Sayfayı Yazdır | Close Window

2.Kurşunlu Gençlik Şöleni Yapıldı.

Nereden Yazdırıldığı: Çankırı Araştırmaları Sitesi
Kategori: Haberler/Etkinlikler
Forum Adı: Çankırı Haberleri
Forum Tanımlaması: Haber Duyuru ve yorumları
URL: http://www.cansaati.org/topluluk/forum_posts.asp?TID=2354
Tarih: 04.07.2020 Saat 06:33
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Konu: 2.Kurşunlu Gençlik Şöleni Yapıldı.
Mesajı Yazan: Nermin
Konu: 2.Kurşunlu Gençlik Şöleni Yapıldı.
Mesaj Tarihi: 07.07.2008 Saat 09:37

 

2.Kurşunlu Gençlik Şöleni 4-5-6 Temmuz 2008 tarihlerinde çok güzel ve muhteşem bir programla gerçekleşti.Gençlerin bu görevi büyük bir titizlikle yaptıklarını görmemek mümkün değildi.Tiyatrodan,kermese,akşam gerçekleşen ve Kurşunlulu olmakla gurur duyan sanatçılarına kadar gece görülmeye değer bir kalabalıkla izlendi.Ayrıca,Kurşunlu ve Kültürü konulu paneli izleyenler Kurşunlu Tarihi ve Kültürü hakkında bilgilere sahip oldular.Gençlerin, büyüklere örnek olacak büyük bir emek vererek yaptığı bu tür çalışmalara destek verilmelidir. Böyle organizasyonlardan birileri yararlanmaya çalışabileceğinden art düşüncelere alet edilmeden tamamen memleket sevdalısı olarak maddi ve manevi olarak da desteklenmelidir…

Evet; sevgili Kurşunlulu gençler sizlere çok teşekkür ediyorum,bizlere çok güzel saatler geçirttiğinizden dolayı.Yüreğinize ve  ellerinize sağlık.Yolunuza devam ama kimseye alet olmadan...Bu vatan hepimizin sahip çıkmalıyız. Atalarımız büyüklerimize, büyüklerimiz bizlere,bizlerde sizlere,sizlerde gelecek nesillere bu mirası götüreceksiniz.Yolunuz açık olsun.Sizlerle bir Kurşunlulu olarak gurur duydum.Başta sizlere ve emeği geçen herkese,Çankırı ve Çankırılıya hizmet etmekten kaçınmayan ve hiçbir desteğini esirgemeyen İş adamı Selahattin DÜZBASAN’a,ayrıca bu gecemizde çok yoğun programın olmasına rağmen gönül elçiliğine devam eden, bizleri heyet olarak yalnız bırakmayan Ankara-Çankırı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Sn:Adem CAN’a, Şeref ÇAKIR’a, Muhsin BOZKURT’a, Bayram POLAT’a teşekkür ederim.

NOT:Sevgili Kurşunlulu dahil bütün Çankırılı gençler, güzel çalışmalarınızda Ankara Çankırı Dernekler Federasyonu yanınızdadır.Federasyon binası sizin eviniz ve rahatça gelebileceğiniz yuvanızdır.Çankırı Dernekler Federasyonu bütün yönetimi, gençlik kolları  ve 80 derneğiyle birlikte sizden desteğini esirgemeyecektir.

 
Cevaplar:
Mesajı Yazan: derelli
Mesaj Tarihi: 08.07.2008 Saat 14:26

Geçtiğimiz günlerde kutlanan Kurşunlu şenliğini kutluyorum. Sayın Nermin hanımın değindiği kurşunluğu gençliği takdire şayan hizmetler üretmiş, bundan da şu anlaşılıyorki üreten insanları mutlaka birileri takdir ediyor. bende hanımefendinin ifadelerinden esinlenerek değişik etkinliklerde görev alan Kurşunlu gençliğimizi tebrik ediyorum. Böylesi günler insanların sevgi birleşimine, birbirlerine saygılarını pekiştirme, memleket sevgisini daha ileriye taşıma gayretlerini içerdiği için dileğim böylesi güzel günleri diğer ilçe ve belde halkımız mutluluk içinde kutlamaları. Saygılarımla.Mesajı Yazan: Bayram Polat
Mesaj Tarihi: 09.07.2008 Saat 03:31
Kurşunlu Gençlik Şöleni'nde Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyemiz Aylin AYDINLI'dan Müzik Ziyafeti
 
Kurşunlu Gençlik Derneği'nin düzenlediği 2. Kurşunlu Gençlik Festivali Kurşunluluları bir araya getirdi. Gençlerin hazırladığı festivale büyük bir ilgi gösteren Kurşunlu halkı programı ilgiyle izledi. Çankırı Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal Faaliyet Birim Başkanı olan Kurşunlulu Genç Sanatçımız  Aylin  AYDINLI'nın sazı ve sözüyle  Kurşunlulara eşsiz bir müzik  ziyafeti  yaşattığı  şölene  Federasyon Genel Başkanımız Adem CAN, Genel Sekreterimiz Şeref ÇAKIR, Genel Başkan Yardımcımız Muhsin BOZKURT, Kadın Kolları Başkan Vekilimiz Nermin AYDINLI, Gençlik Kolları Başkanımız Bayram POLAT da katıldı. İlginin yoğun olduğu gecede ilk olarak saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Kurşunlu Gençlik Derneği Başkanı Öznur YILDIZ'ın açılış konuşmasının ardından sahneye çıkan Aylin AYDINLI'nın doyumsuz eserlerini dinledikten sonra federasyon heyetimiz Saçak Beldesi Şölenine katılmak üzere programdan ayrıldı.

Image

Image

Image

Image

Image

Image-------------
mail@bayrampolat.comSayfayı Yazdır | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk