2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Araştırmalar » Çankırı İçin Düşünüyorum » Metin YILMAZ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kemal Ali Gül'ü rahmetle anıyoruz
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumKemal Ali Gül'ü rahmetle anıyoruz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Metin YILMAZ Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: Kemal Ali Gül'ü rahmetle anıyoruz
    Gönderim Zamanı: 18.12.2011 Saat 11:40
Genç yaşta kaybettiğimiz, Çankırı'nın yetiştirdiği yiğit dava adamlarından Kurşunlu İğdir köylü Kemal Ali Gül abimizi rahmetle anıyoruz.

Kocaeli Çevre İl Müdürlüğü görevini sürdürmekte iken yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen Kemal Ali Gül abimizin adı Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Darıca Kemal Ali Gül İlköğretim Okulunda yaşıyor.

Yukarı Dön
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.12.2011 Saat 21:07

Kemal Ali Gül, Orhan Özkan,Muharrem Şemsek,Bahattin Ergezer
Yukarı Dön
Ali TAŞ Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.12.2011 Saat 11:37
Ali Kemal Aligül, kısa sayılacak ömründe derin izler bırakmış bir Çankırı evladıdır. Öğrenciliğinde başlayan  vatana millete hizmet heyacanı hiç eksilmeden ve daha da artırarak bürokraside devam etmiş, Çankırımıza tamda en verimli olacağı zamanda ilahi emir gereğince aramızdan ayrılmıştır. Allah rahmet eylesin.
Ali TAŞ
Yukarı Dön
BAHADIR ALİGÜL Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.12.2011 Saat 12:15
Rahmetli Babamızın Vefatının üzerinden 14 sene geçmesine rağmen dostları ve sevenleri tarafından unutulmaması evladı olarak beni daha da onure etmiştir . Hepinizden ALLAH razı olsun .
Yukarı Dön
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.12.2011 Saat 23:11
Orjinalini yazan: BAHADIR ALİGÜL BAHADIR ALİGÜL Yazdı:

Rahmetli Babamızın Vefatının üzerinden 14 sene geçmesine rağmen dostları ve sevenleri tarafından unutulmaması evladı olarak beni daha da onure etmiştir . Hepinizden ALLAH razı olsun .

Senden de Allah razı olsun Bahadır'cığım. Babanın fotoğraflarından eklersen seviniriz.

Sadık Kartal'ın hastane ziyaretinde

Yukarı Dön
SEVİLAY UZTUTAN Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.01.2012 Saat 16:11
Ruhun şad olsun Kemal Ağabey'ciğim.
Yukarı Dön
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.01.2012 Saat 22:59
Kemal Ali GÜL yiğit bir delikanlıydı.

Kemal Ali GÜL, ömrü boyunca yılmadan , usanmadan mücadele vermiş, zorluklarla boğuşmuş, arkadaşları, dostları ve hemşerileri için evini ve çocuklarını dahi ihmal ederek çaba göstermiş, kapısını çalan her Çankırılıya yardımcı olmak için gece gündüz dememiş, yaptığı hiçbir iyilikten karşılık beklemeyen bir yiğit delikanlı idi.

Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi, vefası , iman yüklü cesareti ve dört dörtlük dürüstlüğü ile bir yiğit Çankırı delikanlısıydı Kemal Ali GÜL.

Yaşasaydı, muhtemelen mecliste görecektik onu. Yakışırdı da. Kurşunlunun İĞDİR köyünden, İzmit Çevre İl Müdürlüğüne uzanan yolu tırnaklarıyla kazımıştı Kemal Ali GÜL.

İzmit gibi Türkiyenin en yoğun sanayi bölgesinde Çevre İl Müdürlüğü yapmak kolay iş değildi. Kemal Ali GÜL hem bu kolay olmayan işi başardı ve hem de dürüstlüğüne en küçük bir leke getirmedi. Görevini, dünya nimetlerini elde etmek için kullanmadı. Ülkesine, milletine ve hemşerilerine hizmeti aziz bildi.

Hastalığının son zamanların da ziyaretine gittiğimde onu her zamanki yaşama azmi ile dolu olarak görmüştüm. Kastamonuya Vali olacağını söylüyordu. Ölüm, Allah’ın emri. Keşke, yaşasaydı da, Kastamonuya Vali olamasaydı. Geçirdiği ağır ameliyat ve sağlık durumundaki ciddiyete rağmen, yakınlarının odun kömür ihtiyaçlarıyla ilgilenecek kadar iyilikseverdi. Hayatının çok büyük bir bölümünü başkalarının sorunlarını çözmekle ve yardımlarına koşmakla geçirdi…

Ve ne yazık ki; en verimli olacağı bir dönemde aramızdan ayrılıp gitti.

Kemal Ali GÜL, unutulmamalıdır. Hatırasını yaşatmak için, mutlaka bir şeyler yapılmalıdır. Çankırı Lisesinden sınıf arkadaşım, çok değerli dostum ve canım kardeşim Kemal Ali GÜLe Allahtan rahmet diliyorum. Kuşkusuz bir ömür boyu yanında olan ve fakat özellikle hastalığı, ameliyatı ve sonrasında insanüstü bir gayretle, acısını yüreğine gömerek Kemal Alinin son günlerini huzur içinde geçirmesini sağlayan vefakâr eşi Zerrin hanıma ve çocuklarına da sabır diliyorum.

• M. Niyazi YILMAZ
Yukarı Dön
BAHADIR ALİGÜL Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.02.2012 Saat 00:00
Sizler gibi dostu olduğunu görmek bizi dahada onurlandırıyor , Çankırı ilimizde hatta Kurşunlu ilçemizdeki kardeşleri , arkadaşları , sırtındaki parkayı çıkartıp verdiği can kardeşleri unuttu , unutmalarıda doğaldı çünki herkes kendine yakışır gibi davrandı ama tarih yapılanları bugun unutmadığı gibi yarında unutmayacak ... Çankırının yiğit delikanlısını İzmit halkı İzmit'in idari amirleri unutmadı adını darıca ilçemizdeki bir okula verdi , unutan ve unutmayıp kalbinde yaşatan herkesten Allah razı olsun 
Yukarı Dön
süleyman uztutan Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.02.2012 Saat 01:29
allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah..
Yukarı Dön
Ali TAŞ Açılır Kutu Gör
Yazar
Yazar
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.02.2012 Saat 10:19
İzmitlilerin göstermiş olduğu kadirşinaslığı Çankırı ve Kurşunlular da götermelidir. Çankırı ve Kurşunlu da bir caddeye veya bir parka Kemal Aligül ismi verilebilir.
Ali TAŞ
Yukarı Dön
Alparslan Ateş Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.06.2012 Saat 19:41
Bugün yine Ölüm tarihi :( 
Keske Hiç ölmeseydi Dediklerimden biriydi ve öylede , kalacak .
Allah Rahmet Eylesin.
Yukarı Dön
Sadettin Gölcük Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.08.2012 Saat 19:26
Selam olsun sana yiğidim. Selam olsun sana vefalım, Selam olsun sana hizmetkarım Selam olsun sana ülküdaşım ,gardaşım canım teyzeoğlum. Sonsuzluğa gidişinde dualarımız senin ve senin gibi yiğit vatan evlatlarına olsun inşaallah.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek