2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Gündem/Köşe Yazarları » Çevre Sorunları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - BAZ İSTASYONUMUZ
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumBAZ İSTASYONUMUZ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kadiryavuz55 Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge
Çevreci

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: BAZ İSTASYONUMUZ
    Gönderim Zamanı: 03.12.2010 Saat 22:59

BAZ İSTASYONUMUZ

Çevreye duyarlı bir Çankırılı vatandaşımız bimer yoluyla Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan’a İlimiz Kırkevler Mevkiinde bulunan baz istasyonundaki rahatsızlığını beyan ederek çözüm istiyor!

Bimer yoluyla başvuruyu yapan arkadaşımıza cevap veriliyor, Söz konusu başvuru ve verilen cevabı aşağıda sunmaktayım.( Söz konusu cevap 8 sayfadan oluşmaktadır. Ben sadece açıklayıcı bilgileri veriyorum)

(Başvuruyu yapan arkadaşımız isminin yayınlanmasını istemediği için isim adres vb. bilgilerini resmi belgeler üzerinden silerek vermekteyim)

SAYIN BAŞBAKANIM, RECEP TAYİP ERDOĞAN A

Konu: Semtimizde ki Bas istasyonu Hk.

Sayın başbakanım Çankırı İlimiz Kırkevler Mahallesi Sosyal Konutlar Mevki ne yapılan boz istasyonundan şikâyetçiyim- semt sakinleri olarak şikâyetçiyiz

Söz konusu baz istasyonun doğusunda üç adet okul vardır. Mareşal Çakmak İlköğretim Okulu, Özürlü öğrencilerimizin için rehabilitasyon okulu Çankırı Karatekin Üniversitesi nin bir bölümü eğitim öğretimini yapmaktadır. Bu okullarımıza ilaveten Sağlık ocağımız, Yüzlerce apartmanlar mevcuttur. Baz istasyonumuz ile söz konusu okullarımız arasındaki mesafe minimum 60 metre maksimum 100 metredir. Apartmanlara uzaklığı 40 ile 50 metreden başlamaktadır.

Güneyinde ve kuzeyinde yine apartmanlar mevcuttur. Batısında ise İlimizin birinci derecedeki tarım alanlarımız mevcuttur. Tatlı çayımız havzası boyunca, Semt sakinleri olarak bu bas istasyonu kurulduğundan beri rahatsızlıklar duymaktayız.( Baş ağrısı,,görme bozuklukları,unutkanlık,asabilik,uyku hali,uykuya kanamama vb. şikayetler )

Semt sakinleri olarak bizler çocuklarımızı bu okullara isteyerek gönderemiyoruz. Bazı veliler anneler babalar şehir merkezinde ki okullara çocuklarını göndermekteler,

Birinci sınıf tarım alanlarımızda ürün yetiştiremez duruma geldik. Üretim rekor temiz her gecen yıl düşmekte, ürün kalitesi sürekli bozulmaktadır. Mevcut meyve ağaçlarımızda mütemadiyen kurulamalar olmaktadır. Meyvelerimizde üretim düşüklüğü, olgunlaşmadan meyvelerin düşmesi, meyvelerin kalite, tat görünüm bozuklukları yaşamaktayız.

Hayvanlarımızda kısırlık, erken doğum, Hayvanlarda asabilik, süt veriminin düşmesi vb nedenlerden dolayı semt sakinleri olarak rahatsızlık duymaktayız

Sayın Başbakanım sorunlarımıza çözüm bulmanızı, bizlerin mağduriyetlerinin son bulmasını sizden rica ediyoruz

Adı Soyadı adresi                                  TC Numarası                                       28.09. 2010

Xxxx   xxxxxx  xxx                               xxxxxxxxx                                          ( İ M Z A )

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx           

Düzenleyen kadiryavuz55 - 13.02.2011 Saat 20:45
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek