÖYÜN KÖYLÜNÜN ÖZELLİKLE GENÇLİGİNİN ANA FELSEFESİ SEVGİ BARIŞ TIR ÖZELLİKLERİ İSE YAŞAM TARZI VE KÜLTÜRÜDÜR BU GÖZLE BAKIP ÖYLE DEGERLENDİRMENİZİ DİLERİM YANLIŞ ANLAŞILMALARDAN DOLAYI TEKRAR ÖZÜR DİLERİM YARIŞMAYA GELİNCE GÜZEL BİR ORG. SADECE BU YARIŞMAYA RENK KATMAK VE DESTEKLEMEK İÇİN BURADAYIZ SİZİN SİTEDEDE OLSA BU DESTEK SÜRECEKTİR YETİŞE BİLDİGİMİZ HERYERDE VARIZ YOKSA SONUCU ÇOKTA ÖNEMLİ DEGİL BİZ SİTEYİ FORMU ZATEN YETRLİ KULLANIYORUZ O SÖZLER İSE YARIŞMAYI HİSSETTİRMESİ AÇISINDAN SARFEDİLİYOR NEYSE DEMEK İSTEDİKLERİM ANLAŞILMIŞTIR UMARIM OKUYAN HERKEZE SEVGİ VE SAYGILARIMLA

BELÖRENLİ:MUSTAFA BAŞ

Yukarı Dön
fangoso Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.03.2006 Saat 19:03
aydınlattığın için teşekkür ederim... herkes senin gibi uzlaşmacı bi şekilde yaklaşsa bu konu bu şekilde dile getirilmezdi... tekrar teşekkürler...
Yukarı Dön
Bilirkişi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.03.2006 Saat 00:59

Sevgili yiğit kardeşim ve hemşerim fangoso,Sayın mustafa BAŞ abimiz olayı çok güzel bir şekilde bağlamış,nacizane benimde bir kaç lafım olacak.Benim yazılarım çok sivridir aslında,bu gibi durumlarda hepimiz duyarlı olmak zorundayız.Hemşerim fangoso senin köyün eminim çok güzeldir,çankırının bütün köyleri güzeldir,eğer agustosta bizleri köyüne davet edersen büyük bir memnuniyetle davetini kabul ederiz bundan hiç şüphen olmasın.Ben çankırılı olmayıpta başka bir şehirden olsandım bu tartışmaya çakırı adına üzülürdüm,bizler ılgaz dernekler birligine , çankırılılar vakfına kayıtlı üyeleriz,bizim tek amacımız çankırımızda birlik beraberlik sevgi ,kardeşlik aşılamaktır,çankırı ne kadar güçlü olursa bizlerde o kadar güçlü oluruz,Ben şu köy bu köy diye bakmıyorum bu olaya,fangosa hemşerimiz köyüde benim köyüm yiğit kardeşimin köyüde,eminim birbirinizi tanıyınca yaptıklarınız hoş bir anı olarak kalacaktır.Hepinizi ve çankırıyı seviyorum.

Yukarı Dön
fangoso Açılır Kutu Gör
Okur
Okur

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.03.2006 Saat 09:38
şu anda keşkek festivalinin tam tarihi belli değil... ama belli olduğunda buradan tüm hemşerilerimizi davet edeceğiz tabiki...
Yukarı Dön
Yigit Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.04.2006 Saat 19:48
Yapılan eleştiriler ve öneriler doğrultusunda sitede bazı değişiklikler yaptım;öncelikle anasayfada bazı düzenlemeler yaptım ve kırık linkleri giderdim.Beloren.com hakkındaki eleştiri ve önerileriniz herzaman bana bildirmenizi rica ediyorum.İyi çalışmalar...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek