2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Haberler/Etkinlikler » Çankırı Haberleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Çankırı Organize Sanayi Bölgeleri Toplantısı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumÇankırı Organize Sanayi Bölgeleri Toplantısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ahmetgulsen Açılır Kutu Gör
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Cansaati.Org Yazı İşleri Sorumlusu

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ahmetgulsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çankırı Organize Sanayi Bölgeleri Toplantısı
    Gönderim Zamanı: 02.02.2012 Saat 12:46

Valimiz Vahdettin Özcan Başkanlığında, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Çankırı Organize Sanayi Bölgeleri ile ilgili toplantı yapıldı.

Toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Şaban Küçükgümrah, Çerkeş Belediye Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Tarhan, Çerkeş OSB Müdürü Hüseyin Önder Altun, Şabanözü Belediye Başkanı ve  Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çapçı, Şabanözü OSB Müdürü Lütfi  Yıldız, Korgun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Sarı ve Korgun OSB Müdürü Mehmet Adıgüzel ve Makine Mühendisi Ömer Erik katıldı.

Valimiz Vahdettin Özcan, Çankırı sanayisinin bir bütün olarak ele alınması ve  Organize Sanayi Bölgelerinin birbirine destek olması gerektiğini, Çankırı Sanayisinin istenilen düzeye getirilmesi için Valiliğimiz, Belediyelerimiz, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğümüz ve Organize Sanayi Bölgelerimiz  ve Yatırımcılarımız ile yatırımların istişare edilmesini ve bu doğrultuda yatırımların yapılması  gerektiğini ifade etti. 

Organize Sanayi Bölgeleri ile Çankırı sanayisinin ele alındığı her altı ayda bir tekrarlanması planlanan toplantı gündeminde,  4562 Sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanunu gereğince yapılan denetimlerin değerlendirilmesi, OSB’lerde doluluk oranının artırılması için alınması gereken tedbirler, 27-30 Eylül 2012 tarihlerinde İstanbul Feshane’de yapılacak Çankırı Tanıtım Günleri’nde OSB’lerinin yeri ve OSB Yöneticilerinin istek ve dilekleri ele alındı.

Ahmet GÜLŞEN

http://smmmahmetgulsen.wordpress.com/
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.16
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek