2002 yılından buyana kesintisiz hizmet

Üye olun yazmaya başlayın ve Çankırı'nın geleceğine siz yön verin. Çankırı Araştırmaları Sitesi [www.cansaati.org]

Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Gündem/Köşe Yazarları » Recep CIRIK
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - TUZ HAKKI BULUŞTURDU - 1-
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Kilitli ForumTUZ HAKKI BULUŞTURDU - 1-

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Recep C Açılır Kutu Gör
Köşe Yazarı
Köşe Yazarı
Simge

Status: Aktif Değil
Mesajın Direkt Linki Konu: TUZ HAKKI BULUŞTURDU - 1-
    Gönderim Zamanı: 08.08.2006 Saat 23:19

Değerli Yarenler

Bu yıl  geleneksel TUZ  HAKKI BULUŞMASI'nın üçüncüsünü idrak ettik. Gelenlerden de , gelemeyenletden de ve hatta gelmeyenlerden de Allah (cc) razı olsun. Bu iki günlük içinde  o kadar çok gelişmeler yaşandı ki bu gelişmeleri ve gözlemlerimi yazılarımda işlemeye devam edeceğim.

Dikkat ederseniz son 'köşe yazıları'mda okunma ve yorum oranı gittikçe tabana vurmaya başladı. Hatta bir ara Sayın A. Gülşen'e bir yazı yazmayı bile düşünmüştüm. Şimdi işler değişti. Benim için bir yıl boyunca sermaye gibi kullanacağım yazılar için dört günlük uğraş sayfalara sığmayacak kadar çok  önemli.

Öncelikle Değerli yazarımız İsa Çiçek'in haberi.Üzülmek dışında tek bir kelime  bile boğazımızda düğümleniyor. Bu buluşmada sılayı rahim yapp bizimle tanışmasını isterdim. Kısmet değilmiş.

Öncelikle teşekkür edeceğim kişi ve kuruluşları yazayım.

Cuma sabahı elimde ve boynumdaki profesyonel makinler ile herkes yanıma koşup bir şeyler anlatmaya çalışıyrdu. Kimi  Deniz Feneri kimi Maceracı yı zannetti.

Ben de yakayı eve vermeden, kimlik göstermeden cansaati sitesi için fotoğraf  çekerek uzaklaştım.

Kadir Yavuz Bey kaç gündür  çevre sevdası ile ekmeğini yemeden dağ- tepe , orman dere aç bilaç dolaşıp duruyor. Yeşil çevre ile gözü de gönlüde doyuyor. Kadir Bey'in her üç  kelimesinin ikisinde çevre ve yeşillik var. (Bu yazının devamı için , lütfen biraz bekleyiniz.

-.........................

Düzenleyen Recep C - 09.08.2006 Saat 22:54
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.
Yeni Sayfa 1

Güncel Sitemiz için tıklayınız.

Çankırı Araştırmaları Sitesi Ağustos 2013 3 ncü dönem sitesi

2002 yılından bu güne kesintisiz hizmet veren sitemizin binlerce yazı ve görselin bulunduğu arşivleri

2000-2005 I. Arşiv       2006-2013 II. Arşiv

Popup Örnek