Sayfayı Yazdır | Close Window

BUGÜN GÜNLÜĞÜME NE YAZAYIM

Nereden Yazdırıldığı: Çankırı Araştırmaları Sitesi
Kategori: Gündem/Köşe Yazarları
Forum Adı: Recep CIRIK
Forum Tanımlaması: [Köşe yazıları] Laf Ola, Beri Gele
URL: http://www.cansaati.org/topluluk/forum_posts.asp?TID=2637
Tarih: 26.11.2020 Saat 15:08
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Konu: BUGÜN GÜNLÜĞÜME NE YAZAYIM
Mesajı Yazan: Necati Ülker
Konu: BUGÜN GÜNLÜĞÜME NE YAZAYIM
Mesaj Tarihi: 13.01.2009 Saat 13:39

BUGÜN GÜNLÜĞÜME NE YAZAYIM

 

     Bak yine akşam oldu günlük gazeteleri okudum. Haberleri izledim, dünyamız olmuş bir kazan, altında kor gibi olmuş KOK kömürler, kaynıyor, ALLAH kaynıyor.o kadar çok yazacak gelişen olaylar var ki nereden başlayacağımı bilemez durumdayım.

Evvela bir gazetemizin başlığı ile söze gireyim üzülerek,

Büyük, büyük Dünya Devletleri, Büyük Devletlerin

küçük liderleri “YAZIKLAR OLSUN” sizleri YÜCE ALLAHA Havale ediyorum.

Bir uçaktan atılan bombanın resmini koymuşlar, devasa bir şekilde aslında bu fotoğrafı görünce bir şey yazmanın anlamı yok zira vahşeti gözler önüne sermişler, işte bu silah attığı yeri yakıyor, yıkıyor, öldürüyor, hatta ona kimyasal silah diyenler bile var. GAZZE Yanarken Dünya onları seyrediyor… ancak duyarlı halk toplulukları, mitingler düzenliyor.. İSRAİL’İ protesto ediyorlar, Çaresiz ve içtenlikle bütün samimiyetle ALLAHA DUACI oluyorlar. İsrail’in 2008. 27 Aralıkta GAZZEYE yönelik başlattığı operasyonda ölü sayısı 763 olduğunu okuduğum da sanki kanımın donduğunu hissettim.

İsrail’in Uluslar arası anlaşmalara göre sivil halka karşı kullanımı yasak olan bombalarla Gazze’ye saldırdığı iddia edilmişti. İsrail bunu yalanlamıştı. Oysa İngiliz The Times gazetesi sınırda İsraile ait bombaları gösteren bir fotoğraf yayınladı. Fotoğraftaki bombaların üzerinde Amerikan yapısı fosfor bombasını tanımlayan M825A1 yazısı var, fosfor bombası zehirli madde içeriyor. Ve bu canlıları yakarak öldürüyor.

Dünyayı 8 yıldır Ateşe atan ABD Başkanı.. Binlerce yıldır lanetlenen”FİRAVUN” sen ve neslin de gelecek binlerce yıl lanetlenecektir..

Petrol parasını kendi halkından çalıp ABD Bankalarına yatıran, ordan İsrail’e faizsiz “kredi ve silah” olarak döndüren kuklalar..FİLİSTİN Adına hepinize LANET OLSUN. HEPİNİZE YAZIKLÂAR OLSUN.

FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARIN FERYADLARI

Vatanın da garip esir gülmeyi unutmuş, gözünden boncuk, boncuk yaş değil kan gelen, çocukların olduğunu bilmenizi isterim.

EY YERYÜZÜ ÇOCUKLARI, İNSANLIK ÖLMESİN DİYENLER, KARDEŞSEK EĞER, GELİNDE BERABER GÜLELİM. BERABER OYNAYALIM BEREBER YAŞAYALIM.

Günlüğüme ne yazayım. Bir ERGENOKON soruşturması almış başını gidiyor, sürekli gözaltılar oluyor, sürekli gündemde tutuluyor, bunlara bir şey demem doğru değil, zira mademki hukuk Devletiyiz mademki hukuka saygılıyız.

 29 Mart yerel seçimleri var, yiğitler çıkmış meydana, adaylar siyasi arenada vitrinleri süslemeye başladılar. Herkes hizmet için  bir yarış içine girerek partilerin üst yönetimlerine nasıl ulaşırda, bu göreve aday olurum telaşı ile toplantı üzerine toplantı yapıyorlar, en güzel vitrini süsleyen kendini iyi ifade edebilenler lotoyu tutturmuş olacaklardır. Unutulan halkın ihtiyaçları halka arz ediliyor, görücüye çıkmışlar birçoğu bol keseden atmaya başladılar bile ne diyelim haydi Rast gele.

Bu gün günlüğüme bunlar düştü sevgilerimle 09.01.2009

                                                                                       Necati ÜLKER

 

 -------------
Necati ÜlkerSayfayı Yazdır | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk