2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Gündem/Köşe Yazarları » Ibrahim Zencirci
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Fikrim Geldi(!)
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumFikrim Geldi(!)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Fikrim Geldi(!)
    Gönderim Zamanı: 25.02.2011 Saat 13:46

Alıntı

2011 Seçim dönemi aday adayları ile ilgili açıklama

Çankırı Araştırmaları Sitesi ilkeli yayıncılığı gereği tüm aday/aday adaylarına eşit mesafededir. Ancak aday adaylarınca her Çankırı sitesine gönderilen, noktasına dokunmadan yayınlanan adaylık haber metinleri ile ilgilenmemekteyiz. Lütfen, adaylığınızı veya aday adaylığınızı açıklamak istiyor ve bizden duyuru için yardım bekliyorsanız bilin ki biz de sizden sitemize üzerinde çalışılmış, özen gösterilerek hazırlanmış Çankırı'nın sorunları ve bunlara çözüm yolları ile vizyonu hakkında bir/birkaç makale bekliyoruz.

Ben adayım...

Çankırı'nın sorunları, çözüm yolları ve vizyonu hakkında hem okudum, hem de yazdım!

Çekilin yolumuzdan, açın ÇANKIRILININ önünü, durduramazsınız…

“İzmir'de köylü Çankırı'da "Aristokrat" geliyor

"Ağlarkaya’dan yuvarlanınca, Kucaklama Taşını bulamayanlara oy vermeyin"

İşte bunlarda seçim vaatlerim...

Çankırı Belediye Sipor AS Başkanlığına Ali ŞEN’i atayacağım. 

Çankırı Belediye Sipor Teknik direktörlüğüne Fatih TERİM getireceğim. George Haci, Bernd Schuster yardımcı hoca olaCAK. 

Çankırı Belediye Sipor’un Galibiyet pirimi her maç için; 1(yazı ile bir) milyon dolar yapacağım. (Beraberliğe yok. Mağlubiyet olursa, gereği düşünülecek!) 

Futbol Federasyonu Başkanlığına  Erdoğan Küçükbabuçcu ağabeyimi getireceğim. Çankırı Belediye Sipor her maça 3-0 galip başlayaCAK. 

Cefakar, vefakar taraftara kombine bilet, kaloriferli loca ve de alttan ısıtmalı koltuk. Maç esnasında, çay, kahve, kızılcık eyşisi ve tarhana çorbası açık büfe olaCAK.

Çankırı Belediye Siporu hem Süper lig, hemde Kupa Şampiyonu yapacağım. (ya olaCAK, ya olaCAK!) 

Çankırı Belediye Sipor’a  UEFA ve Şampiyonlar ligi kupasını, ikisini birden aldıracağım.   

Çankırı Milletvekili sayısı 18’e (yazı ile on sekiz) çıkaracağım. 

Çankırı da madem Deniz Ticaret Odası var. Denizi de ben getireceğim. 

Devam edecek...

Merak edene: Yukarıda yazılanlar 2007 de Çansaatinde yayınlanan, Seçim Dosyası bölümünde "Fikrim Geldi" başlığı altındaki seçim vaadlerimden güncellenme yapılarak alınmıştır. Her türlü yasal telif hakkı tarafıma ait olup, izinsiz kullanılamaz. 

Düzenleyen i.zencirci - 25.02.2011 Saat 14:24
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
ONsekiz Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.02.2011 Saat 17:27
Süper vaatler, devamını bekliyoruz....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek