2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri » Web Yarışmaları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yarışan Site: kalfat
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumYarışan Site: kalfat

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Yarışan Site: kalfat
    Gönderim Zamanı: 12.03.2006 Saat 14:13

Kalfat Köyü

http://www.kalfat.com/

kalfat ait oldugumuz topraklar

Lütfen, site hakkında görüşlerinizi yazınız.

Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
CANBAZOĞLU Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.03.2006 Saat 17:32

Güzel hoş bir site  kutluyorum emeği geçen sayın hemşerilerimizi dereceye girecek nitelikte, manzaralarda  harika.

ali canbaz

Yukarı Dön
kesim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.03.2006 Saat 15:44
çok renkli bir site,kutluyorum...saygılar
Yukarı Dön
ayhanz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.03.2006 Saat 05:50
sitemizin en guzel ozelliklerinden beri halihaizrdaki 6 admininden ucunun Almanya'da, birinin Ingiltere'de, birinin Turkiye'de ve acizane benim de Yeni Zelanda'da olusumuz.

yeni tamamen uluslararasi bir site, farkli yerlerden memleket ve hemseri hasreti gideriyoruz.

ozellikle benim gibi cankiri'dan uzakta dogup buyumus olanlar icin cankiri kulturu ogrenme ve hemserileri tanima gibi artilari da oluyor sitenin.

uzun lafin kisasi..

yasasin sitemiz :)
Bacimin iffeti batmakta rezili
Yukarı Dön
osman ka Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.03.2006 Saat 12:21

site gercekten güzel birsite gundemı takıp eden uye sayısı baya fazla olan bır sıte siteyi kuranları kutluyorum basarılarının devamını dılıyorum

Yukarı Dön
PASHA Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.04.2006 Saat 17:01

sitemiz sayesinde daha önce tanışmadığım bir sürü akram ile tanışma fırsatını buldum...gayet güzel bir sitemiz var çok şükür..allah bizi ondan ayırmasın...

Yukarı Dön
kbca Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.04.2006 Saat 17:03

Selamün aleyküm öncelikle böyle güzel bir yarışma düzenlendiği için değerli site yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum

Ben de bir Kalfatlı olarak sitemiz hakkında bir şeyler yazmak istiyorum müsadenizle Çankırılı olmama ragmen uzun yıllardır köyüme gidemedim yıllardır gurbette olmam bunun sebeplerinden biri ve köyümden kimseyi tanımazdım bir gün google de Çankırı ile site ararken buldum köyümüzün sitesini yani köyümün bir İnternet sitesi olduğundan bile haberim yoktu tabi öğreniz öğrenmez üye oldum ve bu site sayesinde köyümden tanımadığım kimse kalmadı desem yeridir gercekten bu siteyi kuran benim için çook değerli site kurucularına ve özellikle abime teşekkürlerimi sunuyorum kalfat.com benim için şu an her şey köyümle bağımı sağlayan ve köyümden her türlü haber alabildiğim bir site İnşaallah yarışmada dereceye girer.Tekrar sizlerede teşekkürlerimi sunuyorum Allah yar ve yardımcınız olsun

Yukarı Dön
acosny Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.04.2006 Saat 18:58
Selamün aleyküm bende sitemiz hakkında bir şeyler yazayım köyümüzün sitesi gayet güzel bir site konu bakımından olsun içerik bakımından olsun her yönü ile gayet güzel tabi daha güzel oolmazmı olabilir bu haliylede çok güzel emeği gecenlerden mevla razı olsun.Selam ve Dua ile
Yukarı Dön
Y_DEMİRYÜREK Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.04.2006 Saat 19:56

selamünaleyküm...güzel çankırımızda böyle bi yarışmanın olması beni çok mutlu etti...vesile olan herkesden allah razı olsun...

Ben bir kalfatlı olarak kalfat.com adlı sitemizden çok memnunum.gerçekten içerik ve hazırlanış açısından mükemmel bi site...tabi ortam bambaşka.belki senede bir görüşme imkanı bulduğumuz hemşehrilerimizle sürekli beraber olma şansını yakalıyoruz.üye sayımızda diğer gayet iyi maşallah...bende böyle bi sitemizin olduğunu google dan öğrenmiştim ve çok sevinmiştim...hemen üye oldum ve hergün ordayız elhamdülillah...Kalfatımıza olan özlemimizi kalfat.com da giderebiliyoruz,bu bizim için çok güzel bi duygu...Bu muhteşem sitenin meydana getirilmesinde emeği geçen herkese sizlerinde huzurun da tekrar binlerce kez teşekkür etmek istiyorum...Herkezden Allah razı olsun...SELAM VE DUA İLE...

^^^kalfatlıyım___öyleyse varım
Yukarı Dön
murkal Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.04.2006 Saat 16:44
herşey güzel yalnız katılımlar biraz düşük bu da inşallah zamanla artacak. şimdiden herkese katılımlarından dolayıteşekkür ediyorum...
her zaman her yerde sizlerle
Yukarı Dön
eciroglu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.04.2006 Saat 11:59
Sitemiz Kalfatlılar için bir güzel mekan haline geldi. Almanya'dan verilen selam Yeni Zelanda'dan alınabiliyor. Yani Kalfat Com çok geniş bir coğrafyaya hitap ediyor. Sitemizi kuran ve yöneten gençlerimizi yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Sitemiz tek kelime ile mükemmel.
Yukarı Dön
ayhanz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.04.2006 Saat 11:31
Site yonetimine www.kalfat.com icin yapmis olduklari yorumlardan dolayi tesekkur ediyorum..

sitemizde forumumuz gayet aktif, resimler, ziyaretci defteri, koyden haberler vb. bolumlerimiz de siteye guzellik ve zenginlik katiyorlar..

yakin zaman icerisinde siteyi yenileyecegiz insallah..
o zaman tekrar bekleriz..
Bacimin iffeti batmakta rezili
Yukarı Dön
meryozcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.08.2007 Saat 14:45
Merhaba Kalfatlılar.Gaziantepliyim sanırım Allahın izniyle müstakbel eşimin memleketi olan Kalfatın yeni gelini olacağım ve bundan dolayı da çok mutluyum.Merak etmiştim Kalfat'ı.İnternette araştırırken sitenizi gördüm tevafuken ve üyesi oldum böylece sitenin.Güzellikleri beraber yaşama ümidiyle tüm üyelere selamlarımı gönderiyorum. 
meryozcan
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek