2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ankara'da Bilbordlarda Çankırı Ilgaz Tanıtımı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumAnkara'da Bilbordlarda Çankırı Ilgaz Tanıtımı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Bayram Polat Açılır Kutu Gör
haberci
haberci
Simge
Spor Muhabiri

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Bayram Polat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ankara'da Bilbordlarda Çankırı Ilgaz Tanıtımı
    Gönderim Zamanı: 10.01.2012 Saat 21:57
Bugün (10.01.2012) Çankaya / Öveçler'de bulunan işyerimden aracımla eve giderken sevindirici bir gelişme ile karşılaştım.  Mevlana Bulvarı'ndan Samsun Yolu istikametine devam ederken AŞTİ karşısında bulunan bilbordlarda gördüğüm Çankırı Valiliği'ne ait Ilgaz Yıldıztepe temalı tanıtım afişleri ile karşılaştım. Öncelikle hafif bir şaşkınlıkla tekrar baktığım tanıtım afişleri sonrasında yerini sevince ve övünç vesilesine bıraktı.  Direksiyonda olduğum için fotoğraf çekme şansı bulamadığım afişleri memleketimizin vizyonu  için güzel bir gelişme olarak görüyorum.

Elmadağ'dan sonra Ankara'ya karayoluyla ulaşım açısından en yakın kayak merkezi olan Ilgaz Yıldıztepe'nin Çankırı Valiliği'mizin bu anlamlı girişimi ile daha geniş kitlelere ulaşarak, hafızalarda yer edineceğini düşünüyorum.

Bu güzel girişiminden dolayı Çankırı Valimiz Sayın Vahdettin ÖZCAN nezdinde emeği geçen tüm hemşerilerimizi tebrik ediyor, teşekkür ve şükranlarımı arz ediyorum.

Not: Bilboardların görsel tasarımlarını Çankırı Valiliği Basın Bürosu tarafından web sitemize ve sanal ortamdaki diğer sitelere de yüklenmesinin ve sosyal medyada da yer almasının memleketimiz için faydalı olacağını düşünüyorum.

mail@bayrampolat.com
Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı i.zencirci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.01.2012 Saat 10:58
YILDIZ TEPE'DE TURİZM OLMAZ!

1- İlk İhalesi, İl Özel İdaresi Kanunun 20. maddesine rağmen, İl Genel Meclisi Üyesine "peşkeş" çekilen yerde turizm olmaz!

2-Yıllığı 40 bin liraya usülsüz olarak ihale edilen, kısa sürede 900 milyara hava parası ile devredilmeye çalışılan yerde turizm olmaz!

3- Usülsüz olarak ihale edildikten sonra, şartnamesinde olmamasına rağmen, KÖYDES bütçesinsinden 700 milyar harcayarak, eski bir valinin bacanağı olduğu söyleyen kişinin, binayı "KÜTÜK" le kaplatması işini alması, dolayısıyla KÖYDES'in 700 milyarını iç ettiği yerde turizm olmaz!

4-Dokuz yüz milyara devredilmeye çalışılan yerde, işler bozulunca, devletin müdürleri, hakimleri yanında adam vuruluyor ve bunun üstü etkili ve yetkililerce örtülüyorsa, burada turizm olmaz!

5- Ulusal basında "Çankırı da yeni yolsuzluk konsepti" başlıklı haberler çıkıyor ve Yıldız Tepe ulusal basında "yolsuzlukla" anılıyorsa bu yerde turizm olmaz!

6- Üç odası makama ayrılan, 24 odalı yerde turizm olmaz!

7-İl Genel Meclisi Üyelerinin bedavaya kaldığı yerde turizm olmaz!

SONUÇ:

Kendimizi kandırmayalım.

Yıldız Tepe Kayak Tesislerinde geçmişte yaşananlar sorgulanmadan!

Tuz mağarasında mülkiyet sorunu halledilmeden!

Çankırı da;
 YILDIZ TEPE VE TUZ MAĞARASINI  TURİZME AÇIYORUZ DİYENLER YALAN SÖYLÜYOR...!

Merak edene (1):

İL ÖZEL İDARESİ KANUNU

Meclis üyelerinin yükümlülükleri

Madde 20- İl genel meclisi üyeleri, görevleri süresince ve görevlerinin sona ermesinden itibaren iki yıl süreyle il özel idaresi ve bağlı kuruluşlarına karşı doğrudan doğruya veya dolaylı olarak taahhüde giremez, komisyonculuk ve temsilcilik yapamaz.

Merak edene(2):
http://www.milliyet.com.tr/2006/08/08/siyaset/asiy.html

Düzenleyen haberci - 11.01.2012 Saat 12:23
İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
Erhan Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Erhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.01.2012 Saat 15:24
Kardeşim 2006 yılında yapılan hatanın cezasını biz gençler mi çekeceğiz! bu mu adaletiniz?

Adalet geriye dönük işlesin bu bizi ilgilendirmez. Ancak sizlerde işletmeye açıldığında İLİMİZE ve BİZ GENÇLERE katkıda bulunacak şeylere ket vurmayın. 

O zaman, Fransız gençler Fransanın yaptığı katliamların cezasını çeksin, onlar katledilsin. DAHA DOĞMAMIŞTI BİLE O ÇOCUK KİM NE YAPTI NERDEN BİLSİN. Böyle mantık var mı? yapanları sorgula, yapılmış bitmiş işi kötüleme. 

Ama amaç tabii kötülemek ve Çankırının güzelleşmesien ket vurmak olduğu için... 

neyse

Böyle enteresan kötüleme haberleri ile iyi işlere sizlere peşkeş çekilmediği için burada tatil olmaz gibi zırvalarla bir yere varılmaz!

Önce işi ve yıllardır yapılamayanı yapanı tebrik edeceksiniz. 

Sonra diyeceksiniz ki hatalar yargılanmalı neyse cezası verilmeli. Anca işletmeye açılmış bir tatil mekanının ocna yatırımın üzerine burada şu olmaz bu olmaz diye ahkam kesmek iş güzarlıktır. AYIP
Yukarı Dön
tozvar Açılır Kutu Gör
Okur
Okur
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı tozvar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.01.2012 Saat 17:22
Yıldız tepeye kayak merkezi oldu bile.1580 metrelik telesiyej çalışıyor.4,5 km lik pist hazır.Gerisi hikaye.Temcit pilavı gibi devamlı önümüze aynı argümanları sunmayın.Artık yeter...
Gölge etmeyin.
Tuncer Özvar
Yukarı Dön
haberci
haberci
Simge
Spor Muhabiri

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Bayram Polat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.01.2012 Saat 22:34
Ankara'da bilboardlarda yer alan tanıtım afişleri...
fotoğrafların kaynağı: ilgazlilar.com 

mail@bayrampolat.com
Yukarı Dön
haberci
haberci
Simge
Spor Muhabiri

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Bayram Polat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.01.2012 Saat 23:07
fotoğrafların kaynağı: Yesililgaz.net

mail@bayrampolat.com
Yukarı Dön
Necla Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Necla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.01.2012 Saat 11:35
Başta Vali olmak üzere ilgili Kaymakam ve Belediye Başkanına teşekkürler ediyoruz. Helal olsun. Olay budur. Guru duydum. İlk fırsatta tesislerde olacağım.

Çankırı Tarihinde görülmemiş hizmetler görüyoruz. HELAL OLSUN!
Yukarı Dön
Hülya Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.01.2012 Saat 15:28
Abartıya lüzum yok, olması gereken olmuş ve çokta iyi olmuş.Meseleyi hemen her konuda olduğu gibi tartışma zemininde konuşmak yerine daha iyiye, daha güzele ulaşma noktasında hedefe kilitlenmek gerek diye düşünüyorum.Sayın Zencirci iddialarınız havada asılı kaldı bir cevap vererek tartışmayıda sonlandırmanızı dilerim.
Yukarı Dön
Salih Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Salih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.01.2012 Saat 15:46
Düşünen, Uğraşan, Emeği geçenlerden Allah ( cc ) Razı Olsun.
Yukarı Dön
i.zencirci Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı i.zencirci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.01.2012 Saat 16:03

Telesiyej Çalışıyor mu, çalışmıyor mu?

(Yıldız Tepe de Turizm olur mu, olmaz mı?)

TANITIMDA ACELE Mİ EDİLDİ

Sözcü18 Haber Merkezi'nin elde ettiği bilgilere göre Başkent Ankara'da yaklaşık 170 bilboard'da tanıtımı yapılan Ilgaz - Yıldıztepe ile ilgili kamuoyunda esen olumlu rüzgar, telesiyejin henüz hazır olmaması nedeniyle adeta fiyasko ile sonuçlandı.

Haber merkezimizin elde ettiği bilgilere göre reklam tanıtımı için 36 bin tl + kdv ödenmesine karşın, Kastamonu yolundan Yıldıztepe'ye ayrılan yol ağzına vatandaşı tatmin edici bir tabela konulmaması, bununla birlikte kayak merkezinin olduğu bölgeye giden yolun da bazı sıkıntıları beraberinde getirmesi, atılan taşın yerini bulmaması için önemli bir etken oldu. (www.sozcu18.com dan alıntı)

Merak edene: Haberin devamı ve çalışmayan telesiyej ile ilgili fotoğraflar;

1- http://www.sozcu18.com/calisiyor-mu,-calismiyor-mu-5524h.htm 

2- http://www.sozcu18.com/reklam-var-ancak-telesiyej-calismiyor-5513h.htm

Sanırım cevap isteyenler, bu yazılanlar ve yorumlardan cevabı almışlardır.

Saygılar Bizden....

İbrahim ZENCİRCİ
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek