2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Söyleşiler » Diğer Söyleşiler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Müteşebbislerimizden: Kıcıman AŞ'den Yatırım Atağı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumMüteşebbislerimizden: Kıcıman AŞ'den Yatırım Atağı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Müteşebbislerimizden: Kıcıman AŞ'den Yatırım Atağı
    Gönderim Zamanı: 01.10.2010 Saat 22:00

Kıcıman AŞ, Geobrugg AG firmasının Türkiye tek yetkilisi oldu

Yaklaşık 30 yıldır çelik tel ve mamulleri konusunda üretim yapan ve Türkiye’de sektörünün lider firmalarından Kıcıman Tel Sanayi ve Ticaret A.Ş., doğal afetlere karşı koruyucu çözümler sunan ürün yelpazesini Đsviçreli Brugg grubu girişimi olan Geobrugg AG ile yaptığı distribütörlük antlaşması ile genişletti.

Konu hakkında Sitemizi bilgilendiren Nihal Kıcıman, “Geobrugg AG’nin kaya düşmesi, şev kaymaları, çığ düşmeleri, çamur akmaları vb. doğal afetler için çok etkin çözümleri bulunmaktadır. Bir örnek vermek gerekirse; 25m/sn hızla çarpan 16 tonluk bir beton bloğu Avrupa Birliği’nin belirlediği sınırlar içerisinde durdurabilen sistemleri mevcuttur. Dolayısı ile bu birliktelik, doğal afetlere karşı en doğru çözümleri sunmak için çalışan Kıcıman A.Ş.’nin daha yüksek kuvvetlere dayanıklı sistemleri sunma noktasında elini daha da kuvvetlendirmiştir. Bundan sonraki amacımız bu işbirliğini daha ileriye götürmek ve kendilerini Türkiye’de üretim yatırımı yapmaya ikna etmektir.” şeklinde açıklamada bulundu.

Düzenleyen ahmetgulsen - 01.10.2010 Saat 22:01
Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek